Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Terapi traume për kalin e dhunuar seksualisht People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Terapi traume për kalin e dhunuar seksualisht People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Terapi traume për kalin e dhunuar seksualisht

2 posters

Shko poshtë

Terapi traume për kalin e dhunuar seksualisht Empty Terapi traume për kalin e dhunuar seksualisht

Mesazh nga Docteur Sun 17 Jul 2011 - 1:29

Nga jashtë plagët nuk i duken, por nga brenda shpirti i tij po vuan”. Kështu e nis shkrimin e saj e përditshmja Bild, duke iu referuar një kali, të quajtur Tosan, me të cilin është abuzuar seksualisht. Dy persona e kanë dhunuar kalin. Pronarja e saj ka mbetur e shokuar kur ka parë njërin prej tyre duke kryer aktin seksual, dhe tjetrin duke mbajtur kalin. Ata janë zhdukur, ndërsa ka nisur një hetim. Tani pronarja e kalit thotë se ai po kalon një traumë të rëndë dhe ka punësuar një psikologe. “Ai ka humbur vetëbesimin, nuk reagon si më përpara. Sidomos kur sheh të huaj ndjehet keq,” thotë ajo. Terapi traume për kalin e dhunuar seksualisht 426788 Terapi traume për kalin e dhunuar seksualisht 426788
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Terapi traume për kalin e dhunuar seksualisht Empty Re: Terapi traume për kalin e dhunuar seksualisht

Mesazh nga Docteur Sun 17 Jul 2011 - 1:30

vertet bote e cuditshme qesh qesh
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Terapi traume për kalin e dhunuar seksualisht Empty Re: Terapi traume për kalin e dhunuar seksualisht

Mesazh nga Anakonda Tue 3 Apr 2012 - 4:18

bote teper e cuditshme

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Terapi traume për kalin e dhunuar seksualisht Empty Re: Terapi traume për kalin e dhunuar seksualisht

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi