Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilat vajza adhurojne djemte? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilat vajza adhurojne djemte? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilat vajza adhurojne djemte?

+9
dajti modh
Daku
Kejla_mezemer
Maksi
Anakonda
Klio
EMI
Next
Aяtємιѕα
13 posters

Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 7 Dec 2011 - 11:08

Vajzat adhurojne djemte qe i bejne te ndihen te mbrojtura. Po djemte cilat vajza adhurojne?
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga Next Wed 7 Dec 2011 - 11:30

Dhe una vajzat shum i dashuroj,
cdo vajze eshte e bukur dikush me stil te mir dhe dikush te keq..

por une me shum dashuroj ato vajza qe mir di te jen me stilin tim,,
dhe urrej ato ajza qe si kuptoj sa her flas dhe bejn sikur skuptojn
po per mendimin tim esht mir te zgjidhesh nje mirkuptim
dhe qe me to te thuash qe jam me i mir kurr mos te thuash,,
po dhe po nese nuk i jeton si mesojm,
dede dhe i pa`afte ne boten tjeter do perfundojm,,
se jeta esht si nje hapsir e pafunt ku pa vajzat dot nuk jetojm..


Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga EMI Wed 7 Dec 2011 - 22:33

vajzat adhurojne djemt qe i bejne te qeshin, djemt vajzat qe i bejne te qajne.....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga Klio Thu 8 Dec 2011 - 4:49

Djemt duan ato goca qe bejne interesanten.....te pakten kete kam kuptuar une me sa kam pare.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga Anakonda Tue 17 Jan 2012 - 18:53

:|

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga Maksi Tue 17 Jan 2012 - 20:05

un adhuroj esmeret ato qe kane humor ciltersi dhe sinqeritet
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga Kejla_mezemer Thu 19 Jan 2012 - 2:54

mmmmmmmmmmm ku di une ......me adhurojne mua hihihihihihihihi
Kejla_mezemer
Kejla_mezemer
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : andej nga veriu
Postime Postime : 587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/02/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : yyyyyy sa shume

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga Daku Thu 19 Jan 2012 - 8:27

Adhuroj ate qe kam
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga dajti modh Thu 19 Jan 2012 - 8:35

ato qe kane leshin e gjate :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga Emona Thu 19 Jan 2012 - 8:36


Te ndershme e di qe i duan 00027003 ...tjerat pak kan rendesi.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 19 Jan 2012 - 8:46

Vajzat fjale pak,s'kerkojne shume,dhe te "ndershme",ne thonjeza kete te fundit duke menduar si e mendojne vajzen e ndershme tek nje femer meshkujt Shqiptare..!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga dajti modh Thu 19 Jan 2012 - 8:50

per tre gjona ndahet gruja ..
po pat dore =me vjedh
po pat goje =me fut sher e shamate ngado qe shkon
po qe k..ve=edhe kjo e fundit ..
te tjerat rregullon ne nje menyre a ne nje tjeter [724516]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 19 Jan 2012 - 8:53

Keto qe permende me siper Dajto duhet te mos i kene as meshkujt nese kane ndergjegje e moral..sepse te tilla karakteristika qe permende i gjen ne cdo individ,pa i vecuar ne gjini geeegge
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga dajti modh Thu 19 Jan 2012 - 8:55

po flasim per vajzat ne kete teme .. hap nje tjeter me meshkujt ..edhe jepni nai mendje rose53
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 19 Jan 2012 - 8:58

Po pra per vajzat por ti permende tre faktore te cilat i gjen e tek nje mashkull dhe per te cilat ju bejme verejtje e ne... sidomos ne ate te fundit shume kritika per ju pasi seshte legalizuar prostitucioni e beni cakerdi ne Shqiperi :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga dajti modh Thu 19 Jan 2012 - 9:01

thash per keto tre gjera mund ta lesh .. [724516]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga Emona Thu 19 Jan 2012 - 9:03

Artemisa shkruajti:dhe te "ndershme",ne thonjeza kete te fundit duke menduar si e mendojne vajzen e ndershme tek nje femer meshkujt Shqiptare..!

Ne Pergjithsi flas "Ndershmeria'' e nje femre eshte Pika me e dopt e gjdo Mashkulli Shqiptare edhe pse disa gjothon se nuk e ka rendesi e madhe ....eshte gje qe prap do e donin te kishte i femre..me te cilen duan te ken i familje...Nderi mbi te gjitha. 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 19 Jan 2012 - 9:09

Emona sidomos kjo e fundit e le te jete ajo femer e c'puar por e qepur,e ta kete dredh me disa ne menyra te ndryshme...besoj me kupton cdua te them mjafton nga ajo ane mos jete e prek hahahha :541221: Morali!!!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga dajti modh Thu 19 Jan 2012 - 9:21

kshu troc fare e doni :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 19 Jan 2012 - 9:23

Ju e kuptoni ashtu ndershmerine por ja qe faktet nganjehere ju mashtrojne celebrate005
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga Emona Fri 20 Jan 2012 - 0:18

Artemisa shkruajti:Emona sidomos kjo e fundit e le te jete ajo femer e c'puar por e qepur,e ta kete dredh me disa ne menyra te ndryshme...besoj me kupton cdua te them mjafton nga ajo ane mos jete e prek hahahha :541221: Morali!!!


Nuk Po flisja moj per Femra te tilla...Te Kepura me pas...Ajo ska pike vlere mo eshte e perdorur :541221: ... 00027003


N'varet nga Femra e cila di ta ruaj Ndershmerin ...morali e saj...nje femer qe ka pak Respekt per veten dhe trupin e saj Ka nder dhe Moral ..!! ;)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 20 Jan 2012 - 1:32

Ate e cila ka respekt per veten..dmth jam dakord me motren.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga Anakonda Sun 11 Mar 2012 - 18:47

Une adhuroj brunet,sidomos ato me humor te sinqerte dhe te jen vetvetja.Ndersa djemte adhurojn vajzat e qeta,te sinqerta dhe te ndershme.Nje vajz e levizshme don nje djal te urte,ndersa nje djal i levizshem don nje vajze te urte.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga Sasha Tue 10 Apr 2012 - 18:14

cunat e mire,po ku ke djem te mire ne ditet e sotshem.
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga Arabela Wed 11 Apr 2012 - 1:19

vajzat qe dine et flasin fjale te bukura ne te thate,,,, [You must be registered and logged in to see this image.] tipike mentalitet shqiptar,,,u pelqen tua krehin bishtin dhe bejne komplimente ,,,dhe shansi esh 90 qe cfare thote i thote sa per ti bere qejfin,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat vajza adhurojne djemte? Empty Re: Cilat vajza adhurojne djemte?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi