Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kur isha i/e vogel isha....

+57
EpiKada
Free spirit
T_o_n_i
Intriganti
Darius
Durrsaku
Maksi
Klio
Ariel
enigma
Arabela
jona_shk
Poeti Dhimbjes
Yll Qielli
Endry
Daku
Prada
bobi 10
LaDescarada
CuN@BosS/
Amazone
Єямєℓiиdå
Emona
Shaban Cakolli
Erza
mondi
V-I-P
erviss
qershicka
artin
krushku
Vig-ana
dajti modh
Doktori
LADY D
NIKO
Alberti
Erika
Lolita
albo
kleopatra
Lot i derdhur
lepurushja
tironce
rifati
WebMaster
zafina
Gjakush Tana
xhoel
mela
Genti
anetar
Roksana
SUZI
Kavaljeri
Vellai
Aristogata
61 posters

Faqja 11 e 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Kur isha i/e vogel...

Mesazh nga Aristogata Wed 26 Aug 2009 - 23:05

First topic message reminder :

Ketu mund te ndani kujtimet tuaja te femijeris..............

kur isha e vogel luaja me pafka :D


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Durrsaku Sat 22 Oct 2011 - 7:59

Klio shkruajti:Kur isha e vogel kam qene e prapte shume(vazhdoj te jeme[You must be registered and logged in to see this image.] ).Me kujtohet kur me conte mami ne kopesht qaja e bertisja se nuk doja te shkoja,dhe nje dite mami ishte vone dhe me la tek dera e kopshtit pa me dorezuar tek edukatoria,une e ruajta mamin te ikte dhe ika dhe vete nga kopshti dhe u nisa ne drejtim te shtepise se xhaxhit tim,duke ec rruges me shikon goca e xhaxhit e cila ishte e madhe dhe me con direkt ne shtepi tek gjyshja.Nje here tjter i kam ik gjyshes se nuk doja te beja gjilperen dhe ariti puna duke me kerkuar me polici,une isha fshehur tek nje shtepi e vjeter aty ne lagje[You must be registered and logged in to see this image.] .Kam pas dhe nje gje qe vazhdoj ta kem akoma[You must be registered and logged in to see this image.] sa here mami me babin kerkojne dicka une jua fsheh,ata me pyesin nese kam pare gje ,une ngre supet duke thene sdi gje[You must be registered and logged in to see this image.] nuk e di pse kam qef ta bej kete,me duket si argetim[You must be registered and logged in to see this image.] babi me thot sa here femi mistrec,nuk u rrite e ske per tu rrit kurr me keto qe ben.Kur isha e vogel kam mare pjese ne not dhe tenis,por notin kam 4 vjet qe e kam lene ,kurse tenisin e vazhdoj akoma.Ne shkolle deri ne klas te 8 kam qene me te tera 10,kurse tani ne gjimnaz[You must be registered and logged in to see this image.] kam ulje.
pupupupupupupupupu
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Ariel Sat 22 Oct 2011 - 8:08

Klio shkruajti:Kur isha e vogel kam qene e prapte shume(vazhdoj te jeme[You must be registered and logged in to see this image.] ).Me kujtohet kur me conte mami ne kopesht qaja e bertisja se nuk doja te shkoja,dhe nje dite mami ishte vone dhe me la tek dera e kopshtit pa me dorezuar tek edukatoria,une e ruajta mamin te ikte dhe ika dhe vete nga kopshti dhe u nisa ne drejtim te shtepise se xhaxhit tim,duke ec rruges me shikon goca e xhaxhit e cila ishte e madhe dhe me con direkt ne shtepi tek gjyshja.Nje here tjter i kam ik gjyshes se nuk doja te beja gjilperen dhe ariti puna duke me kerkuar me polici,une isha fshehur tek nje shtepi e vjeter aty ne lagje[You must be registered and logged in to see this image.] .Kam pas dhe nje gje qe vazhdoj ta kem akoma[You must be registered and logged in to see this image.] sa here mami me babin kerkojne dicka une jua fsheh,ata me pyesin nese kam pare gje ,une ngre supet duke thene sdi gje[You must be registered and logged in to see this image.] nuk e di pse kam qef ta bej kete,me duket si argetim[You must be registered and logged in to see this image.] babi me thot sa here femi mistrec,nuk u rrite e ske per tu rrit kurr me keto qe ben.Kur isha e vogel kam mare pjese ne not dhe tenis,por notin kam 4 vjet qe e kam lene ,kurse tenisin e vazhdoj akoma.Ne shkolle deri ne klas te 8 kam qene me te tera 10,kurse tani ne gjimnaz[You must be registered and logged in to see this image.] kam ulje.

Ooooo ca me kujtove me keto qe tregove....
Kam qene fiks ne klase te pare...me erdhi halla nga jashte dhe kur vinte njeri nga jashte shtetit mblidhej gjithe fisi ti uronte mireseardhjen....
Valixhet u futen poshte divanit...nga ato divanet 7800 lekshe...
Te rriturit benin muhabet...kurse neve kalamajte luanim neper shpi kukafshehtas...
Dhe une gjeta vendin per tu fshehur poshte divanit...prapa valixhes...duke pritur te me gjenin me zuri gjumi... [QeSh]
Une nuk dija gje se flija...por babi dhe gjithe kusherinjte nuk kishin lene njeri pa pyetur neper durres bashke me te plotfuqishmin e lagjes...dhe pas nje nate pa gjume...te lodhur dhe te shqtesuar..kthehen ne shpi...halla hap valixhen per te marre dicka dhe si kot me shef mua ne gjume.... Imagjinoni kur me doli gjumi surratnat e te gjitheve qe ishin gati e me hanin te gjalle...po ca faji kisha une e shkreta qe me zu gjumi...6 vjece isha... :[LoL]:


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Klio Sat 22 Oct 2011 - 8:09

hshahahahahahahahahahahahahahahaha sa kam qesh teta me kete qe sapo lexova....
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Darius Sat 22 Oct 2011 - 8:12

Klio shkruajti:Kur isha e vogel kam qene e prapte shume(vazhdoj te jeme[You must be registered and logged in to see this image.] ).Me kujtohet kur me conte mami ne kopesht qaja e bertisja se nuk doja te shkoja,dhe nje dite mami ishte vone dhe me la tek dera e kopshtit pa me dorezuar tek edukatoria,une e ruajta mamin te ikte dhe ika dhe vete nga kopshti dhe u nisa ne drejtim te shtepise se xhaxhit tim,duke ec rruges me shikon goca e xhaxhit e cila ishte e madhe dhe me con direkt ne shtepi tek gjyshja.Nje here tjter i kam ik gjyshes se nuk doja te beja gjilperen dhe ariti puna duke me kerkuar me polici,une isha fshehur tek nje shtepi e vjeter aty ne lagje[You must be registered and logged in to see this image.] .Kam pas dhe nje gje qe vazhdoj ta kem akoma[You must be registered and logged in to see this image.] sa here mami me babin kerkojne dicka une jua fsheh,ata me pyesin nese kam pare gje ,une ngre supet duke thene sdi gje[You must be registered and logged in to see this image.] nuk e di pse kam qef ta bej kete,me duket si argetim[You must be registered and logged in to see this image.] babi me thot sa here femi mistrec,nuk u rrite e ske per tu rrit kurr me keto qe ben.Kur isha e vogel kam mare pjese ne not dhe tenis,por notin kam 4 vjet qe e kam lene ,kurse tenisin e vazhdoj akoma.Ne shkolle deri ne klas te 8 kam qene me te tera 10,kurse tani ne gjimnaz[You must be registered and logged in to see this image.] kam ulje.
apapapapapa sa mistrece paske qene :[LoL]: :[LoL]: :[LoL]:
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga dajti modh Sat 22 Oct 2011 - 8:13

llastikun se hiqja nga qafa [QeSh]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Intriganti Sat 22 Oct 2011 - 8:13

Kur Isha I Vogel Kam Qene Me Tersi Lagjes [You must be registered and logged in to see this image.]
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga dajti modh Sat 22 Oct 2011 - 8:18

shkoja ne durres .pa lek ... se hipnim siper ke vagonat e trenit .. zoti na ka rujt pa shku per lesh (sorry)
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Klio Sat 22 Oct 2011 - 8:21

Kur isha e vogel me kujtohet kur dilja me mamin dhe babin per te blere,qaja derisa te ma blenin ate qe doja se ndryshe nuk pushoja[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Durrsaku Sat 22 Oct 2011 - 8:22

Klio shkruajti:Kur isha e vogel me kujtohet kur dilja me mamin dhe babin per te blere,qaja derisa te ma blenin ate qe doja se ndryshe nuk pushoja[You must be registered and logged in to see this image.]
po pse nuk thu ti qe gocA IME DO U BEKA SI TY
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Klio Sat 22 Oct 2011 - 8:24

Durrsaku shkruajti:
Klio shkruajti:Kur isha e vogel me kujtohet kur dilja me mamin dhe babin per te blere,qaja derisa te ma blenin ate qe doja se ndryshe nuk pushoja[You must be registered and logged in to see this image.]
po pse nuk thu ti qe gocA IME DO U BEKA SI TY[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] Pse Visi ka sjellje te miat?
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Durrsaku Sat 22 Oct 2011 - 8:26

Klio shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Klio shkruajti:Kur isha e vogel me kujtohet kur dilja me mamin dhe babin per te blere,qaja derisa te ma blenin ate qe doja se ndryshe nuk pushoja[You must be registered and logged in to see this image.]
po pse nuk thu ti qe gocA IME DO U BEKA SI TY[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] Pse Visi ka sjellje te miat?
sa kam lexuar deri tani po une e coj ne kopesht ajo ka dale para meje te shkallet + terbon lagjen po si bleve ate qe kerkon, prit se eshte akoma 3 vece kur te vije ne moshen tate
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Klio Sat 22 Oct 2011 - 8:29

Mu kujtu dhe dicka tjeter kur isha 7 vjec....une e mbaja veten si parukiere[You must be registered and logged in to see this image.] dhe shkoj e i pres floket goces dajes me gersheret qe mbante mami per te pre pulen ne mes kur e mbushte per vit te ri[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ja bera floket shkalle shkalle dhe me nje vend ja kisha bere gati tullace fare[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Durrsaku Sat 22 Oct 2011 - 8:30

Klio shkruajti:Mu kujtu dhe dicka tjeter kur isha 7 vjec....une e mbaja veten si parukiere[You must be registered and logged in to see this image.] dhe shkoj e i pres floket goces dajes me gersheret qe mbante mami per te pre pulen ne mes kur e mbushte per vit te ri[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ja bera floket shkalle shkalle dhe me nje vend ja kisha bere gati tullace fare[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Klio Sat 22 Oct 2011 - 8:33

Durrsaku shkruajti:
Klio shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Klio shkruajti:Kur isha e vogel me kujtohet kur dilja me mamin dhe babin per te blere,qaja derisa te ma blenin ate qe doja se ndryshe nuk pushoja[You must be registered and logged in to see this image.]
po pse nuk thu ti qe gocA IME DO U BEKA SI TY[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] Pse Visi ka sjellje te miat?
sa kam lexuar deri tani po une e coj ne kopesht ajo ka dale para meje te shkallet + terbon lagjen po si bleve ate qe kerkon, prit se eshte akoma 3 vece kur te vije ne moshen tate[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] Se une goc e mire jam,vetem se jam pak tip i shkathet,nuk mund te rri dot pa fol,pa qesh,pa loz dhe tani qe po mbush 17 vjec.Kur kam qene e vogel mami thote qe flisja shume pa pushim dhe beja shum pyetje,tip shum kurioz,kete kurioze e kam akoma.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Ariel Sat 22 Oct 2011 - 8:37

Mbaj mend kur osha e vogel...ke veglat e babit ka qene nje tel bakri i mbledhur...por qe mua me dukej ne formen e mikrofonit...
Me shoqen time marrim nje shkop plazhi dhe e lidhim ne maje..se atehere per hije ne plazh kishim kater shkopinj qe i bente babi ke marangozet dhe nje carcaf....e nejse...e ngulim ne nji garroc lulesh dhe e beme si mikrofonat e atehershem...mirpo kishim degjuar qe mikrofonat punonin me korent....dhe ne te mencurat zgjatem telin dhe e vume ne prize....une kam pas shume qejf qe atehere te imitoja Alida Hiskun...
Dhe ajo ka pas zakon qe kapte mikrofonin me dore...une kisha hipun ne nje karrige te vogel qe te arrija "mikrofonin" si podium gjasme...sa kam vene doren ke "mikrofoni" me ka dridhur aq shume saqe mire qe rash nga karrigia po kam care koken dhe e kam shenjen dhe sot qe e kam qepur atehere hahahahaha po ma mbulojne floket shyqyr... :[LoL]:


Edituar për herë të fundit nga Ariel në Sat 22 Oct 2011 - 8:39, edituar 1 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Durrsaku Sat 22 Oct 2011 - 8:37

Klio shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Klio shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Klio shkruajti:Kur isha e vogel me kujtohet kur dilja me mamin dhe babin per te blere,qaja derisa te ma blenin ate qe doja se ndryshe nuk pushoja[You must be registered and logged in to see this image.]
po pse nuk thu ti qe gocA IME DO U BEKA SI TY[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] Pse Visi ka sjellje te miat?
sa kam lexuar deri tani po une e coj ne kopesht ajo ka dale para meje te shkallet + terbon lagjen po si bleve ate qe kerkon, prit se eshte akoma 3 vece kur te vije ne moshen tate[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] Se une goc e mire jam,vetem se jam pak tip i shkathet,nuk mund te rri dot pa fol,pa qesh,pa loz dhe tani qe po mbush 17 vjec.Kur kam qene e vogel mami thote qe flisja shume pa pushim dhe beja shum pyetje,tip shum kurioz,kete kurioze e kam akoma.
nuk te shan njeri mer lal po thashe kur te vije ne moshen tate do behet si ty, po me forumet dhe internetin sma hedh dot mua se i ka bo babi para asaj te gjitha[You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Klio Sat 22 Oct 2011 - 8:44

Uuuuuuuuuu xhaxhi kur te rritet goca kushedi cfare tjeter del atehere.....
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Durrsaku Sat 22 Oct 2011 - 8:45

Klio shkruajti:Uuuuuuuuuu xhaxhi kur te rritet goca kushedi cfare tjeter del atehere.....
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] une xhaxhi . hera e pare qe me kane therritur ndonjehere[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] po qesh me lot


Edituar për herë të fundit nga Durrsaku në Sat 22 Oct 2011 - 8:46, edituar 1 herë gjithsej
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Maksi Sat 22 Oct 2011 - 8:45

qerasja klion me akullore hahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga T_o_n_i Sat 22 Oct 2011 - 8:49

mbaj mend qe kisha qejf kur isha i vogel te ika e te beja cicin ne wc me gjyshin ....pse do thoni ju...po sepse i dridhej dora praaa e skisha nevoj tu shkundja
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Durrsaku Sat 22 Oct 2011 - 8:52

T_o_n_i shkruajti:mbaj mend qe kisha qejf kur isha i vogel te ika e te beja cicin ne wc me gjyshin ....pse do thoni ju...po sepse i dridhej dora praaa e skisha nevoj tu shkundja
she she pse re prej teje paska dale si barcalete do e kete nxjerre sekretin gjyshi[You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga T_o_n_i Sat 22 Oct 2011 - 8:54

Durrsaku shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:mbaj mend qe kisha qejf kur isha i vogel te ika e te beja cicin ne wc me gjyshin ....pse do thoni ju...po sepse i dridhej dora praaa e skisha nevoj tu shkundja
she she pse re prej teje paska dale si barcalete do e kete nxjerre sekretin gjyshi[You must be registered and logged in to see this image.]

na fiku ky wikileaksi mer cuno se gjyshi ncuq sdi cfar eshte interneti
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Klio Sat 22 Oct 2011 - 8:57

Maksi shkruajti:qerasja klion me akullore hahahah[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] dhe me cumcakiza[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Durrsaku Sat 22 Oct 2011 - 8:57

T_o_n_i shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:mbaj mend qe kisha qejf kur isha i vogel te ika e te beja cicin ne wc me gjyshin ....pse do thoni ju...po sepse i dridhej dora praaa e skisha nevoj tu shkundja
she she pse re prej teje paska dale si barcalete do e kete nxjerre sekretin gjyshi[You must be registered and logged in to see this image.]

na fiku ky wikileaksi mer cuno se gjyshi ncuq sdi cfar eshte interneti
she she dhe te kabllogramet ti lali eee
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Klio Sat 22 Oct 2011 - 8:59

Durrsaku shkruajti:
Klio shkruajti:Uuuuuuuuuu xhaxhi kur te rritet goca kushedi cfare tjeter del atehere.....
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] une xhaxhi . hera e pare qe me kane therritur ndonjehere[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] po qesh me lotNgaqe the kam femije prandaj te thashe Visi,me fal[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Durrsaku Sat 22 Oct 2011 - 9:04

Klio shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Klio shkruajti:Uuuuuuuuuu xhaxhi kur te rritet goca kushedi cfare tjeter del atehere.....
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] une xhaxhi . hera e pare qe me kane therritur ndonjehere[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] po qesh me lotNgaqe the kam femije prandaj te thashe Visi,me fal[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
jo jo sbere gje per tu falur po sinqerisht qe me bere per te qeshur je shume e lezetshme zemer
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Klio Sat 22 Oct 2011 - 22:21

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Yll Qielli Sat 22 Oct 2011 - 23:38

Isha e shpifur Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 426788
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Durrsaku Sat 22 Oct 2011 - 23:45

vetem probleme i kam sjelle prinderve te mi
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Free spirit Sun 23 Oct 2011 - 0:40

mistrece [You must be registered and logged in to see this image.]
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga T_o_n_i Sun 23 Oct 2011 - 0:46

dilja nga materniteti te kerkoja ndonje nuse se e doja ashu fringo fare ...
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Alberti Sun 23 Oct 2011 - 2:47

..zhurmagji.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga EpiKada Fri 28 Oct 2011 - 9:29

Kur isha e vogel, me merrnin te gjithe e kercenin me mua, sidomos xhaxhai i dyte. Isha mesuar aq shume me muzike, sa nje dite gjyshja me merr per te vajtur tek njeri xhaxha, dhe me harron, komshinjte kishin ndezur muzike dhe une kisha dale ne mes te rruges e kerceja !!! ( Kete ma kane thene)
Kur isha e vogel, isha vajze e urte dhe simpatike :) :D sidomos me kushuririn tim te preferuar. Ai me merrte perdore dhe me bente xhiro neper lagje...po une e urta fshihesha, kur ky sme gjente, fillonte qante O MA IKU NEDI se sdinte te me thoshte emrin tamam...
Ziheshim te dy per nje kukull ahahah
Kur isha e vogel dhe gjyshi me merte e me ferkonte tek koka e me thoshte O NUSJA E BABOS , me perqafonte e me puthte fort .
Kur isha e vogel, kujtoje fjalet e gjysherve se si me flisnin dhe si me trajtonin.
Do doja te isha dhe njehere e vogel !!!!!
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 12 Nov 2011 - 10:28

"Kur isha i/e vogel..."
me
" Kur isha i/e vogel isha.... "

u bashkuan
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Free spirit Sat 12 Nov 2011 - 10:37

ikja ne 10 te mengjesit x te luajtur dhe sh sh von ne dark kthehesha. ka pas raste qe as per drek nk vija se me merrte mami brenda te flija apo te lexoja libra. haja vetm ndo1 patatine ose vija fshehurazi ne shpi kur nk ishte mami (sorry)
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Darius Sat 12 Nov 2011 - 10:49

I'm free... shkruajti:ikja ne 10 te mengjesit x te luajtur dhe sh sh von ne dark kthehesha. ka pas raste qe as per drek nk vija se me merrte mami brenda te flija apo te lexoja libra. haja vetm ndo1 patatine ose vija fshehurazi ne shpi kur nk ishte mami (sorry)
paske qene mistrece (tongueout)
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Vizitor Sat 12 Nov 2011 - 10:50

kisha shum deshir te puthi fjazat
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Free spirit Sat 12 Nov 2011 - 10:52

Darius shkruajti:
I'm free... shkruajti:ikja ne 10 te mengjesit x te luajtur dhe sh sh von ne dark kthehesha. ka pas raste qe as per drek nk vija se me merrte mami brenda te flija apo te lexoja libra. haja vetm ndo1 patatine ose vija fshehurazi ne shpi kur nk ishte mami (sorry)
paske qene mistrece (tongueout)
eeee isha pak (sorry) por kenaqesha sh. nk lija loje pa loz , dhe tani dua te luaj prap...
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Darius Sat 12 Nov 2011 - 10:55

I'm free... shkruajti:
Darius shkruajti:
I'm free... shkruajti:ikja ne 10 te mengjesit x te luajtur dhe sh sh von ne dark kthehesha. ka pas raste qe as per drek nk vija se me merrte mami brenda te flija apo te lexoja libra. haja vetm ndo1 patatine ose vija fshehurazi ne shpi kur nk ishte mami (sorry)
paske qene mistrece (tongueout)
eeee isha pak (sorry) por kenaqesha sh. nk lija loje pa loz , dhe tani dua te luaj prap...
qenke kalamo akoma (tongueout)
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Free spirit Sat 12 Nov 2011 - 11:00

x te luajtur pooooooo dhe do jem edhe me von kur te jem me e madhe :jastikuuu: :jastikuuu: kurse ne mendime dhe ne sjellje sjam Pff mos me merz
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kur isha i/e vogel isha.... - Faqe 11 Empty Re: Kur isha i/e vogel isha....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 11 e 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi