Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jeta hollivudiane e tmerron  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jeta hollivudiane e tmerron  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeta hollivudiane e tmerron

2 posters

Shko poshtë

Jeta hollivudiane e tmerron  Empty Jeta hollivudiane e tmerron

Mesazh nga Emona Mon 4 Jul 2011 - 3:33

Jeta hollivudiane e tmerron  Main_WatsonEmma Watson në jetën private nuk është aq e fuqishme sikur personazhi Hermione Granger të cilin e interpreton në filmin “Harry Potter” dhe i cili e bëri të famshëm. Në fakt, 21-vjeçaren, e cila në vitet e fundit është shpallur disa herë ikonë e stilit, Hollywood-i “e tmerron”.
“Jam lodhur me Los Angeles-in dhe kërkesat hollivudiane!”, u ankua aktorja në intervistën për “Harper’s Bazaar” dhe vazhdoi ankimin: “E kam ndjenjën se duhet të punojë 24 orë në ditë, ta numërojë secilën kalori që e vë në gojë, t’i nënshtrohem botoksit në moshën 22-vjeçare dhe gjithmonë të jem e bukur. Do të çmendem për këtë!”
[url=http://www.zeri.info/artikulli/11/11/29422/jeta-hollivudiane-e-tmerron/#]0Share[/url]






Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta hollivudiane e tmerron  Empty Re: Jeta hollivudiane e tmerron

Mesazh nga Anakonda Sun 10 Jun 2012 - 1:24

epo rri ma mire ne jeten reale
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi