Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam vene Re .. - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam vene Re .. - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam vene Re ..

+50
Samuela
Albert
VanesaF
Almira
bekimi
An0nim
Gladiola
Free spirit
Intriganti
Ariel
V-I-P
Docteur
era85
Labja
tipi engjellor
Anakonda
valtori
LaDescarada
Space
T_o_n_i
Besa
Shuke
Andetta
EMI
Aristogata
Katniss
CuN@BosS/
Shkembi
Next
Klio
dajti modh
il conte
kasperi
jona_shk
esmerina
Tonii
Aяtємιѕα
Alberti
Neutral_ne_politike
Gjeto Gjetani
Gerta
Darius
Єямєℓiиdå
bobi 10
EpiKada
Durrsaku
WebMaster
Arabela
Maksi
Emona
54 posters

Faqja 6 e 26 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Next

Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Sun 26 Jun 2011 - 5:27

First topic message reminder :

...Se u friksua ky qes

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 14 Dec 2011 - 1:57

Emona shkruajti:
Eямєℓiиdå shkruajti:...qe spo me rrihet askund.....................................[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] ...As mua..!!! [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 2:14

...Shum kush behet i dishem.
Kush nuk e di cili jam unë, le të mos më japë këshilla!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Arabela Wed 14 Dec 2011 - 2:26

qe rihana i ka kembet e bukura,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 2:30

...Mjafton i caste te humbasesh vemdnejn ,dhe humbe gjen me te shtrejt ne jete!!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Arabela Wed 14 Dec 2011 - 2:32

qe tani spo me dhembin me gishtat e djegur,,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 2:33

...Duhet te boji dreken tani

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Arabela Wed 14 Dec 2011 - 2:37

qe emona do iki tani,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga dajti modh Wed 14 Dec 2011 - 2:39

se qenka forumi plot me lule te celme [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Arabela Wed 14 Dec 2011 - 2:39

qe dajti ve re shume,,,,[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Next Wed 14 Dec 2011 - 5:05

kam ven re se dite te nxeta po ben keto dit
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 14 Dec 2011 - 5:08

..se me kan ike energjite
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Next Wed 14 Dec 2011 - 5:09

mos ju esht mbaruar bataria?
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 14 Dec 2011 - 5:10

..ahaaha se di..mbase
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 5:11

Kam ven re se....Tenson ,merzi dhe ...nerva cilit ti flasesh !!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Next Wed 14 Dec 2011 - 5:12

linda pse ske rimbushes..ose mer bateria te reja me se miri
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 5:23

...Qetsiinn celebrate005

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Shkembi Fri 16 Dec 2011 - 15:05

ne ket ore qetsi jom vetem

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Sat 17 Dec 2011 - 0:07

Kam ven re shum gjera qe po hesht edhe pak


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Sat 17 Dec 2011 - 4:32

....me duket e njohur ne Shkrime Ajo!! geeegge

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Maksi Sat 17 Dec 2011 - 4:41

Ca gjera qe sme pelqejne fare
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Sat 17 Dec 2011 - 4:46

....Spo i ec muhabeti Katunarit! (tongueout)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 17 Dec 2011 - 10:47

...se pc ime nuk eshte ne rreg
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Sat 17 Dec 2011 - 10:48

Shum gjera qe mua sma ndjen i kam futur mendje te lehte :541221:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga bobi 10 Sat 17 Dec 2011 - 12:02

Kam vene re qe fjala ART me pelqen.Kam nje lloj simpatie ne te cilen ekzakt mungojne fjalen e te pershkruarit,por perderisa e quaj veten artdashes ,,,,,,,,,,ngelet vec fjale e tilla.A mjafton???Pelqej artin mbi guzhine,por asesi jo ai i miri

Pelqej ate mbi pikture,por vec simpatizant

Pelqej ate ne letersi,por vec amatori.Per kete dike me duhet te fajesoj,,,,,,,,,,,,,,,,,!!

Ke faj sepse s'do,edhe S'DI.

Kjo s'di me vret,por ngelet vec e tille.[You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Sat 17 Dec 2011 - 12:06

...Gjumi ,po me merr :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Darius Sat 17 Dec 2011 - 12:07

Qe po vjen qorri te syte :goodnight:
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Sun 25 Dec 2011 - 11:31

...Mungojn Ca antare,dhe homori i tyre!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Shkembi Sun 25 Dec 2011 - 12:16

kush jon kto mi,na e thuj ene neve,jo per gjo,por thjesht me i dit

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Sun 25 Dec 2011 - 12:31

Jon shuum!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Shkembi Sun 25 Dec 2011 - 12:36

ke nderuar avatarin me shoqen

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Sun 25 Dec 2011 - 12:38

..Me cilen?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Katniss Sun 25 Dec 2011 - 12:39

Emona shkruajti:...Mungojn Ca antare,dhe homori i tyre!
Po, mungon Nakja 3 dembelja, edhe Dudi :541221:
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga bobi 10 Sun 25 Dec 2011 - 12:42

Calliope shkruajti:
Emona shkruajti:...Mungojn Ca antare,dhe homori i tyre!
Po, mungon Nakja 3 dembelja, edhe Dudi [You must be registered and logged in to see this image.]
Ku ndodhen keta??[You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Sun 25 Dec 2011 - 12:43

Calliope shkruajti:
Emona shkruajti:...Mungojn Ca antare,dhe homori i tyre!
Po, mungon Nakja 3 dembelja, edhe Dudi :541221:


Pse mi permende Naken e Dudin ... :boredd: :boredd: :boredd: ...Saaaaaaaaaa me mungojn!!!!!!!!!!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Shkembi Sun 25 Dec 2011 - 12:43

Emona shkruajti:..Me cilen?
ose me sakt e ke dhen hua,me Ermelinden,nqs nuk gaboj

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Sun 25 Dec 2011 - 12:46

Shkembi shkruajti:
Emona shkruajti:..Me cilen?
ose me sakt e ke dhen hua,me Ermelinden,nqs nuk gaboj

...Rastesi eshte s'ja kom huazu un! (tongueout)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Katniss Sun 25 Dec 2011 - 12:47

bobi 10 shkruajti:
Calliope shkruajti:
Emona shkruajti:...Mungojn Ca antare,dhe homori i tyre!
Po, mungon Nakja 3 dembelja, edhe Dudi [You must be registered and logged in to see this image.]
Ku ndodhen keta??[You must be registered and logged in to see this image.]

Amelian nuk e di, por Pimi eshte ne universitet.
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Katniss Sun 25 Dec 2011 - 12:48

Emona shkruajti:
Calliope shkruajti:
Emona shkruajti:...Mungojn Ca antare,dhe homori i tyre!
Po, mungon Nakja 3 dembelja, edhe Dudi :541221:


Pse mi permende Naken e Dudin ... :boredd: :boredd: :boredd: ...Saaaaaaaaaa me mungojn!!!!!!!!!!!
Ene mu...
I mban mend shakate a ? Ca u bo me plaken e Dudit ? Vdiq a ? :541221:
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Shkembi Sun 25 Dec 2011 - 12:49

ok,shume e gezuar me dukesh,ke mar ndonje haber te mire?apo keshtu je gjithmon

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Sun 25 Dec 2011 - 12:50

Calliope shkruajti:

Amelian nuk e di,

Qyqe na ka hup Nakja te shpallim tek njerz e humbur e Kerkon Aida Shtino. :541221: :541221:

Mos ka ike ne A...ajo?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 6 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 26 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 26  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi