Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush Jemi ..Nga Kemi Ardhur edhe Ku do Shkojme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush Jemi ..Nga Kemi Ardhur edhe Ku do Shkojme People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush Jemi ..Nga Kemi Ardhur edhe Ku do Shkojme

5 posters

Shko poshtë

Kush Jemi ..Nga Kemi Ardhur edhe Ku do Shkojme Empty Kush Jemi ..Nga Kemi Ardhur edhe Ku do Shkojme

Mesazh nga WebMaster Mon 23 May 2011 - 5:12

Vall njeriu kush eshte nga ka ardhur edhe ku do vemi ..Eshte e rendesishme qe njeriu te di se kush eshte nga ka ardhur edhe ku do shkojme ....

Diskutim te kendshem te gjithve jo chit chat
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Jemi ..Nga Kemi Ardhur edhe Ku do Shkojme Empty Re: Kush Jemi ..Nga Kemi Ardhur edhe Ku do Shkojme

Mesazh nga Docteur Mon 23 May 2011 - 11:04

jam nje njeri i thjesht,kam adhur nga nena do shkoj te perendia e nenes
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Jemi ..Nga Kemi Ardhur edhe Ku do Shkojme Empty Re: Kush Jemi ..Nga Kemi Ardhur edhe Ku do Shkojme

Mesazh nga Selda Mon 23 May 2011 - 11:38

jam une ...kam ardh veni i shejte shkoder dhe do shkoj te za ven ne shpirtin e tij qe mezi pret
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Jemi ..Nga Kemi Ardhur edhe Ku do Shkojme Empty Re: Kush Jemi ..Nga Kemi Ardhur edhe Ku do Shkojme

Mesazh nga WebMaster Mon 23 May 2011 - 23:17

Kush jemi nje dicka qe perjeton per ate qe jemi..Nga kemi ardhur nga ajo qe thuhet nene per here te pare ..Ku do shkojme ne rrugen e pafund
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Jemi ..Nga Kemi Ardhur edhe Ku do Shkojme Empty Re: Kush Jemi ..Nga Kemi Ardhur edhe Ku do Shkojme

Mesazh nga exploreri Mon 23 May 2011 - 23:32

Jemi qeniet me ''budallaqe'',kemi ardhur per te vuajtur,do shkojme ne te s'emes...
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Jemi ..Nga Kemi Ardhur edhe Ku do Shkojme Empty Re: Kush Jemi ..Nga Kemi Ardhur edhe Ku do Shkojme

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Mar 2012 - 0:36

Jam nje vajze e thjeshte kam lindur nga gjiri i nenes dhe do shkojme ne nje vend te pa njohur.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush Jemi ..Nga Kemi Ardhur edhe Ku do Shkojme Empty Re: Kush Jemi ..Nga Kemi Ardhur edhe Ku do Shkojme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi