Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
2pac është gjallë?!   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
2pac është gjallë?!   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2pac është gjallë?!

2 posters

Shko poshtë

2pac është gjallë?!   Empty 2pac është gjallë?!

Mesazh nga Emona Mon 30 May 2011 - 5:15

2pac është gjallë?!   F.0530173325996_m
Një prej reperëve më prominentë në histori të muzikës, Tupac Shakur është gjetur shëndoshë e mirë në Zelandën e Re, njoftojnë mediat lokale nga shteti oqeanik.
Qyteti i vogël, emri i të cilit nuk dihet për shkaqe sigurie, besohet të jetë vendi ku janë strehuar prej disa vitesh Tupac dhe Biggie Smalls, një tjetër reper, njofton portali PBS.

Një banor vendas, David File, që së fundmi ka ndërruar jetë, kishte lënë dëshmi dhe raporte të një vizite të Tupac në ditarin e tij, ditar që File ka kërkuar t’i dërgohet familjes në SHBA.

“Ne jemi fascinuar kur kemi parë se çfarë ka lënë prapa David. Ne kemi menduar se është më mirë që bota ta di të vërtetën pasi që nuk ndjejmë se kjo duhet të mbahet e fshehtë”, tha një prej motrave, 31 vjeçarja Jasmine.

28 vjeçari i ndjerë, David, së fundmi ishte viktimë e një prite nga gangsterë të njohur lokalë. Pasi mori disa plumba në trup në rrugë nga puna për në shtëpi, David ishte shpallur i vdekur, teksa policia gjeti ditarin pranë shtratit të tij.

“Natyrisht se nuk e kemi lexuar këtë ditar. Ne kemi respektuar vendimin e Davidit për ta dërguar ditarin në adresën e caktuar në SHBA”, theksoi një prej zyrtarëve policorë zelandezë.2pac është gjallë?!   Tupac350
Policia ka mbyllur të gjitha pistat e hetimit dhe nuk dëshiron të spekulojë mbi atë se nëse Tupac ose Biggie ishin transportuar në një vend apo regjion tjetër. Banorë të thjeshtë kanë refuzuar të flasin për atë se pse reperët ishin mbajtur të fshehur. Një banor tha: “Ne këtu nuk flasim për këtë çështje”.

Vëllai i David, Jason, ka kërkuar që një pjesë e ditarit të David të bëhet publik në tentim për ta deshifruar atë.

“Në fund të ditarit, Jason shkruan – ‘yank up as a vital obituary’. Ne nuk kemi qenë në gjendje ta kuptojmë çfarë do të thotë kjo”, theksoi Jason.

Reperi Tupac Shakur besohet të jetë vrarë në vitin 1997 gjatë një prite të organizuar nga rivalë të tij. Ka shumë të tillë që besojnë se ai ende është gjallë, ndërsa edhe 14 vjet pas vdekjes së tij nuk dihet autori i vrasjes së gjeniut të repit, ashtu si shkaqet apo vërtetësia e aktit vandal që hyri në historinë e industrisë muzikore amerikane.

E plotësuar - Burimi ku është marrë ky artikull është shumë serioz. Këtë fakt e vërteton edhe faqja zyrtare e WikiLeaks në Twitter, që konfirmon lajmin e faqes binjake, PBS, se Tupac është parë i gjallë në Zelandën e Re.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

2pac është gjallë?!   Empty Re: 2pac është gjallë?!

Mesazh nga Emona Mon 30 May 2011 - 5:20

Veshtir te besohet qe eshte gjall ky...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

2pac është gjallë?!   Empty Re: 2pac është gjallë?!

Mesazh nga Anakonda Wed 13 Jun 2012 - 5:01

ky ka vdekur moj;ca thon keta;mesa duket ata qe e kan then ket lajm si paskan pire ilacet
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

2pac është gjallë?!   Empty Re: 2pac është gjallë?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi