Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare libri po lexoni keto dite?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Cfare libri po lexoni keto dite?!

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Sat 14 Aug 2010 - 13:18

Cfare libri jeni duke lexuar aktualisht keto dite te nderuar anetare te ketij forumi?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Sat 14 Aug 2010 - 13:18

Une per vete, po lexoj romanin ''Kufoma'' te shkrimtarit Fatos Kongoli...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 14 Aug 2010 - 14:14

"14 vjece e ndare" nje liber histori e vertet ne fakt,qe flet per nje goce nga Avganistani e cila martohet ne moshe femijore dhe vuajtjet e saj skan mbarim,libri sa esht botuar ketu dhe per fat te keq spo mbaj mend shkrimtarin por me siguri do e them here tjeter....
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Thu 19 Aug 2010 - 13:00

Kam nisur te lexoj nje novele ne anglisht, qe titullohet ''All in the mind'' te shkruar nga Alastair Campbell, qe flet per nje psikolog te famshem, qe ne te vertete vuan edhe vete personalisht nga nje semundje psikologjike. Ne kete libet gjithashtu flitet edhe per nje femer Kosovare dhe traumat qe i kane mbetur nga nje perdhunim qe i kane bere ne shtepi...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 19 Aug 2010 - 13:03

nje tragjedi amerikane ....
...............................
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga WebMaster prej Thu 19 Aug 2010 - 13:05

Po lexoj cuca e maleve edhe pse eshte filem po ka edhe librin qe ka dalur edhe meqe ketu ku jetoj kam veshtir ti gjej librat shqip ma kansjellur me poste edhe ate po lexoj
Cfare libri po lexoni keto dite?! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Cfare libri po lexoni keto dite?! 30l12rc Pytje & Përgjigje Cfare libri po lexoni keto dite?! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Hera prej Fri 20 Aug 2010 - 4:37

Pasi perfundova ''sekreti ''te danielle steel tani po lexoj ''aksidenti''te Ismail Kadarese
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Ambra prej Fri 20 Aug 2010 - 4:43

"Shkretetira e tartareve" Dino Buxati.

Me te vertete me mahnisin veprat e ketij shkrimtari.
Ambra
Ambra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne boten time....
Postime Postime : 2348
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Dua prej Fri 20 Aug 2010 - 5:02

meso jeten nga OSHO
Dua
Dua
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ku te dua une.
Postime Postime : 4388
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/03/2010
Hobi Hobi : Tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga LaDescarada prej Sat 2 Oct 2010 - 4:18

John Grisham - the last juror (juror i fundit)
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga mela prej Sat 2 Oct 2010 - 4:20

popujt e zhdukur
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 107
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Sun 27 Mar 2011 - 11:25

Sapo kam nisur te lexoj nje novele nga Suzana Kuqi, te titulluar Nje Tregim dhe me duket shume interesante...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Daku prej Sun 27 Mar 2011 - 13:01

E Dashura e Priftit
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga bobi 10 prej Sun 27 Mar 2011 - 23:35

SIMBOLI I HUMBUR.


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Gjeto Gjetani prej Mon 28 Mar 2011 - 3:31

"GJENIU" T.Drajzer
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Katniss prej Mon 28 Mar 2011 - 3:32

Verberia-Jose Saramago
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Atin@ prej Mon 28 Mar 2011 - 3:39

kohen e fundit nuk lexoj liber novelash e as romanesh
jam duke u marr me fjalor ferengjisht-shqip mundohem te mesoj gjuhen frenge :$
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Katniss prej Mon 28 Mar 2011 - 3:44

Atin@ shkruajti:kohen e fundit nuk lexoj liber novelash e as romanesh
jam duke u marr me fjalor ferengjisht-shqip mundohem te mesoj gjuhen frenge :$
Ca va bien Atina?? celebrate005
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Atin@ prej Mon 28 Mar 2011 - 3:45

bien merci
e tua? :P
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Katniss prej Mon 28 Mar 2011 - 3:49

Tres bien merci...

Porquoi tu vous d'apprendre francais??
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Atin@ prej Mon 28 Mar 2011 - 3:52

car il va vivre en France
Atin@
Atin@
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 554
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/11/2010
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga bobi 10 prej Mon 28 Mar 2011 - 6:44

Calliope shkruajti:Verberia-Jose Saramago
Cfare libri po lexoni keto dite?! 668312 Cfare libri po lexoni keto dite?! 366681 Cfare libri po lexoni keto dite?! 366681 Cfare libri po lexoni keto dite?! 366681 Cfare libri po lexoni keto dite?! 366681


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Darius prej Mon 28 Mar 2011 - 6:45

vajza qe luante me zjarrin...
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Tue 29 Mar 2011 - 2:15

Keto kohe nuk po lexoj..por do filloj shpresoj se shpejti sa te gjej nje liber te mire
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Sun 17 Jul 2011 - 8:03

Kam nisur te lexoj vellimin e I-re te librit Odiseja e nje Dedektivi...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Dita prej Sun 17 Jul 2011 - 8:23

revista per gatim
Dita
Dita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shqiperi
Postime Postime : 818
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Katniss prej Sun 17 Jul 2011 - 8:24

Seeds of Yesterday- Virginia Andrews
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Daku prej Sun 17 Jul 2011 - 8:25

Fatekeqesisht i kam mbaruar te gjithe librat qe kisha blere, duhet me marre nje tjeter, por jam duyke rilexuar "Kujtime te Eqerem Bej Vlores'
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Maksi prej Sun 17 Jul 2011 - 8:26

nuk lexoj libra
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Tonii prej Sun 17 Jul 2011 - 9:53

nuk po lexoj asnje liber kto koh
periudha kur lexoj shum eshte dimri, gjer ateher te shohim mos na del ndonje liber i bukur
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Mon 18 Jul 2011 - 8:59

Sapo perfundova se lxuari vellimin e I-re te librit Odiseja e nje Dedektivi dhe kam nisur te lexoj edhe vellimin e dyte te tij.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga WebMaster prej Mon 18 Jul 2011 - 9:01

Infinito eshte liber Italian edhe i shkruajtur nga Bruno Vespa
Cfare libri po lexoni keto dite?! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Cfare libri po lexoni keto dite?! 30l12rc Pytje & Përgjigje Cfare libri po lexoni keto dite?! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga LaDescarada prej Tue 26 Jul 2011 - 2:41

the cigarette girl - carol wolper
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Mon 5 Sep 2011 - 6:44

Price of Love (Cmini i Dashurise) nga Peter Robinson...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Durrsaku prej Mon 5 Sep 2011 - 6:46

dreri i trotuareve
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Arabela prej Mon 5 Sep 2011 - 6:46

elvisi dr shkruajti:dreri i trotuareve
e kam lexuar,,Cfare libri po lexoni keto dite?! 668312diana culi
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Durrsaku prej Mon 5 Sep 2011 - 6:48

Arabela shkruajti:
elvisi dr shkruajti:dreri i trotuareve
e kam lexuar,,Cfare libri po lexoni keto dite?! 668312diana culi
e kam lexuar disa here po me pelqen me shume se cdo liber tjeter eshte shume real me te vertete kryeveper
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Mon 5 Sep 2011 - 10:59

Saimiri shkruajti:Price of Love (Cmini i Dashurise) nga Peter Robinson...Perfundova se lexuari kete me lart, dhe tashme sapo kam nisur te lexoj,

The girl with the Dragon Tattoo - Stieg Larsson.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Katniss prej Mon 5 Sep 2011 - 11:01

E kam filluar Bija e Montezumes nga Henry Haggard
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Intriganti prej Mon 5 Sep 2011 - 11:07

po Lexoj Sacra Corona Unita
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare libri po lexoni keto dite?! Empty Re: Cfare libri po lexoni keto dite?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi