Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje  Vidio qe te tmerron me verte. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje  Vidio qe te tmerron me verte. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nje Vidio qe te tmerron me verte.

2 posters

Shko poshtë

Nje  Vidio qe te tmerron me verte. Empty Nje Vidio qe te tmerron me verte.

Mesazh nga WebMaster Tue 13 Nov 2012 - 13:20Shikojeni edhe mendoni qe ka njerez qe edhe i varfer po zemren gur e bejne per te ecur para ..Njerez mos u ankoni perderisa keni shendetin mundohuni qe kur te shikoni njerez ne kete lloj menyre bejeni zemren e gjere edhe jepni nese keni mundesin ju lutem ..O zot per kush eshte ulur ne karrigen e Politikes buka ne fut i ngecte ishalla e pa mundur kjo varferi .

Ju lutem temen Jo chit chate.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje  Vidio qe te tmerron me verte. Empty Re: Nje Vidio qe te tmerron me verte.

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Nov 2012 - 18:36

sa gjynaf me vjen per kta njerez qe nuk kan as lek as gjerat me elementare per te jetuar e jo me qe sbehet llaf me pas gjona luksi;shum gjynaf prz ket video ken ta shofin ata pushtat qe rrin nqytet se ato jan pergjegjsi qe ndodhet kjo familje e gjor ne skamje

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi