Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ?

+2
Anakonda
WebMaster
6 posters

Shko poshtë

Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ? Empty Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ?

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Nov 2012 - 5:28

Qmendoni per kete fenomen qe ka filluar te perhapet ne bote...??
hajt diskutim te mbare.
Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ? 1007d1218551443-ndjeheni-te-dhunuar-fizikisht-nga-gjinia-e-dobet-user925_pic60_1215334710
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ? Empty Re: Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ?

Mesazh nga Anakonda Thu 1 Nov 2012 - 5:53

je farewww je farewww je farewww me lot kur e pash ket foto.....ska mundsi tjet e vertet kjo foto un besoj se esht thjesht nje imazh....pasi po tjet e vertet nese nje femer dhunon nje burr ather nje mashkull nuk do ket guxim qe ti hedh syt nje femre e jo me ta dhunoj....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ? Empty Re: Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ?

Mesazh nga An0nim Thu 1 Nov 2012 - 5:56

Qesharake? Aspak.

Dhuna eshte dhune, qofte nga burri apo nga gruaja. Dhe nuk duhet te tolerohet aspak nje grua e dhunshme per arsye se i perket ****it femer dhe shihet si me i 'bute/urte/delikat' etj.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ? Empty Re: Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ?

Mesazh nga mister.albania Thu 1 Nov 2012 - 6:42

Network shkruajti:Qesharake? Aspak.

Dhuna eshte dhune, qofte nga burri apo nga gruaja. Dhe nuk duhet te tolerohet aspak nje grua e dhunshme per arsye se i perket ****it femer dhe shihet si me i 'bute/urte/delikat' etj.
like
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ? Empty Re: Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ?

Mesazh nga Ariel Thu 1 Nov 2012 - 8:59

O per zotin mos tju duket cudi...kam pas une ne lagje nje burre qe i shkreti dilte me bo pazar me perparsen qe lante enet ke shpia dhe kur vinte gruja prej pune se ka qen banakiere ne kohen e enverit e rrifte e nxinte pse skishte mbaru gjith punet je farewww je farewww e ka terheq njehere zvarre mes lagjes me gjith nji shoqen e vet.....po ka qen debil i shkreti qe sguxonte me i kthy dore...
Kishte dy cuna dhe ata si palluqe me keq se baba....
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ? Empty Re: Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ?

Mesazh nga Emona Thu 1 Nov 2012 - 10:39

Gjynah,cfar burri eshte ai qe le te vije ne kete gjendje...dhune fizike nga kushe Gruja...:P

Kot nuk them kan met pak BuRRa ne toke.. je farewww

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ? Empty Re: Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ?

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Nov 2012 - 10:47

None none ah gruaja Italiane ja luan fen burrit ketu hahahaha edhe breket ja lajne kshu duhet burri ri ta lesh te besh punet e shtepis edhe nese si ben dajak te pa pare je farewww
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ? Empty Re: Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ?

Mesazh nga Ariel Thu 1 Nov 2012 - 10:54

Hahahahahahahaaa une kam qesh me lot pardje...
Degjova ke lajmet ke radio e makines nje lajm kuriozitet. ne texas te Amerikes lejohet me ligj qe burri nje here ne muaj te rrahe gruan...dhe qe burri im ja priti...ska nevoje...nje here ne dhjete vjet ta kemi ne shqiptaret mjafton...sbohesh mo njeri je farewww
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ? Empty Re: Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ?

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Nov 2012 - 10:59

Hahahaha eh mashkulli
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ? Empty Re: Ndjeheni te dhunuar fizikisht nga gjinia e "dobet" ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi