Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Robbie Williams premton rikthim me “Take That” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Robbie Williams premton rikthim me “Take That” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robbie Williams premton rikthim me “Take That”

2 posters

Shko poshtë

Robbie Williams premton rikthim me “Take That” Empty Robbie Williams premton rikthim me “Take That”

Mesazh nga Emona Sat 6 Aug 2011 - 3:34

Robbie Williams premton rikthim me “Take That” 06-take_0608111247_1



I lumtur dhe i qetësuar, Robbie Williams është rikthyer më në fund në shtëpinë e tij në Los Angeles për tu çlodhur nga mundimet e shumta të turneut me grupin Take That.

Këngëtari ka dashur t’i japë siguri fansave të tij nëpërmjet një video-mesazhi në ueb faqe e tij: Shumë shpejt do të rikthehem në skenë me miqtë e mi Gary, Mark, Howard dhe Jason. Megjithatë, më parë do ti dedikohem disa performancave live si solist. Ju falënderoj shumë për dashurinë dhe admirimin që më shfaqni gjithmonë”, ka thënë Robbie në mesazhin e tij.

Me pak fjalë duket qartë se Williams do të përshkojë dy rrugë të tij profesionale.

Do të ketë një tjetër bashkëpunim dhe një turne me Take That, por edhe shumë hapësirë për projektin e tij si solist.

Muajt e fundit Robbie është ndjerë aq i stimuluar nga suksesi i turneut dhe dashamirësia e fansave, sa që ka arritur të shkruajë edhe disa këngë të reja.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Robbie Williams premton rikthim me “Take That” Empty Re: Robbie Williams premton rikthim me “Take That”

Mesazh nga Anakonda Sat 9 Jun 2012 - 17:58

jan sa per numer;se sia thon hic kendimit
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi