Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Penelope Cruz dhe Javier Bardem, bashkë edhe në një film People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Penelope Cruz dhe Javier Bardem, bashkë edhe në një film People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penelope Cruz dhe Javier Bardem, bashkë edhe në një film

2 posters

Shko poshtë

Penelope Cruz dhe Javier Bardem, bashkë edhe në një film Empty Penelope Cruz dhe Javier Bardem, bashkë edhe në një film

Mesazh nga Emona Wed 25 Apr 2012 - 0:53

Penelope Cruz dhe Javier Bardem, bashkë edhe në një film 25JE_showbiz.Penelope_Cruz_dhe_Javier_BardemBukuroshja hollywodiane, aktorja Penelope Cruz, përsëri do të gjendet në një film me bashkëshortin e saj, aktorin Javier Bardem, ndërsa bëhet fjalë për filmin "The Counselor" regjinë e të cilit e ka bërë Ridley Scott.

Penelope dhe bashkëshorti i saj kanë punuar për herë të parë së bashku në filmin "Jamon Jamon" (1992) ndërsa më pastaj ata u shfaqen edhe në disa tituj të tjerë, duke përfshirë edhe filmin e regjisorit Woody Allen, "Vicky Cristina Barcelona" (2008).

Rolet në film tanimë i kanë marrë Brad Pitt, Javier Bardem dhe Michael Fassbender, por mundësi të madhe për të marrë një rol duket se e ka edhe bukuroshja spanjolle, shkruan "Hollywood Reporter".

Javier dhe Penelope u martuan në vitin 2010 dhe kanë një djalë. Javier aktualisht është duke xhiruar skenat për filmin më të ri të James Bond, "Skyfall", ndërsa aktorja 38-vjeçare është duke shijuar sukseset e filmit “To Rome with Love”./knni/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Penelope Cruz dhe Javier Bardem, bashkë edhe në një film Empty Re: Penelope Cruz dhe Javier Bardem, bashkë edhe në një film

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 18:39

epo fati i bashkon,e fati te ndan si i thon nje fjale
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi