Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam vene Re .. - Faqe 8 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam vene Re .. - Faqe 8 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam vene Re ..

+50
Samuela
Albert
VanesaF
Almira
bekimi
An0nim
Gladiola
Free spirit
Intriganti
Ariel
V-I-P
Docteur
era85
Labja
tipi engjellor
Anakonda
valtori
LaDescarada
Space
T_o_n_i
Besa
Shuke
Andetta
EMI
Aristogata
Katniss
CuN@BosS/
Shkembi
Next
Klio
dajti modh
il conte
kasperi
jona_shk
esmerina
Tonii
Aяtємιѕα
Alberti
Neutral_ne_politike
Gjeto Gjetani
Gerta
Darius
Єямєℓiиdå
bobi 10
EpiKada
Durrsaku
WebMaster
Arabela
Maksi
Emona
54 posters

Faqja 8 e 26 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 26  Next

Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Sun 26 Jun 2011 - 5:27

First topic message reminder :

...Se u friksua ky qes

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Shkembi Sun 25 Dec 2011 - 14:25

kush mi se se kisha menjen :541221:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 25 Dec 2011 - 14:27

Ai lali i Mones mo dreqi na nderroi gjinine :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Shkembi Sun 25 Dec 2011 - 14:31

po si duket e zuri virusi atij antarit te ri qe te nroi gjinine :541221:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 25 Dec 2011 - 14:34

..eshte ngjites ai virusi thua! :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Shkembi Sun 25 Dec 2011 - 14:41

mesa duket po :541221:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 25 Dec 2011 - 15:02

:541221: e vuri re e ky e po me largohet tani [ZbarDh DhemBet]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Shkembi Sun 25 Dec 2011 - 15:11

:541221: e vuna re mi e vuna,po sjom largu celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Maksi Sun 25 Dec 2011 - 22:08

asgje
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Mon 26 Dec 2011 - 2:11

..Do mbussssssss Anen me gjith Lalin qe ma permend :541221: :541221: :541221: :541221:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Maksi Mon 26 Dec 2011 - 2:15

ca gjera te bukura sot hahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga bobi 10 Mon 26 Dec 2011 - 2:16

Emona shkruajti:..Do mbussssssss Anen me gjith Lalin qe ma permend [You must be registered and logged in to see this image.]

A mua???[You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Mon 26 Dec 2011 - 2:18

bobi 10 shkruajti:
A mua???[You must be registered and logged in to see this image.]

...Mos gabo me permend mo ate se .. :541221:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Maksi Mon 26 Dec 2011 - 2:30

se disa kooperativiste se bejne punen mire
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Mon 26 Dec 2011 - 2:48

Kam ven re oren qe me duhet te dal pak
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Maksi Mon 26 Dec 2011 - 2:52

se disa gjera ndryshuan
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Mon 26 Dec 2011 - 3:04

Cudi ende skom ven re dicka?! hm,m

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Shkembi Mon 26 Dec 2011 - 3:06

ala se ke vu re? [excited]

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Mon 26 Dec 2011 - 3:08

Kam vene re ce Shkembi ka ven re dicka e un jo?!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Shkembi Mon 26 Dec 2011 - 3:09

yes,ta them me vone

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Mon 26 Dec 2011 - 3:12

...Ok t'pres te ma thuash

Kam vene re se te gjith ike su rrika n'shpi vetem :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 23 Feb 2012 - 11:24

Se dje e sot ske hy hic ktu.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Thu 23 Feb 2012 - 11:26

Kam vene re veten time qe jam lodhur me virtualitetin celebrate005
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Darius Thu 23 Feb 2012 - 12:22

Klea shkruajti:Kam vene re veten time qe jam lodhur me virtualitetin celebrate005
eh paskem te njejtin mendim eshte bere v,l virtualiteti Pff mos me merz Pff mos me merz
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 23 Feb 2012 - 12:41

Emin ja ka ngrene macja gjuhen qe spo na flet hic hm,m
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga EMI Thu 23 Feb 2012 - 12:45

Aяtємιѕα shkruajti:Emin ja ka ngrene macja gjuhen qe spo na flet hic hm,m
hej Ana...skam nerva me postu..
sedi skam energji fare....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Shkembi Thu 23 Feb 2012 - 12:48

poi ho mi Ana,thuj dhe ti.....duket sikur e kan myt gjemit

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 23 Feb 2012 - 12:51

EMI shkruajti:
Aяtємιѕα shkruajti:Emin ja ka ngrene macja gjuhen qe spo na flet hic hm,m
hej Ana...skam nerva me postu..
sedi skam energji fare....

Cpate mi goce,shprehu se per kete jemi ne ketu 432965 nese mund te ndihmoj dicka te pres ne mp :|
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Shkembi Thu 23 Feb 2012 - 12:53

shif kjo,ne pm thot,flisni ketu ri...
ta morrim vesh ene ne qe sdo na mbani ne goj hahahaha

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga EMI Thu 23 Feb 2012 - 12:55

hahha jo me jo...vetem spaskam deshire me postu sonte..thjesht po shijo ket muziken qe kam ne sfond...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 23 Feb 2012 - 12:59

EMI shkruajti:hahha jo me jo...vetem spaskam deshire me postu sonte..thjesht po shijo ket muziken qe kam ne sfond...

po he pra fol se u be xheloz ai tjetri e desh te mesoje se cdo theshim ne juhjjjjj

Meshkuj mo hesapi kur i kuptuan femrat keta :P
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga EMI Thu 23 Feb 2012 - 13:03

Aяtємιѕα shkruajti:
EMI shkruajti:hahha jo me jo...vetem spaskam deshire me postu sonte..thjesht po shijo ket muziken qe kam ne sfond...

po he pra fol se u be xheloz ai tjetri e desh te mesoje se cdo theshim ne juhjjjjj

Meshkuj mo hesapi kur i kuptuan femrat keta :P
hahha epo eshte kuroz ai tjerri..
si rrihet do ti di te gjitha gjerat mes femrave mbeti .. [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Shkembi Thu 23 Feb 2012 - 13:05

Aяtємιѕα shkruajti:
EMI shkruajti:hahha jo me jo...vetem spaskam deshire me postu sonte..thjesht po shijo ket muziken qe kam ne sfond...

po he pra fol se u be xheloz ai tjetri e desh te mesoje se cdo theshim ne juhjjjjj

Meshkuj mo hesapi kur i kuptuan femrat keta :P
epo nai cudi e madhe mos te duke mi....
coc dime ene ne per punen e femrave

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga CuN@BosS/ Thu 23 Feb 2012 - 14:41

Me mire nje qen mik, sesa nje mik qen.
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga bobi 10 Sat 25 Feb 2012 - 0:47

Hic disponim boboj
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Andetta Sat 25 Feb 2012 - 0:53

Sot jam e lodhur shume shume shume
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 25 Feb 2012 - 0:57

Emona mungon.............
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Shuke Sat 25 Feb 2012 - 2:05

asgje
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Besa Sat 25 Feb 2012 - 11:02

...qe njerzit te duan vetem atehere kur kan insteres prej teje..
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Sat 25 Feb 2012 - 11:09

Momenti i duhur per te folur eshte atehere kur ti ke llogjukuar
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Maksi Sat 25 Feb 2012 - 11:09

se me mungon kosovarja
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 8 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 8 e 26 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 26  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi