Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam vene Re .. - Faqe 15 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam vene Re .. - Faqe 15 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam vene Re ..

+50
Samuela
Albert
VanesaF
Almira
bekimi
An0nim
Gladiola
Free spirit
Intriganti
Ariel
V-I-P
Docteur
era85
Labja
tipi engjellor
Anakonda
valtori
LaDescarada
Space
T_o_n_i
Besa
Shuke
Andetta
EMI
Aristogata
Katniss
CuN@BosS/
Shkembi
Next
Klio
dajti modh
il conte
kasperi
jona_shk
esmerina
Tonii
Aяtємιѕα
Alberti
Neutral_ne_politike
Gjeto Gjetani
Gerta
Darius
Єямєℓiиdå
bobi 10
EpiKada
Durrsaku
WebMaster
Arabela
Maksi
Emona
54 posters

Faqja 15 e 26 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Next

Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Sun 26 Jun 2011 - 5:27

First topic message reminder :

...Se u friksua ky qes

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Wed 21 Mar 2012 - 17:50

se forumi ka ndryshuar..........

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Wed 11 Apr 2012 - 4:19

..gjdo dite e me pak me terheq te jem ...aty x !!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Wed 11 Apr 2012 - 5:52

po shkruajn shum postime kohet e fundit anetaret e forumit.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga bobi 10 Wed 11 Apr 2012 - 10:19

Po plakem[You must be registered and logged in to see this image.]Si eshte e mundur?[You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Wed 11 Apr 2012 - 10:20

Hahaha po na iken mosha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 11 Apr 2012 - 10:20

Se po shtoj kg.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Alberti Wed 11 Apr 2012 - 10:21

U PLAAKA EDHE UNEEE :( ( (

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga bobi 10 Wed 11 Apr 2012 - 10:22

Eямєℓiиdå shkruajti:Se po shtoj kg.
Po ti e njeh m'plakjen?[You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Wed 11 Apr 2012 - 10:23

...s'kam net te mire sonte ,po me bon me nrv.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 11 Apr 2012 - 10:24

bobi 10 shkruajti:
Eямєℓiиdå shkruajti:Se po shtoj kg.
Po ti e njeh m'plakjen?[You must be registered and logged in to see this image.]Hhmm..jo....nuk do ta njoh lehte.[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga bobi 10 Wed 11 Apr 2012 - 10:25

Eямєℓiиdå shkruajti:
bobi 10 shkruajti:
Eямєℓiиdå shkruajti:Se po shtoj kg.
Po ti e njeh m'plakjen?[You must be registered and logged in to see this image.]Hhmm..jo....nuk do ta njoh lehte.[You must be registered and logged in to see this image.]
Me mire[You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Ariel Wed 11 Apr 2012 - 10:26

U plaket te gjithe mo....po une cduhet te them qe vajta 92 :541221: :541221:
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Wed 11 Apr 2012 - 10:27

Mom mos deshe me thon 29 ke vajt .. :541221:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 11 Apr 2012 - 10:28

Bobi ankohet..[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Ariel Wed 11 Apr 2012 - 10:28

Eee aq me duket hahahahahahahahahahahahahaaaaa :541221:
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Alberti Wed 11 Apr 2012 - 10:28

Ariel shkruajti:U plaket te gjithe mo....po une cduhet te them qe vajta 92 :541221: :541221:

Un 65 hahahhahaahha :A :A

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Wed 11 Apr 2012 - 10:30

U knaqen mileti ne rini kujtojn pleqerin :541221: juhjjjjj

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Wed 11 Apr 2012 - 10:31

Kam ven re qe shoqeria per interes duhet dhene shqelmi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Ariel Wed 11 Apr 2012 - 10:34

Qyqa ca pate ti mi :541221:
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Wed 11 Apr 2012 - 10:35

Hahaha me ka hypur keq ori me disa qe shesin pordhe te medha me punen e tjetrit none none me ja fut vetit :541221:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga bobi 10 Wed 11 Apr 2012 - 10:36

Ariel shkruajti:U plaket te gjithe mo....po une cduhet te them qe vajta 92 [You must be registered and logged in to see this image.]

Ariel

Te kam pare me keta dy sy,se s'ke zene 36-at.[You must be registered and logged in to see this image.]kAM VENE RE QE ME ESHTE DOBESUAR ZEMRA[You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Ariel Wed 11 Apr 2012 - 10:37

Klea shkruajti:Hahaha me ka hypur keq ori me disa qe shesin pordhe te medha me punen e tjetrit none none me ja fut vetit :541221:

Futja atyre ti pse tja fusesh vetes [QeSh]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Ariel Wed 11 Apr 2012 - 10:40

bobi 10 shkruajti:
Ariel shkruajti:U plaket te gjithe mo....po une cduhet te them qe vajta 92 [You must be registered and logged in to see this image.]

Ariel

Te kam pare me keta dy sy,se s'ke zene 36-at.[You must be registered and logged in to see this image.]

kAM VENE RE QE ME ESHTE DOBESUAR ZEMRA[You must be registered and logged in to see this image.]

Hahahahahaaaa a thua...lene se mka bo nji kompliment zysha goces sot... :541221:
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Alberti Wed 11 Apr 2012 - 10:40

Se kjo kenge eshte suppper.


Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga bobi 10 Wed 11 Apr 2012 - 10:42

Ariel shkruajti:
bobi 10 shkruajti:
Ariel shkruajti:U plaket te gjithe mo....po une cduhet te them qe vajta 92 [You must be registered and logged in to see this image.]

Ariel

Te kam pare me keta dy sy,se s'ke zene 36-at.[You must be registered and logged in to see this image.]

kAM VENE RE QE ME ESHTE DOBESUAR ZEMRA[You must be registered and logged in to see this image.]

Hahahahahaaaa a thua...lene se mka bo nji kompliment zysha goces sot... [You must be registered and logged in to see this image.]

c'te tha mi me qafsh?[You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Ariel Wed 11 Apr 2012 - 10:48

Ca i ben fytyres moj se ke lekure per me te re se 30 vjec... Dukesh sh e re. :541221:
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Alberti Wed 11 Apr 2012 - 10:50

Kam vene re se shume ngadal po postoni more ncnnc

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Wed 11 Apr 2012 - 10:56

Hahaha kam ven re disa gjona o zot none none
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Alberti Wed 11 Apr 2012 - 10:57

Kam vene re se Klean e ka zene gjumi mbi pc hahahah ;D

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Wed 11 Apr 2012 - 10:58

...i fiksuar pas postimeve ky :A

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Wed 11 Apr 2012 - 11:03

Po flas me nje person special ne msn edhe vellain e saj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Alberti Wed 11 Apr 2012 - 11:04

EmoNa shkruajti:...i fiksuar pas postimeve ky :A

Kam vene re se po me shikon positmet e mija hahaha. :A :A

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Wed 11 Apr 2012 - 11:04

Kam ven re ...se ke ven re se te percjell hahaha :A

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Alberti Wed 11 Apr 2012 - 11:10

Kam vene re se kam percjellse emonen hahahah juhjjjjj :*

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Wed 11 Apr 2012 - 11:13

...e kam asistent n'forum kete Just :541221:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga WebMaster Wed 11 Apr 2012 - 11:15

Kam vene re te verteten tamom kesaj here edhe eshte e fundit
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Emona Wed 11 Apr 2012 - 11:16

...Profilin e ksaj teper i gjat. :A

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Anakonda Wed 11 Apr 2012 - 17:47

se kam ndryshuar keto kohet e fundit...............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Arabela Wed 11 Apr 2012 - 21:03

qe shkoj ora dhjete,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga dajti modh Wed 11 Apr 2012 - 21:06

se me duhet te shkoj me fjet juhjjjjj :5454787: Arabel :|
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam vene Re .. - Faqe 15 Empty Re: Kam vene Re ..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 15 e 26 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi