Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Penelope Cruz dhe Javier Bardem, pushime në Spanjë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Penelope Cruz dhe Javier Bardem, pushime në Spanjë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penelope Cruz dhe Javier Bardem, pushime në Spanjë

2 posters

Shko poshtë

Penelope Cruz dhe Javier Bardem, pushime në Spanjë  Empty Penelope Cruz dhe Javier Bardem, pushime në Spanjë

Mesazh nga Emona Fri 29 Jul 2011 - 7:04

Penelope Cruz dhe Javier Bardem, pushime në Spanjë  Penelope1

Ajo e ka quajtur mëmësinë “Transformimi më i madh në botë” në jetën e saj. Kështu është shprehur aktorja spanjolle, Penelope Cruz përardhjen në jetë të djalit të saj, Leo.

Dhe ajo mundohet që këtë rol ta luajë sa më mirë dhe të jetë gjithmonë e pranishme në jetën e djalit të saj gjashtë muajsh. Ajo ëshët fotografuar bashkë më bashkëshortin, Javier Bardem dhe djalin në pushimet e tyre në Spanjë. Bashkë më ta ishin edhe i vëllai i Penelope, Eduardo dhe e dashura e tij, aktorja, Eva Longoria.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Penelope Cruz dhe Javier Bardem, pushime në Spanjë  Empty Re: Penelope Cruz dhe Javier Bardem, pushime në Spanjë

Mesazh nga Anakonda Wed 6 Jun 2012 - 23:06

shum bukur,keto po qe kan fat
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi