Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare po prisni?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare po prisni?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare po prisni?!

+51
Albert
era85
BlEro25
e panjohura
**Jeta**
Lolita
Labja
Andetta
tipi engjellor
pexha
Daku
AlBora
Leo_uk
valtori
Next
Anakonda
juristja
ENZO
Shkembi
Free spirit
Aristogata
Yll Qielli
Tonii
Eriku
EpiKada
Aяtємιѕα
Intriganti
Poeti Dhimbjes
LaDescarada
qershicka
dajti modh
eGo0sTyle
CuN@BosS/
Arabela
/:UserCode"
Єямєℓiиdå
Ariel
Dori_sweet
Durrsaku
Katniss
bobi 10
leta
kasperi
Maksi
WebMaster
il conte
Emona
Darius
EMI
Klio
T_o_n_i
55 posters

Faqja 1 e 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Cfare po prisni?!

Mesazh nga T_o_n_i Wed 28 Sep 2011 - 1:33

EMI shkruajti:hahahaha, po mir pra shiko horoskopin pale se te del fati sipas shenjave qe jane ne horoskop..hahahha,,,ca te them une, po di ke me pyt....

he 1 here pyt per mua
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Klio Wed 28 Sep 2011 - 1:35

Darius shkruajti:
Klio shkruajti:Po pres te iki ne kurs.
[You must be registered and logged in to see this image.]Cfare ndodhi? Cfare nuk kuptove?
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga T_o_n_i Wed 28 Sep 2011 - 1:36

te shoh tek me kalon para Klio
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga EMI Wed 28 Sep 2011 - 1:36

Darius shkruajti:Po pres kete siper se me la poshte ballkonit gjithe diten [ZbarDh DhemBet]
hahah po ku je ti mo ...me ne fund qenke on...po ja zbrita., erdha.... [HaPPyy]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Darius Wed 28 Sep 2011 - 1:37

Klio shkruajti:
Darius shkruajti:
Klio shkruajti:Po pres te iki ne kurs.
[You must be registered and logged in to see this image.]Cfare ndodhi? Cfare nuk kuptove?
c;do gje ne rregull dhe un do iki ne kurs 876899 876899
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Klio Wed 28 Sep 2011 - 1:38

Thjeshte me dukesh si i habitur per cfare thashe!!
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Darius Wed 28 Sep 2011 - 1:38

EMI shkruajti:
Darius shkruajti:Po pres kete siper se me la poshte ballkonit gjithe diten [ZbarDh DhemBet]
hahah po ku je ti mo ...me ne fund qenke on...po ja zbrita., erdha.... [HaPPyy]
:[LoL]: :[LoL]: :[LoL]: per ty erdha se kishe bere ankesa [@@@@@@] [ZbarDh DhemBet]
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Darius Wed 28 Sep 2011 - 1:38

Klio shkruajti:Thjeshte me dukesh si i habitur per cfare thashe!!
ncuk 00027003
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga EMI Wed 28 Sep 2011 - 1:39

HAHAH PO PRA TI EDHE ME FTON KTU EDHE NUK BEHESH I GJALLE....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Klio Wed 28 Sep 2011 - 1:40

Po pres te shkoj ora per aty ku thashe
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga T_o_n_i Wed 28 Sep 2011 - 1:40

nje pergj pozitive [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Darius Wed 28 Sep 2011 - 1:40

EMI shkruajti:HAHAH PO PRA TI EDHE ME FTON KTU EDHE NUK BEHESH I GJALLE....
[@@@@@@] [@@@@@@] isha me pushime :saunaa: [ZbarDh DhemBet]
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga EMI Wed 28 Sep 2011 - 1:43

hahaha mir mo te kam falur..po nejse, mir i kalove pushimet ? ndersa une ktu ne forum u prezantova mir fare me priten mir kta te forumit...dhe tani jam vipi forumit...gallat me te gjith...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga T_o_n_i Wed 28 Sep 2011 - 1:43

EMI shkruajti:hahaha mir mo te kam falur..po nejse, mir i kalove pushimet ? ndersa une ktu ne forum u prezantova mir fare me priten mir kta te forumit...dhe tani jam vipi forumit...gallat me te gjith...

doje te thoje legjend se vip ishe kur ishe
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga EMI Wed 28 Sep 2011 - 1:44

eeee hahah tamaom edhe pak do behem fondatore ne forum..hahaha sa shpejt kan ec gjonat.ktu mo...pupupu ca bohet.....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga T_o_n_i Wed 28 Sep 2011 - 1:50

ate 3 hapshin tjeter te kesaj lart....
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Emona Wed 28 Sep 2011 - 7:46

..I cik Me shum Atmosfer kty :P!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga il conte Wed 28 Sep 2011 - 7:48

njeren [724516]
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga WebMaster Wed 28 Sep 2011 - 7:48

Po pres dike qe te hy po spo vjen akoma me la pa ngrene haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Maksi Wed 28 Sep 2011 - 7:50

klean te me sjelle nje corona se ma ka taksur
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga kasperi Wed 28 Sep 2011 - 9:33

nje premtim ta kryen nje qoqe
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga leta Wed 28 Sep 2011 - 9:44

Pemtimin kur e jap edhe e realizoj...
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga kasperi Wed 28 Sep 2011 - 9:46

leta shkruajti:Pemtimin kur e jap edhe e realizoj...
[You must be registered and logged in to see this image.] te nguca pak
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga bobi 10 Thu 29 Sep 2011 - 2:09

i rene,,,,e pres te ngrihem!
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Katniss Thu 29 Sep 2011 - 2:12

Asgje më...

Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga bobi 10 Thu 29 Sep 2011 - 2:12

Calliope shkruajti:Asgje më...

Kafen me ty[You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Maksi Thu 29 Sep 2011 - 2:14

te iki ne pune
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Durrsaku Thu 29 Sep 2011 - 3:49

asnje asgje
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Dori_sweet Thu 29 Sep 2011 - 3:57

asgje
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Ariel Thu 29 Sep 2011 - 23:46

po pres kalamajte nga shkolla
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga WebMaster Thu 29 Sep 2011 - 23:47

Ket momen te me tregoj cfar ka bere per dreke Cfare po prisni?! 426788
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Ariel Thu 29 Sep 2011 - 23:48

supe, peshk, sallate... 00027003
bujrum po deshe...ka per t'gjithe hahahahaa.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga WebMaster Thu 29 Sep 2011 - 23:51

Hahaha po pres te iki tek moma nje dite hahaha Ju befte mire yllo 432965
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Ariel Thu 29 Sep 2011 - 23:59

hajde...momen ktu e ke...vec per vere me lajmero ... 00027003
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga WebMaster Fri 30 Sep 2011 - 0:00

Jo ori jo se nuk vi per vere po erdha ja fus ne dimer tani haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 30 Sep 2011 - 0:11

Po pres mem ardhe dreka qe e porosita
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga WebMaster Fri 30 Sep 2011 - 0:12

Po pres diten importante te kesaj lart celebrate005
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Ariel Fri 30 Sep 2011 - 0:13

Klea shkruajti:Jo ori jo se nuk vi per vere po erdha ja fus ne dimer tani haha

ah per dimer futi nji t'thirrme ke ballkoni se aty m'ke hahahahahaa...
vec mbas 20 dhjetorit nuk jam deri me 29... 00027003
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 30 Sep 2011 - 0:14

Klea shkruajti:Po pres diten importante te kesaj lart [You must be registered and logged in to see this image.]E presim bashke ...me gjithe forumin[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Klio Fri 30 Sep 2011 - 0:19

Po pres oren 2 te vij babi te me mari te shkoj ne kurs.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare po prisni?! Empty Re: Cfare po prisni?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi