Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?!

+2
Emona
Poeti Dhimbjes
6 posters

Shko poshtë

Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! Empty Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 7 Aug 2011 - 11:08

Nje grup njerezish, po shkonin drejt xhamise, por ende pa arritur ne xhami,

filloi te biente nje shi i rende, i cili i lagu qe te gjithe, me perjashtim te njerit,

te cilin nuk e preku as edhe nje pike e vetme shiu.

Perse valle, te gjithe u lagen, dhe vetem njeri mbeti pa u lagur nga shiu?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! Empty Re: Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?!

Mesazh nga Emona Tue 20 Sep 2011 - 9:23

Mos ishte fantazme Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! 426788 ???

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! Empty Re: Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?!

Mesazh nga Klio Tue 27 Sep 2011 - 1:06

Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! 396114
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! Empty Re: Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?!

Mesazh nga Ariel Wed 28 Sep 2011 - 7:41

mos ka qene hoxha??? me callme dhe xhybe ??


se gjej dot.


Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! Empty Re: Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?!

Mesazh nga dajti modh Thu 29 Sep 2011 - 18:25

sdo kete lindur akoma besoj ky qe nuk eshte lag
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! Empty Re: Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?!

Mesazh nga Ariel Thu 29 Sep 2011 - 21:09

dajti modh shkruajti:sdo kete lindur akoma besoj ky qe nuk eshte lag

shume i thelle paska qene muhabeti [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]
paska qen n'bark t'nones hala [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]


Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! Empty Re: Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?!

Mesazh nga Emona Fri 30 Sep 2011 - 8:35

Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! 426788 Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! 426788 Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! 426788

Hmm...Mos Kishte Umbrrel ky geeegge !!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! Empty Re: Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 15 Oct 2011 - 1:13

Asnjeri nuk e ka gjetur ende, pergjigjen e sakte...

Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! Empty Re: Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?!

Mesazh nga Emona Tue 25 Oct 2011 - 10:15

Do na thuash more Samire se s'doe gjejm dot Pergjigjen.. Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! 426788

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! Empty Re: Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?!

Mesazh nga Ariel Wed 26 Oct 2011 - 11:09

Veshtire me u gjet....

Mos ka qene bebe???


Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! Empty Re: Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?!

Mesazh nga dajti modh Wed 26 Oct 2011 - 11:12

Saimiri shkruajti:Nje grup njerezish, po shkonin drejt xhamise, por ende pa arritur ne xhami,

filloi te biente nje shi i rende, i cili i lagu qe te gjithe, me perjashtim te njerit,

te cilin nuk e preku as edhe nje pike e vetme shiu.

Perse valle, te gjithe u lagen, dhe vetem njeri mbeti pa u lagur nga shiu?!
mos ka qene ne arkivol ky qe nuk eshte lagur ku je
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! Empty Re: Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?!

Mesazh nga Ariel Wed 26 Oct 2011 - 11:23

Ore se sma beri zemra ta shkruaj...se ate desha te thoja perpara...
Po u terhoqa se te vdekurin nuk e cojne ne xhami e di une...vec ne kishe te krishterin...??????Po qe do ta gjejme do ta gjejme....po pse te na lodhi thuaj Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! 426788


Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! Empty Re: Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 29 Oct 2011 - 0:22

Hahahahahahaaaaaa...
Po ti e paske gjetur moj e uruar.
Se i vdekuri eshte.
Edhe perse nuk e cojne ne xhami te vdekurin, si duket
pyetja eshte e ndertuar e tille me qellim ngaterrimi.
Fundja te degjuar e kam edhe une...
Nejse urime Ariel, sepse e gjete ti...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! Empty Re: Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?!

Mesazh nga Ariel Sun 30 Oct 2011 - 8:42

Aaa...po e paskemi gjetur ore hahahahahaaaaa :[LoL]:


Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! Empty Re: Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?!

Mesazh nga dajti modh Wed 11 Jan 2012 - 11:45

e gjetem vangjel e gjetem :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! Empty Re: Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?!

Mesazh nga Anakonda Tue 28 Feb 2012 - 8:21

Ndoshta ke qene fantazme,ose na e thuaj ti.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?! Empty Re: Perse njeri nga keto, nuk u lag aspak?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi