Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ekziston dashuria në shikim të parë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ekziston dashuria në shikim të parë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A ekziston dashuria në shikim të parë

+54
Besa
Fata
Aяtємιѕα
Anakonda
Dori_sweet
Durrsaku
Fragolina
Ariel
Poeti Dhimbjes
enis
bobi 10
Maksi
dajti modh
Selda
Arabela
T_o_n_i
Katniss
Ajo goca
Golden
kasperi
Emona
Prada
Americco
Bukurosh-Djal
Hera
Lolita
Ambra
xhylianna
mentor
MaNgUpJa
eldina
Neta E
Tonii
LaDescarada
/:UserCode"
Ardii
Shaban Cakolli
clod
naploni
Vellai
Aristogata
mela
Erti
Tigri i Zi
Gerushi
rifati
melina
gesti
Lot i derdhur
alketa
Naki
xhoel
WebMaster
metis
58 posters

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty A besoni ne dashurine me shikim te pare?

Mesazh nga metis Thu 26 Feb 2009 - 11:48

a besoni shum ne dashuri me shikim te par
metis
metis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 83
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga metis Thu 26 Feb 2009 - 11:49

a ju ka ndodhur te dashuroheni me shikim e par
metis
metis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 83
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Vizitor Thu 26 Feb 2009 - 11:52

sbesoj se sme ka ndodhur asnjehere
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga WebMaster Thu 26 Feb 2009 - 12:07

po besoi shum pse jo
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga xhoel Thu 26 Feb 2009 - 12:23

sa e pashe njeren me ra te fiket nga bukuria :kis:
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga WebMaster Thu 26 Feb 2009 - 12:24

:gezim: :gezim: PRIT TE HEDH UJ TE FTOHTE YLLO
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga xhoel Thu 26 Feb 2009 - 12:25

:gezim: :gezim:
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Naki Thu 26 Feb 2009 - 13:48

Jo eshte fiksim nuk eshte dashuri
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga alketa Fri 27 Feb 2009 - 0:52

jo... kurren e kurres
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Lot i derdhur Fri 27 Feb 2009 - 5:15

nuk e di se sekam ber prov.edhe munt te ndodhin
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga gesti Fri 27 Feb 2009 - 5:58

po po un besoj shum
dhe shum ere jam dashuruar
po skam ber prap gje
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga melina Fri 27 Feb 2009 - 9:37

poooooooooooooooo besoj shume,por
melina
melina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga rifati Fri 27 Feb 2009 - 9:40

po ppo
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Gerushi Fri 27 Feb 2009 - 10:34

Joo nuk besoj se do plas zemra me shikim te pare
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga rifati Fri 27 Feb 2009 - 11:14

po p a dyshim qe shikimi pa dreke eshte kote dhe pa darke pa vlere

:gezim:
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga xhoel Fri 27 Feb 2009 - 16:20

:kamXhan:
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga gesti Sat 28 Feb 2009 - 5:03

jo fare
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Tigri i Zi Sat 28 Feb 2009 - 7:40

jooo
Tigri i Zi
Tigri i Zi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 103
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Erti Sat 28 Feb 2009 - 9:43

varet ca numri kam syzet
Erti
Erti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 143
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Vizitor Sat 28 Feb 2009 - 11:01

yesssssssssssssss juhjjjjj !
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga metis Sat 28 Feb 2009 - 11:05

dashurija me shikim te par mua nuk me peqen dhe aqe shum :mendoj:
metis
metis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 83
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga metis Sat 28 Feb 2009 - 11:06

a e dini pse sepse me ka ndodhe nje her dhe jam nda shum shum shpejte me ate qe jam dashurua
metis
metis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 83
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga gesti Sat 28 Feb 2009 - 23:11

jo
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga WebMaster Mon 23 Mar 2009 - 5:47

ka raste qe ndodh kjo gje
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Vizitor Mon 23 Mar 2009 - 6:52

Mund te ndodhe, dhe eshte mire qe ndodhe...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Vizitor Mon 23 Mar 2009 - 9:45

jo edhe aq ne shikim te parrr
, do jet nji djne e mir, porr, pak hapsir em shum do le
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga mela Tue 24 Mar 2009 - 5:53

dhe po dhe jo
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Aristogata Tue 24 Mar 2009 - 6:54

PO JO NDOSHTA :mendoj:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Vellai Tue 24 Mar 2009 - 6:56

joooooooooo
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Naki Wed 25 Mar 2009 - 4:43

Jo aspak
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga naploni Mon 30 Mar 2009 - 9:43

edhe po , pse jo ,, besoji gjithe ai romeo e julieta,, pse ne jo .. hihi
naploni
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga mela Mon 30 Mar 2009 - 9:44

varet nga personi
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga alketa Tue 31 Mar 2009 - 3:05

eshte e pallogjikshme :ngerdhesh:
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Vizitor Tue 31 Mar 2009 - 3:10

YESSSSSS ! juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga alketa Tue 31 Mar 2009 - 3:23

dhe e pakuptimte
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Lot i derdhur Tue 31 Mar 2009 - 3:52

un jo :gezim: :gezim:
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga clod Tue 31 Mar 2009 - 7:51

as un
clod
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga rifati Tue 31 Mar 2009 - 8:26

jooooooooooooooooooooo eshte mashtrim
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga mela Tue 31 Mar 2009 - 9:34

jo jo
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Gerushi Tue 31 Mar 2009 - 9:37

Gjithcka mund te ndodhe
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi