Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fjala Të pres.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fjala Të pres.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fjala Të pres..

+7
Anakonda
Maksi
Arabela
mixer
Durrsaku
Ariel
WebMaster
11 posters

Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Fjala Të pres..

Mesazh nga WebMaster Sat 11 Jun 2011 - 13:31

Nëse di të presësh kjo do të thotë që ti arrin të respektosh jo vetëm kohën tënde por edhe të atij që ti do. Mëso të presësh dhe mos mendo se gjërat duhen të kenë vetëm ritmin që ti u jep atyre. Secili ka kohën e tij dhe të dish të presësh kohën e tjetrit është një shenjë dashurie. Dëshira për të pasur“gjithçka dhe menjëherë” nuk i bën mirë dashurisë, e cila ka nevojë për hapësira pritje, për durim, në mënyrë që të shprehë më të mirën e saj. Me personin që dashuron, mos u nxito. Thuaji që di ta presësh dhe bëje me të vërtetë këtë. Jeto bukurinë e pritjes që paraprin çdo takim.Shijoje pritjen si një kohë që shërben për tu rritur dhe për të bashkëndarë më shumë. Kur thua të pres, është sikur të thuash; “ Jam këtu, nuk iki” dhe kjo siguri që ti i jep krijon gëzim dhe i jep besim mardhënies.

Jeni ne bindje me kete shkrim edhe duhet shtuar perseri dicka apo jan te verteta keto qe jan te shkruara ..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Ariel Sat 11 Jun 2011 - 21:30

merzitje shume

Kot ska dale fjala - i duruari i fituari
Edhe pritja...durim eshte...


Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Durrsaku Sat 11 Jun 2011 - 21:54

epo sdo pres pafundesisht ty une se ka sa te duash te tjerat po me luten qesh
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Ariel Sat 11 Jun 2011 - 21:57

Hahahahahaa ama per pritje ...te dua s'te dua eshte fjala 00027003
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Durrsaku Sat 11 Jun 2011 - 21:57

qesh
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga mixer Sun 12 Jun 2011 - 4:35

....te dish te jesh vetvetja...te marresh ate qe deshiron...
mixer
mixer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 211
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/06/2011
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Arabela Sun 12 Jun 2011 - 4:37

fjalen te pres e shkruan diku,,,por pa e ditur se deri kur ,,,ne heshtje jeton me pritjen qe ndosht a nuk do ndodhi kurre,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Maksi Fri 17 Jun 2011 - 2:05

te pres.......... edhe un ne heshtje se e di nje dite serish do kthehesh .....
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga WebMaster Mon 4 Jul 2011 - 12:30

Te pres ne ate dite qe kemi vendosur
Te pres te me dhurosh gjithcka ..
Te pres sepse un te dua edhe ti me do
Te pres sepse sjetoj dot ne kete largesi te pambaruar
Te pres jeta ime sepse zemren e kam therrime
Te pres qe ti te me lumturosh edhe te me dashurosh .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Anakonda Mon 13 Feb 2012 - 19:31

Te pres,gjeria sa edhe te vdes.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Arabela Mon 13 Feb 2012 - 20:28

te pres vetem nese di qe deshiron te vish,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Emona Wed 7 Mar 2012 - 11:01

N'Zone e lir kalon

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Maksi Wed 7 Mar 2012 - 11:22

ne zon te lire hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga era85 Wed 7 Mar 2012 - 13:11

Te pres ne mal

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Shkembi Wed 7 Mar 2012 - 13:24

Ne Rinas

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Anakonda Wed 7 Mar 2012 - 23:31

Tepres sa te duash ti,vec mos harro se kush je ne te vertete.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 8 Mar 2012 - 2:06

..te pres..nese ja vlen.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Emona Thu 8 Mar 2012 - 2:09

...gjdo dite.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 8 Mar 2012 - 2:11

..sepse e di qe vjen.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Emona Thu 8 Mar 2012 - 2:12

...edi qe nuk me braktis.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Maksi Thu 8 Mar 2012 - 2:12

TE pres deri diten qe do vdes .........
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Emona Thu 8 Mar 2012 - 2:16

....deri sa te me gjesh :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Maksi Thu 8 Mar 2012 - 2:17

deri neser ne mengjes
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Emona Thu 8 Mar 2012 - 2:18

....tek vendi i vjeter :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Maksi Thu 8 Mar 2012 - 2:19

ne prishtine [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Emona Thu 8 Mar 2012 - 2:19

...ne airoport [smile_1]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Maksi Thu 8 Mar 2012 - 2:21

ne himare ne behar [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Emona Thu 8 Mar 2012 - 2:24

...malet e sharrit n'vere :541221:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Maksi Thu 8 Mar 2012 - 2:25

ke kodra e diellit
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Shkembi Thu 8 Mar 2012 - 13:24

ke kafja e madhe

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Mar 2012 - 18:34

Do te te pres,gjera te vdes sepse ti e meriton.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala Të pres.. Empty Re: Fjala Të pres..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi