Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arita: Destani është një ujk tradhtar, tani jam me Lorikun People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arita: Destani është një ujk tradhtar, tani jam me Lorikun People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arita: Destani është një ujk tradhtar, tani jam me Lorikun

2 posters

Shko poshtë

Arita: Destani është një ujk tradhtar, tani jam me Lorikun Empty Arita: Destani është një ujk tradhtar, tani jam me Lorikun

Mesazh nga Emona Sat 9 Jul 2011 - 4:59

Arita: Destani është një ujk tradhtar, tani jam me Lorikun 09-aritafe_0907111336_1Arita Fejzullahu, modelja shqiptare e përzgjedhur si pjesëmarrëse në Miss Norway of the World, është përfolur për disa lidhje me personazhe të njohur të show bizit, si Valton Krasniqi, Alban Skënderaj, Blerim Destani dhe së fundmi modelja pohon se ka një lidhje me futbollistin Lorik Cana. Por, historia më e bujshme ishte ajo me aktorin Blerim Destani, i cili nga ana e tij e ka mohuar tërësisht të ketë pasur një lidhje me modelen 23 vjeçare. Por, si qëndron e vërteta e gjithë historive?

Në pohimin se është përfolur për një histori dashurie të cilën Blerim Destani nuk e ka pranuar kurrë, Arita ka thënë se Blerimi është xheloz për propozimin që Arita merr nga Lorik Cana.

Ndërkaq, duke u përgjigjur në pyetjen se sa kohë ka qenë në lidhje me Destanin dhe pse ka pasuar ndarja, Arita tha se ka qenë në lidhje afro dy vjet dhe se janë ndarë shkaku i tradhtisë nga ana e Blerimit.

“Jemi ndarë dhe rilidhur disa herë. Por njeriut i jepet veç një shans në jetë. Por, ujku është ujk dhe gjithmonë do të mbetet i tillë. Edhe nëse martohet, tradhtari mbetet tradhtar. Blerimi ka qenë shumë i mirë në fillim të karrierës, tani nuk është më Blerimi që kam njohur dikur. Është krejtësisht ndryshe”, ka thënë Arita për lajmeshqip.com

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arita: Destani është një ujk tradhtar, tani jam me Lorikun Empty Re: Arita: Destani është një ujk tradhtar, tani jam me Lorikun

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 19:14

na hutuan me keto gjera dhe keto si bejn si interesante.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi