Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Femija mrekulli: E fluturon tornado 16 km larg shtepise, por eshte gjalle People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Femija mrekulli: E fluturon tornado 16 km larg shtepise, por eshte gjalle People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femija mrekulli: E fluturon tornado 16 km larg shtepise, por eshte gjalle

2 posters

Shko poshtë

 Femija mrekulli: E fluturon tornado 16 km larg shtepise, por eshte gjalle Empty Femija mrekulli: E fluturon tornado 16 km larg shtepise, por eshte gjalle

Mesazh nga Emona Fri 9 Mar 2012 - 0:25

 Femija mrekulli: E fluturon tornado 16 km larg shtepise, por eshte gjalle Angel_babcock_tornadoLOUISVILLE (KENTUCKY)- Emri i saj eshte Angel Babcock dhe duhet te kete vertet engjellin e saj mbrojtes, eshte vetem dy vjece dhe i ka mbijetuar mrekullisht tornados qe ka shkaterruar shtepine e saj, duke vrare te gjithe anetaret e familjes se saj.

Vogelushja u gjet 16 kilometra larg nga banesa e saj prane trupave te pajete te prinderve dhe dy vellezerve. Tashme femija eshte shtruar ne siptalin e Kosair Children Hospital di Louisville nel Kentucky ne gjendje te rende.

Deri tani jane shkaktuar 37 viktima si pasoje e tornados qe ka goditur Indianan, Kentacky, Ohio si dhe zona te tjera te Midwest te Shteteve te Bashkuara te Amerikes.

Trazirat po perhapen edhe ne Florida e Xheorxhia, ku tashme eshte shpallur gjendja e alarmit.(E.A/infoalbania)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Femija mrekulli: E fluturon tornado 16 km larg shtepise, por eshte gjalle Empty Re: Femija mrekulli: E fluturon tornado 16 km larg shtepise, por eshte gjalle

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Mar 2012 - 21:34

Teper e habitshme per te qene e vertete,por paska pasur vertete fat.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi