Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?!

+2
Ariel
Poeti Dhimbjes
6 posters

Shko poshtë

A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?! Empty A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 2 Nov 2011 - 1:43

Si mendoni ju të nderuar antarë:
-A është e mundur vallë që, pa patur as edhe dyshimin më të vogël në
mendje të arrijmë të dallojmë gjithmonë qartë, se ç'është e mirë apo
e keqe, për ne në jetë?!


Diskutim të këndshëm dhe jo chit-chat ju lutem...

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?! Empty Re: A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?!

Mesazh nga Ariel Wed 2 Nov 2011 - 2:10

Nuk mund te jemi shume te sigurte...po intuita ne pergjithesi nuk na gabon...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?! Empty Re: A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?!

Mesazh nga Emona Wed 2 Nov 2011 - 3:38

Jo gjithmon,n'varet se si e sheh dhe si e analizojm gjerta e mire e te keqija ne jeten tone...Po ti dallonim ne castine duhur gjithmon do beni zgjedhen emire ,s'do anonim nga e keqja..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?! Empty Re: A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?!

Mesazh nga Arabela Wed 2 Nov 2011 - 6:12

ne menyre absolute nuk e dime dot,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?! Empty Re: A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?!

Mesazh nga dajti modh Wed 2 Nov 2011 - 7:18

+ eshte mire, - eshte keq, = eshte as mire as keq ,[You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?! Empty Re: A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?!

Mesazh nga Arabela Wed 2 Nov 2011 - 7:21

e keqja me trishton,,,,e mira ma ndez kraharorin,,,ja si i dalloj,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?! Empty Re: A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?!

Mesazh nga Anakonda Sun 12 Feb 2012 - 21:44

E mira na ndihmon,ndersa e keqja mundohet te na zoteroje.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?! Empty Re: A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?!

Mesazh nga Arabela Sun 12 Feb 2012 - 21:49

100% e sigurt nuk mundte jesh kurre,,,por le te themi perqindjen me te madhe e ndjek,,,por dhe instikti cfare te tregon,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?! Empty Re: A është e mundur që, pa patur aspak dyshim, të dallojmë se ç'është e mirë apo e keqe?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi