Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nuk është sëmundje dashuria, por mungesa e saj . People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nuk është sëmundje dashuria, por mungesa e saj . People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nuk është sëmundje dashuria, por mungesa e saj .

2 posters

Shko poshtë

Nuk është sëmundje dashuria, por mungesa e saj . Empty Nuk është sëmundje dashuria, por mungesa e saj .

Mesazh nga WebMaster Sun 3 Jul 2011 - 3:28


Sa e sigurt është që një lidhje e mirë ndihmon në shëndetin tonë, po kaq e sigurt është që një lidhje e keqe mund të na sëmurë! Një studim i Universitetit të Ohajos tek 4 çifte e vërteton këtë. U kërkua nga 80 persona të presin shumë pak pëllëmbën e tyre. Dhe më pas, për disa orë çdo ditë, diskutonin problemet e tyre. Tek ato çifte që menaxhonin problemet e tyre me qetësi dhe me dëshirë, plaga në pëllëmbën u mbyll 40% më shpejt sesa tek çiftet që përdornin përgjigje sarkastike dhe me ironi. Madje, u zbulua që reagimi organik i. femrave ndaj komente e të shëmtuara është shumë më i madh nga ai i meshkujve. Dhe kjo ndodh për dy arsye: Femrat i perceptojnë plotësisht komentet personale dhe sarkastike, ndërsa meshkujt nuk duket se i perceptojnë gjithmonë me të vërtetë. Akoma dhe kur meshkujt bezdisen ose nxehen nga ndonjë koment, e harrojnë shumë shpejt. Ndërsa femrat kanë tendencën të përjetojnë dhe të ripërjetojnë zemërimin e tyre.

Gazetajone
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk është sëmundje dashuria, por mungesa e saj . Empty Re: Nuk është sëmundje dashuria, por mungesa e saj .

Mesazh nga WebMaster Mon 1 Aug 2011 - 7:48

Ka shum njerez qe ju mungon dashuria edhe shum veta thone te dua kur e ndjejne qe dicka ju mungon domethene dashuria
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk është sëmundje dashuria, por mungesa e saj . Empty Re: Nuk është sëmundje dashuria, por mungesa e saj .

Mesazh nga Anakonda Fri 10 Feb 2012 - 19:31

E normalisht qe mungesa e saj,e ben dashurine te pamundur.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk është sëmundje dashuria, por mungesa e saj . Empty Re: Nuk është sëmundje dashuria, por mungesa e saj .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi