Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Destinacionet e jetes  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Destinacionet e jetes  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Destinacionet e jetes

2 posters

Shko poshtë

Destinacionet e jetes  Empty Destinacionet e jetes

Mesazh nga WebMaster Mon 6 Jun 2011 - 12:32

Destinacionet e jetes jane te mistershme, endrrat e saj jane te pashtershme...ti beson se zemra se rahuri do pushoje,shpirti jot ne gjithesi nje dit do te fluturoje...por ne jete ka dicka qe askush nuk e di --

FANTAZIA ESHTE REALITET, DHE REALITETI FANTAZI...

Sa mundemi te mesojme ne kete thenje mundemi ti besojme kesaj ...
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Destinacionet e jetes  Empty Re: Destinacionet e jetes

Mesazh nga WebMaster Mon 6 Jun 2011 - 22:05

Eh kush e din se kur apo ku eshte destinacioni jetes mundohem ta perjetoj jeten sa per destinacionin te gjithe do shkojme ne nje vend se di se qa do na presi ne ate destinacion ..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Destinacionet e jetes  Empty Re: Destinacionet e jetes

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Mar 2012 - 8:28

destinacioni i rradhes per mua do te jete vete jeta.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Destinacionet e jetes  Empty Re: Destinacionet e jetes

Mesazh nga WebMaster Mon 5 Mar 2012 - 8:42

NE PUSET HAHA
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Destinacionet e jetes  Empty Re: Destinacionet e jetes

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Jan 2013 - 8:03

Se kam iden tani ka ardhur koh e keqe se dim cfar te mendojme me para destinacioni jetes eshte kur te rri ne shkallen e fundit me forcat e mia .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Destinacionet e jetes  Empty Re: Destinacionet e jetes

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi