Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lady Gaga duet me Cher  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lady Gaga duet me Cher  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lady Gaga duet me Cher

2 posters

Shko poshtë

Lady Gaga duet me Cher  Empty Lady Gaga duet me Cher

Mesazh nga Emona Sat 23 Jul 2011 - 3:56

Lady Gaga duet me Cher  F.0722191724751_mLady Gaga pritet që të bashkohet me këngëtaren e njohur Cher për një bashkëpunim që për skenën muzikore ndërkombëtare është i kategorisë së rëndë.
Legjenda veterane e pop-it që një kohë të gjatë është duke punuar me Gagan sensacionale, ishte prekur shumë nga një këngë e albumit të ri të Lady Gagas.
Cher më herët këmbënguli se kënga e titulluar “The Greatest Thing” nuk do të ishte duet, por tani ka zbuluar se Lady Gaga do t’i bashkohet asaj në studio për të regjistruar këngën.
“Nuk mund të pres momentin kur Gaga të vë zërin e saj në ‘The Greatest Thing’”, shkroi Cher në Twitter.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga duet me Cher  Empty Re: Lady Gaga duet me Cher

Mesazh nga Anakonda Sat 9 Jun 2012 - 18:18

prap kjo;po kjo sia thot kenges;thjesht esht sa per numer
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi