Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam vene Re .. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam vene Re .. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam vene Re ..

+50
Samuela
Albert
VanesaF
Almira
bekimi
An0nim
Gladiola
Free spirit
Intriganti
Ariel
V-I-P
Docteur
era85
Labja
tipi engjellor
Anakonda
valtori
LaDescarada
Space
T_o_n_i
Besa
Shuke
Andetta
EMI
Aristogata
Katniss
CuN@BosS/
Shkembi
Next
Klio
dajti modh
il conte
kasperi
jona_shk
esmerina
Tonii
Aяtємιѕα
Alberti
Neutral_ne_politike
Gjeto Gjetani
Gerta
Darius
Єямєℓiиdå
bobi 10
EpiKada
Durrsaku
WebMaster
Arabela
Maksi
Emona
54 posters

Faqja 2 e 26 Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Sun 26 Jun 2011 - 5:27

First topic message reminder :

...Se u friksua ky qes

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Maksi Sun 3 Jul 2011 - 4:48

KAM VENE RE TE NJEJTEN GJE NGA SHUME PERSONA SIDOMOS NGA FEMRAT
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Durrsaku Sun 3 Jul 2011 - 4:49

ma dashka shpirti ate kafe dhe do iki ta pij jashte kush te doje le te vije
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Sun 3 Jul 2011 - 4:51

...Se Kam fillu me Bo RRAFSH gjonave [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Maksi Sun 3 Jul 2011 - 4:53

ASGJE ME
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Sun 3 Jul 2011 - 4:54

...Se eshte e heshtur sote dita per mua [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Maksi Sun 3 Jul 2011 - 5:00

SE PER DIKE NDJEVA MALL KTO DITE ......
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Sun 3 Jul 2011 - 5:03

Kam vene re shum gjera me mire te hesht se sa te flas se pastaj do vjell nga goja ..


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Maksi Sun 3 Jul 2011 - 5:05

KAM VENE RE SE PER DISA JAM PERSON I PADESHIRUAR
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Sun 3 Jul 2011 - 5:06

...Dita neserme eshte e rendesishme per mua.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Sun 3 Jul 2011 - 5:06

Kam vene re se po i afrohem dites se madhe celebrate005


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Sun 3 Jul 2011 - 5:12

.Kam ven re s'duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,te jem me aty kuu mungon aiii [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Maksi Sun 3 Jul 2011 - 5:14

kam vene re se sna len rrehat shiu
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Sun 3 Jul 2011 - 5:53

...Se do ike :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Durrsaku Sun 3 Jul 2011 - 5:55

se jam i lodhur shume
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Sun 3 Jul 2011 - 5:57

Kam ven re qe me duhet te bej dicka


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Durrsaku Sun 3 Jul 2011 - 5:59

qe klea ime e mire qenka e merzitur
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Tue 5 Jul 2011 - 7:00

Kam ven re ,Se njeru duhet ti tregohet me tolerante edhe kur nuk ndiheshh mire.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Darius Thu 7 Jul 2011 - 1:16

Kam vene re se disa meshkuj rregjistrohen me nick femre ne forum qesh qesh qesh eshte veretet per te qesh qesh
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Gerta Thu 7 Jul 2011 - 1:22

kam ven re se per mua dyshojn ne kete forum, po une jam ina e kristina ne 2 forume te tjer
Gerta
Gerta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 61
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Jul 2011 - 1:26

Kam vene re dyshimet jan ne ane tjeter jo ndaj teje ..Nese je ajo qe mendoj une mire se erdhe Ine geeegge


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Gjeto Gjetani Thu 7 Jul 2011 - 1:28

......se levizjet jane te shumeta neper forume.........
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 52
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Darius Thu 7 Jul 2011 - 1:29

Gerta shkruajti:kam ven re se per mua dyshojn ne kete forum, po une jam ina e kristina ne 2 forume te tjer
mos u merzit ti xhan se nuk kemi gje me ty 432965
por me disa koka te tjera 111111 qe hyj me shume nicka ne forum 111111
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Gerta Thu 7 Jul 2011 - 1:29

Klea.Love shkruajti:Kam vene re dyshimet jan ne ane tjeter jo ndaj teje ..Nese je ajo qe mendoj une mire se erdhe Ine geeegge
po ajo jam e kam ip te njejt me dike se ma kan then e andej mirese te gjeta klea 432965
Gerta
Gerta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 61
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Gerta Thu 7 Jul 2011 - 1:30

Darius shkruajti:
Gerta shkruajti:kam ven re se per mua dyshojn ne kete forum, po une jam ina e kristina ne 2 forume te tjer
mos u merzit ti xhan se nuk kemi gje me ty 432965
por me disa koka te tjera 111111 qe hyj me shume nicka ne forum 111111
nuk merzitem une
Gerta
Gerta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 61
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Jul 2011 - 1:30

Hahaha mos ki merak


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Gjeto Gjetani Thu 7 Jul 2011 - 1:34

......se tek njerezit e ndershem sinqeriteti eshte paresor.......
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 52
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Thu 7 Jul 2011 - 2:30

..Me eshte fiksuar nje kenge [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga bobi 10 Thu 7 Jul 2011 - 10:15

me ikin ditet cuditshem,edhe pas kesaj do i shtoja ,,,,,,,,,,,,,,bukur.


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 7 Jul 2011 - 10:18

Qe je ketu... [You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Neutral_ne_politike Fri 8 Jul 2011 - 1:51

....se femrat me veshe te gjate, jane me te kuptueshme
Neutral_ne_politike
Neutral_ne_politike
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Malmë
Postime Postime : 343
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/07/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Fifa -futboll-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Maksi Fri 8 Jul 2011 - 5:29

se femrat me flok te gjata jane mendje lehta qesh qesh
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Fri 8 Jul 2011 - 6:11

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Se Kan fillu me ndryshuu dicka..[You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Neutral_ne_politike Fri 8 Jul 2011 - 9:00

se vajzat nga Kosova pine vetem KokaKola
Neutral_ne_politike
Neutral_ne_politike
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Malmë
Postime Postime : 343
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/07/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Fifa -futboll-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Arabela Fri 8 Jul 2011 - 9:03

,,qe ditet jane zgjatur,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Maksi Fri 8 Jul 2011 - 9:04

se nata qenka shkurtuar
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Neutral_ne_politike Fri 8 Jul 2011 - 9:05

...shume pak qenkam vleresuar (popullariteti 1 - besohet nga Klea, te ciles i them thanks)
Neutral_ne_politike
Neutral_ne_politike
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Malmë
Postime Postime : 343
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/07/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Fifa -futboll-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Arabela Fri 8 Jul 2011 - 9:11

kam vene re qe tu bene 2 pike... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Neutral_ne_politike Fri 8 Jul 2011 - 10:06

Arabela shkruajti:kam vene re qe tu bene 2 pike... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Ti me dhe te dyten?.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Neutral_ne_politike
Neutral_ne_politike
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Malmë
Postime Postime : 343
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/07/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Fifa -futboll-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Fri 8 Jul 2011 - 13:59

Qe shikon gabimet e mia celebrate005


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Arabela Fri 8 Jul 2011 - 18:58

Neutral_ne_politike shkruajti:
Arabela shkruajti:kam vene re qe tu bene 2 pike... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Ti me dhe te dyten?.... [You must be registered and logged in to see this image.]
nuk ishte veshtire per tu kuptuar ,,apo jo?? [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 2 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 26 Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi