Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fjala e mirë... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fjala e mirë... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fjala e mirë...

+6
kasperi
Anakonda
Єямєℓiиdå
Emona
Labja
Alberti
10 posters

Shko poshtë

Fjala e mirë... Empty Fjala e mirë...

Mesazh nga Alberti Sun 29 Apr 2012 - 12:35

Fjala e mire te knaq zemren..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala e mirë... Empty Re: Fjala e mirë...

Mesazh nga Labja Sun 29 Apr 2012 - 13:37

fjala e mire shte e leht per tu thene por e veshtir per ta bere realitet juhjjjjj
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala e mirë... Empty Re: Fjala e mirë...

Mesazh nga Alberti Sun 29 Apr 2012 - 21:32

Fjala e mire egziston pak n`ditet e sotme. ;S

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala e mirë... Empty Re: Fjala e mirë...

Mesazh nga Emona Mon 30 Apr 2012 - 1:54

Fjala e mire thone shkrin edhe gurin ,ne ditet e sotme veshtire te jet e vertet!!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala e mirë... Empty Re: Fjala e mirë...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 30 Apr 2012 - 1:54

Fjala e mire afron miq..ajo zbut e pajton armiq.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala e mirë... Empty Re: Fjala e mirë...

Mesazh nga Anakonda Mon 30 Apr 2012 - 2:43

esht sa me thon sepse thell ne shpirt te urrejne

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala e mirë... Empty Re: Fjala e mirë...

Mesazh nga kasperi Fri 18 Jan 2013 - 10:58

Fjala e mire ja zbut zemren edhe te keqit.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala e mirë... Empty Re: Fjala e mirë...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 18 Jan 2013 - 23:14

Єямєℓiиdå shkruajti:Fjala e mire afron miq..ajo zbut e pajton armiq.

.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala e mirë... Empty Re: Fjala e mirë...

Mesazh nga T_o_n_i Fri 18 Jan 2013 - 23:18

1 fjale e mire askujt si kushton asgje....ndaj jepni sa me shumeeee o milet
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala e mirë... Empty Re: Fjala e mirë...

Mesazh nga Arabela Sat 19 Jan 2013 - 1:44

fjale e mire e vertete nderton,,,fjale e rende shkaterron,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala e mirë... Empty Re: Fjala e mirë...

Mesazh nga fioll Sat 19 Jan 2013 - 1:54

Fjala e mir te jep siguri dhe te ben te ndjehesh mir HUGO
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala e mirë... Empty Re: Fjala e mirë...

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 18:25

FJALA MIR BEN TNDJEHESH ME MIR ME VETEN E ME JETEN

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala e mirë... Empty Re: Fjala e mirë...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi