Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mezi po pres ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mezi po pres ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mezi po pres ...

+14
Maksi
Neta E
Space
Samuela
il conte
Arabela
mister.albania
Єямєℓiиdå
WebMaster
Arian 123
Anakonda
Emona
Shkembi
Aяtємιѕα
18 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Mezi po pres ...

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 13 Mar 2012 - 13:37

Mezi po pres fundjaven se do martohem hahaahahah :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Shkembi Tue 13 Mar 2012 - 13:38

Mezi po pres te takohem me ty :A

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Emona Tue 13 Mar 2012 - 13:41
Mezi po pres....te behem halle ooooo xot o xot celebrate005

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Shkembi Tue 13 Mar 2012 - 14:08

...te shohim ket kur te behet halle

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 13 Mar 2012 - 14:15

Te shkoj te shtrihem te ngopem me gjume
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Shkembi Tue 13 Mar 2012 - 14:19

..te puth kete :A

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 13 Mar 2012 - 14:20

..te jap nje petlle ne kaptine [@@@@@@] ...thame! :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Shkembi Tue 13 Mar 2012 - 14:22

...tma tregoj ene iher dashnin kjo me nji tronme nkaptine :541221:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 13 Mar 2012 - 14:23

..ti bej nje propozim ketij e te mbes ne vend tezke :541221: :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Shkembi Tue 13 Mar 2012 - 14:26

....po ho mi se po vdes :A

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 13 Mar 2012 - 14:29

Mezi po pres te vije ai moment se se kam luajtur ndonjehere rolin e mashkullit te di si propozohet re :A :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Shkembi Tue 13 Mar 2012 - 14:50

...ta besh kete rol me mua iher :A

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 13 Mar 2012 - 14:52

Te te martojme djale se na ke mbet amanet :P
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Shkembi Tue 13 Mar 2012 - 14:54

...te mesoj se kush ta ka len amanet

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Mar 2012 - 18:00

Mezi po pres qe te dalesh pasi dua te te shikoj.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Emona Sun 7 Oct 2012 - 0:42

Fundin e javes qe ende ska fillua... Mezi po pres ... 3666372071

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Arian 123 Sun 7 Oct 2012 - 0:56

Mezi po pres nje lajme nga Klea.hahahahahha
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga WebMaster Sun 7 Oct 2012 - 1:04

Te shtrihem pak se kam dhimbje koke [You must be registered and logged in to see this image.]

Duro ore duro haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Arian 123 Sun 7 Oct 2012 - 1:08

Te shkuara shefe.Boll de kam duruar.hahahahha
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Anakonda Sun 7 Oct 2012 - 2:20

tmbaroj shkolla se nuk durohen dallaveraxhiet qe kom nklasse

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga WebMaster Tue 9 Oct 2012 - 6:39

Te iki nja jave diku
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Anakonda Tue 9 Oct 2012 - 6:40

te vij e premtja....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Arian 123 Tue 9 Oct 2012 - 6:41

Te vije java tjeter te nenshkruaj nje kontrate me shume leverdi per mua.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Anakonda Tue 9 Oct 2012 - 6:42

trenin per me ik nhon....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Arian 123 Tue 9 Oct 2012 - 6:43

Por edhe do ktheshesh apo jo?
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 9 Oct 2012 - 6:43

..te vije Blero prej pune.........
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Arian 123 Tue 9 Oct 2012 - 6:45

As gje........
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Anakonda Tue 9 Oct 2012 - 6:48

edhe ca muj...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Emona Sun 14 Oct 2012 - 5:26

Fund javen... iihhaa. Mezi po pres ... 3666372071

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga mister.albania Sun 14 Oct 2012 - 5:26

Emona shkruajti:Fund javen... iihhaa. Mezi po pres ... 3666372071
Uaaaaaaaaa po prit njeher moj se s ka nis ala e reja
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga WebMaster Sun 14 Oct 2012 - 5:27

Edhe nje muaj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Arabela Sun 14 Oct 2012 - 5:27

te pi 1kafe,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga mister.albania Sun 14 Oct 2012 - 5:28

Te kthehem ne shtepi se u lodha duke udhetuar .
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Emona Sun 14 Oct 2012 - 5:28

mister.albania shkruajti:
Emona shkruajti:Fund javen... iihhaa. Mezi po pres ... 3666372071
Uaaaaaaaaa po prit njeher moj se s ka nis ala e reja

E pra mezi po pres te perfundoji java pa fillua..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga mister.albania Sun 14 Oct 2012 - 5:30

Emona shkruajti:
mister.albania shkruajti:
Emona shkruajti:Fund javen... iihhaa. Mezi po pres ... 3666372071
Uaaaaaaaaa po prit njeher moj se s ka nis ala e reja

E pra mezi po pres te perfundoji java pa fillua..

Ok te uroj te vij sa me shpejt per ty..
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Emona Sun 14 Oct 2012 - 5:30

Flm x shume.. HUGO

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga WebMaster Sun 14 Oct 2012 - 5:32

Po pres nje lajm
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga il conte Sun 14 Oct 2012 - 5:43

Ndonje ndryshim ketu... se po me ze koka...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Anakonda Mon 15 Oct 2012 - 0:45

tvijn pushimet verore

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Samuela Fri 16 Nov 2012 - 5:09

Mbremjen
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mezi po pres ... Empty Re: Mezi po pres ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi