Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fjale te urta remix.....lol People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fjale te urta remix.....lol People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fjale te urta remix.....lol

+2
Durrsaku
Docteur
6 posters

Shko poshtë

Fjale te urta remix.....lol Empty Fjale te urta remix.....lol

Mesazh nga Docteur Thu 2 Jun 2011 - 1:39

-Shtri kembet sa ke rrogen...!
-Mos shkel ne derras te kalbur se thyhet ...do e nderrosh vete pastaj..!
-
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale te urta remix.....lol Empty Re: Fjale te urta remix.....lol

Mesazh nga Docteur Thu 2 Jun 2011 - 1:40

Punen e sotme duhet ta kishe bere dje...!
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale te urta remix.....lol Empty Re: Fjale te urta remix.....lol

Mesazh nga Durrsaku Thu 2 Jun 2011 - 1:42

kush gjen nje mik gjen nje thesar, kush gjen nje thesar i fut gishtin mikut
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale te urta remix.....lol Empty Re: Fjale te urta remix.....lol

Mesazh nga Docteur Thu 2 Jun 2011 - 1:46

Kush punon ka raste dhe fiton.!!
Nese dikush te lendon..thyje ne mes mor vlla se e meriton...!
I duruari, i mbaruari! ..
Shoku i mire eshte ai qe te prezanton noj shoqe te mire..!
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale te urta remix.....lol Empty Re: Fjale te urta remix.....lol

Mesazh nga Durrsaku Thu 2 Jun 2011 - 1:47

gur gur behen 2 gur
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale te urta remix.....lol Empty Re: Fjale te urta remix.....lol

Mesazh nga Docteur Thu 2 Jun 2011 - 1:52

Kush e qet koburen,e qet se i ka mush brekt
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale te urta remix.....lol Empty Re: Fjale te urta remix.....lol

Mesazh nga Docteur Thu 2 Jun 2011 - 1:53

Me gojë i afron, me gojë i largon peshtymen
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale te urta remix.....lol Empty Re: Fjale te urta remix.....lol

Mesazh nga Docteur Thu 2 Jun 2011 - 1:54

Nga mërzitja e minjve,macia vrau veten
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale te urta remix.....lol Empty Re: Fjale te urta remix.....lol

Mesazh nga Durrsaku Thu 2 Jun 2011 - 1:54

bota eshte me shkalle ca hihin ca zbresin une perdor ashensorin
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale te urta remix.....lol Empty Re: Fjale te urta remix.....lol

Mesazh nga Docteur Thu 2 Jun 2011 - 1:55

Nuk thyen dhëmbë fjala e mbarë,por grushti te thjen biqimin qesh
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale te urta remix.....lol Empty Re: Fjale te urta remix.....lol

Mesazh nga Docteur Thu 2 Jun 2011 - 1:55

Për inat të sime vjerre, vete fle me mullixhinë,( me vjerrin )
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale te urta remix.....lol Empty Re: Fjale te urta remix.....lol

Mesazh nga Durrsaku Thu 2 Jun 2011 - 1:56

trimi i mire vjen vetem e te fut plumbin
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale te urta remix.....lol Empty Re: Fjale te urta remix.....lol

Mesazh nga Ariel Thu 2 Jun 2011 - 4:01

Buke kripe e zemer...Benz RedBull dhe femer qesh


Fjale te urta remix.....lol 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale te urta remix.....lol Empty Re: Fjale te urta remix.....lol

Mesazh nga WebMaster Thu 2 Jun 2011 - 4:05

qesh mome hahaha sa kam qeshur
Fjale te urta remix.....lol 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Fjale te urta remix.....lol 30l12rc Pytje & Përgjigje Fjale te urta remix.....lol 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale te urta remix.....lol Empty Re: Fjale te urta remix.....lol

Mesazh nga Docteur Thu 2 Jun 2011 - 23:57

Ariel shkruajti:Buke kripe e zemer...Benz RedBull dhe femer qesh
qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh a ty redbulli ta zante frymen jarebi hahaha
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale te urta remix.....lol Empty Re: Fjale te urta remix.....lol

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 7 Jul 2011 - 3:26

Servili i mire, per interes ben cdo pune...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale te urta remix.....lol Empty Re: Fjale te urta remix.....lol

Mesazh nga Anakonda Tue 28 Feb 2012 - 8:49

Guri i rende ta can ballin.

Trimi i mire me shoqe shume.

Ujku te dashuren e nderron por pokerin se harron.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale te urta remix.....lol Empty Re: Fjale te urta remix.....lol

Mesazh nga WebMaster Sun 8 Apr 2012 - 10:19

Mos e formo karakterin tënd si një rrugë ku mund të kalojë çdokush, formoje si qielli...që çdokush përpiqet t'a arrijë...!
Fjale te urta remix.....lol 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Fjale te urta remix.....lol 30l12rc Pytje & Përgjigje Fjale te urta remix.....lol 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjale te urta remix.....lol Empty Re: Fjale te urta remix.....lol

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi