Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kinezi tërhoqi 25 kilogramë bletë në trupin e tij  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kinezi tërhoqi 25 kilogramë bletë në trupin e tij  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kinezi tërhoqi 25 kilogramë bletë në trupin e tij

2 posters

Shko poshtë

Kinezi tërhoqi 25 kilogramë bletë në trupin e tij  Empty Kinezi tërhoqi 25 kilogramë bletë në trupin e tij

Mesazh nga Binni Mon 18 Jul 2011 - 10:30

Kinezi tërhoqi 25 kilogramë bletë në trupin e tij  F.0718112844233_m

Një garë shumë e pazakontë është mbajtur në qytetin Shaoyang të provincës Hunan në Kinë. Dy bletarë garuan se cili do të tërheqë më shumë bletë në trupin e tij. Fitoi 42 vjeçari Wang Dalin të cilit iu ngjitën 26 kilogramë bletë në trup.

Të veshur vetëm me nga një palë brekë të shkurta Dalin dhe 20 vjeçari Lv Kongijang ia filluan garës, Me anë të amzave ata tërhiqnin bletët tjera, por më i suksesshëm u dëshmua bletari më plak dhe me më shumë përvojë.

Dalin për 60 minuta arriti të tërheqë 25.8 kilogramë bletë në vete, derisa Kongjiang tërhoqi 22.9 kilogramë. Kjo garë e pazakontë tërhoqi shumë njerëz, por ata për dallim nga bletarët, kryesisht bartnin syze dhe rroba mbrojtëse, shkruan Daily Mail.

Kinezi tërhoqi 25 kilogramë bletë në trupin e tij  Bb1
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kinezi tërhoqi 25 kilogramë bletë në trupin e tij  Empty Re: Kinezi tërhoqi 25 kilogramë bletë në trupin e tij

Mesazh nga Anakonda Tue 3 Apr 2012 - 4:15

e tmerrshme cfare paska bere ky kshu
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi