Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Klipi i Tunës nuk pëlqehet nga fansat? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Klipi i Tunës nuk pëlqehet nga fansat? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klipi i Tunës nuk pëlqehet nga fansat?

5 posters

Shko poshtë

Klipi i Tunës nuk pëlqehet nga fansat? Empty Klipi i Tunës nuk pëlqehet nga fansat?

Mesazh nga Binni Mon 4 Jul 2011 - 22:29

Altuna Sejdi-Tuna, e cila këto ditë ka realizuar këngën e saj më të re “Dysheme”, duket se nuk është aq joshëse për fansat e asj në klipin e ri të kësaj kënge.Me t’u hedhur në Youtube videoklipi nuk ka marrë shumë klikime, por ka marrë dhe shumë mospëlqime. Madje të njëjtin klip e kanë vërshuar edhe shumë komente të cilat bëhen kundër këngëtares edhe atë vetëm për klipin, shkruajnë mediat shqiptare.
Klipi është realizuar nga produksioni “Entermedia” dhe shumë qartë përshkruan gati çdo element të këngës që nga fillimi e deri në fund.
Në vazhdim videoklipi “Dysheme”.





Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Klipi i Tunës nuk pëlqehet nga fansat? Empty Re: Klipi i Tunës nuk pëlqehet nga fansat?

Mesazh nga Yll Qielli Mon 4 Jul 2011 - 22:33

pfffffffffffffffffffffffff klip koti
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Klipi i Tunës nuk pëlqehet nga fansat? Empty Re: Klipi i Tunës nuk pëlqehet nga fansat?

Mesazh nga Emona Mon 4 Jul 2011 - 23:31

Sa KEQ Tuna...:P,Titulli i kemnges ka tematike koti

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Klipi i Tunës nuk pëlqehet nga fansat? Empty Re: Klipi i Tunës nuk pëlqehet nga fansat?

Mesazh nga Arabela Tue 5 Jul 2011 - 0:59

,,si shumice e kengetareve tona qe bejne videoklipe si nje film i realizuar keq,,,nuk tingellon real,,,nuk shfaq pamje qe ti ndjesh sikur jane te verteta,,,sic duket kenget e kengetareve tona pasqyrojne mentalitetin ekzistues,,,nuk themi cfare ndjejme,,,themi dicka tjeter ne vend te se vertetes,,, :718825:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Klipi i Tunës nuk pëlqehet nga fansat? Empty Re: Klipi i Tunës nuk pëlqehet nga fansat?

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 19:24

Jam shum dakord me ty Arabela..................
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Klipi i Tunës nuk pëlqehet nga fansat? Empty Re: Klipi i Tunës nuk pëlqehet nga fansat?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi