Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kinezi 52-vjeçar me djersë… ngjyrë jeshile! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kinezi 52-vjeçar me djersë… ngjyrë jeshile! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kinezi 52-vjeçar me djersë… ngjyrë jeshile!

4 posters

Shko poshtë

Kinezi 52-vjeçar me djersë… ngjyrë jeshile! Empty Kinezi 52-vjeçar me djersë… ngjyrë jeshile!

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 4 Mar 2012 - 12:36

Kinezi 52-vjeçar me djersë… ngjyrë jeshile! Green-sweatMjekët në Kinë e pranuan që i ka shqetësuar jashtë mase shumë rasti i një pacienti, djersa e të cilit ka ngjyrë jeshile.
Zoti Cheng Shunguo nga qyteti Wuhan deklaron se djersa e tij më parë ka qenë si e gjithë njerëzve të tjerë, por kohët e fundit ajo mori ngjyrë jeshile.“Vërejta se të brendshmet e mia, por edhe çarçafët e krevatit ishin bërë jeshile. Madje edhe uji brenda në vaskë kur bëja dush ngjyrosej në jeshile”, tha burri 52-vjeçar.

Ndërkohë ai tha se nuk ndjen ndonjë shqetësim, thjesht shkoi në spital për të pyetur mjekët se çfarë mendojnë për rastin e tij.Mjekët i pastruan sjetullat 52-vjeçarit dhe vendosën aty një copë pambuku të pastër, por pas 10 minutash, pambuku që kishin vendosur, u bë jeshil!Edhe pse iu nënshtrua një sërë analizash gjaku, rezultatet dolën negative.“Nuk mund të zbulojmë shkakun, por nuk do t’i ndalim kërkimet”, deklaroi zëdhënësi i spitalit./Albobserver/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kinezi 52-vjeçar me djersë… ngjyrë jeshile! Empty Re: Kinezi 52-vjeçar me djersë… ngjyrë jeshile!

Mesazh nga dajti modh Sun 4 Mar 2012 - 13:31

djerse kinezi na e shpife Artemis [TeTreGojNeVesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kinezi 52-vjeçar me djersë… ngjyrë jeshile! Empty Re: Kinezi 52-vjeçar me djersë… ngjyrë jeshile!

Mesazh nga Ariel Mon 5 Mar 2012 - 3:26

e zezaaaaaa :[HuH]: :[HuH]:
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kinezi 52-vjeçar me djersë… ngjyrë jeshile! Empty Re: Kinezi 52-vjeçar me djersë… ngjyrë jeshile!

Mesazh nga Anakonda Sat 17 Mar 2012 - 19:00

na e shpifet.............
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kinezi 52-vjeçar me djersë… ngjyrë jeshile! Empty Re: Kinezi 52-vjeçar me djersë… ngjyrë jeshile!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi