Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femrat adhurojnë stilin brun People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femrat adhurojnë stilin brun People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femrat adhurojnë stilin brun

3 posters

Shko poshtë

Femrat adhurojnë stilin brun Empty Femrat adhurojnë stilin brun

Mesazh nga WebMaster Sat 15 Aug 2009 - 1:32

Femrat adhurojnë stilin brun

Në plan të parë dihet, që për të gjithë është modeli dhe ngjyra e flokëve. Për të pasur një imazh të ri drejtohesh tek parukieri dhe ndryshon ngjyrën dhe stilin e flokëve, dhe menjëherë magjia shfaqet përpara pasqyrës. Këtë metodë kanë ndjekur edhe disa yje të famshme të Hollivudit, të cilat kanë dëshiruar të braktisin flokët biondë dhe i janë bashkuar flokëve të zinj. Duke filluar që nga Britney Spears e Cameron Diaz, nga Charlize Theron dhe Hilary Duff, moda ka ndryshuar ngjyrën e flokëve. Por, meshkujt preferojnë ende biondet? Moda ka ndryshuar drejtim, gjithnjë e më shumë divat bionde ndryshojnë flokët e tyre duke i kthyer ato në të zeza. Guximi për të bërë këtë ndryshim nuk i ka munguar edhe Britney Spears e Cameron Diaz, që të përbashkët ‘kanë pasur ’Justin Timberlake, por guximi për ndryshimin e ngjyrës së flokëve ka qenë edhe për Charlize Theron dhe italianen Laura Chiatti. Sërish mbetet dyshimi, më mirë më parë, apo më mirë tani si femrat mesdhetare? E vështirë të përcaktosh bukurinë e yjeve në versionin e ri ose në të vjetrin, nuk dihet sesi, por ato mbeten gjithnjë të bukura. Ka vendosur të ndryshojë tepër papritur ngjyrën e flokëve të saj Britney Spears, e cila më pas është shfaqur shtatzënë në kopertinën e revistës Harper's Bazaar. Pamja e re e ka bërë atë të duket më e matur, por a do të rikthehet sërish në bionde Brit ? Këtë ndryshim të këngëtares e ka ndjekur edhe Cameron Diaz, partnerja aktuale e Justin Timberlake, ish i fejuari i Britney. Mesa duket, Timberlake nuk e ka vlerësuar shumë ndryshimin e partneres së tij. Një tjetër yll hollivudian që ndoshta luan me ngjyrën e flokëve të saj për tu bërë më e madhe është edhe Hilary Duff. Vajza 19 vjeçare, tani që është bërë e famshme në botën e ekranit jo vetëm si këngëtare, dëshiron të duket më e matur me stilin e saj dark lady. Ndryshimin e ngjyrës së flokëve e ka bërë edhe aktroja jug afrikane Charlize Theron dhe italiania Laura Chiatti.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat adhurojnë stilin brun Empty Re: Femrat adhurojnë stilin brun

Mesazh nga Vizitor Sat 15 Aug 2009 - 1:48

po me perpara adhuronin stilin bjond,dhe munt te them se meshkujt vazhdojn e preferojn ate,por si duket edhe brunia ka hyre ne mode tani,ka bukurin e vete


https://www.youtube.com/watch?v=JjD4eWEUgMM&feature=related
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat adhurojnë stilin brun Empty Re: Femrat adhurojnë stilin brun

Mesazh nga Anakonda Sat 14 Apr 2012 - 18:45

brunet jan me te mirew me te then te drejten.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat adhurojnë stilin brun Empty Re: Femrat adhurojnë stilin brun

Mesazh nga Ariel Fri 12 Oct 2012 - 9:04

Epo bjondia ta terheq me shume shikimin se. ;)
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat adhurojnë stilin brun Empty Re: Femrat adhurojnë stilin brun

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi