Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Reynolds e Theron, mezi 2 muaj bashkë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Reynolds e Theron, mezi 2 muaj bashkë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reynolds e Theron, mezi 2 muaj bashkë

2 posters

Shko poshtë

Reynolds e Theron, mezi 2 muaj bashkë Empty Reynolds e Theron, mezi 2 muaj bashkë

Mesazh nga Emona Sat 6 Aug 2011 - 3:38

Reynolds e Theron, mezi 2 muaj bashkë 06-mezi_0608111043_1

Ryan Reynolds dhe Charlize Theron kanë përfunduar historinë e tyre të dashurisë pas vetëm dy muajsh.

Reynolds, i cili u divorcua nga Scarlett Johansson në dhjetorin e kaluar, është ai që i ka dhënë fund marrëdhënies me 36-vjeçaren në fund të muajit korrik.

“Ryan donte diçka kalimtare, por Charlize po mundohet të krijojë një familje dhe të ketë fëmijë”, tha një burim për revistën ‘US Weekly’, transmeton TCH.

Mendohet se çifti është lidhur në fillim të kësaj vere.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Reynolds e Theron, mezi 2 muaj bashkë Empty Re: Reynolds e Theron, mezi 2 muaj bashkë

Mesazh nga Anakonda Sat 9 Jun 2012 - 17:57

jan detyru sa per sy e per faqe;se realisht se paskan dashur kurrwe njeri-tjetrin

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi