Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare eshte nje shok/shoqe?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare eshte nje shok/shoqe?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare eshte nje shok/shoqe?!

+2
Arabela
WebMaster
6 posters

Shko poshtë

Cfare eshte nje shok/shoqe?! Empty Cfare eshte nje shok/shoqe?!

Mesazh nga WebMaster Thu 18 Aug 2011 - 4:40


Ne qe ne femiri i kemi pasur shoket/shoqet, dhe akoma i kemi.
Por cfare ESHTE nje shok/shoqe? Cfare e kualifikon nje si shok/shoqe? A duhet qe kjo shoqe apo shok te jete qenie humane?
Dicka tjeter si shenim i 'cfare eshte nje shok/shoqe', kam pyetur disa njerez te cilet jane pergjigjur me: "Nje shok/shoqe eshte dikushi qe eshte gjithmone aty per ty, kur ke nevoje". Ne qofte se dikushi qe dikur ka jetuar, dhe ka qene i etikuar si shoqe per mua dhe ka vdekur. A eshte ai person qe konsiderova si shok, tashme nuk eshte e tille?

Personalisht mendoj se percaktimi i dikujt tjeter si shok/shoqe varet ne kritere personale.
Shoku/shoqja ka disa nuanca.
Nje shok/shoqe mund te jesh dikush qe ben nje aktivitet, qe kalon kohe, qe merr e jep ide dhe ndoshta te filozofosh me te etj.
... Pastaj...
Sa afer duhet te jesh me dike qe ta konsiderosh si shok/shoqe? Eshte nje subjektive ne gjykimin tend!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje shok/shoqe?! Empty Re: Cfare eshte nje shok/shoqe?!

Mesazh nga Arabela Thu 18 Aug 2011 - 6:45

sa afer,,po dhe aq larg eshte shoqeria me e mire,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje shok/shoqe?! Empty Re: Cfare eshte nje shok/shoqe?!

Mesazh nga Endry Thu 18 Aug 2011 - 8:55

nje shoku dhe nje shoqe e vertet eshte kur ndihmohen njer me tjetrin
Endry
Endry
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : wien
Postime Postime : 493
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/07/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : arkitektura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje shok/shoqe?! Empty Re: Cfare eshte nje shok/shoqe?!

Mesazh nga Durrsaku Fri 2 Sep 2011 - 3:32

nje shoqe eshte dikush qe mund ti hapesh zemren dhe te mos kesh ndjenja seksuake per te perndryshe nuk vazhdon dot me shoqeria per mua eshte KLEA ate kam shoqe te paster
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje shok/shoqe?! Empty Re: Cfare eshte nje shok/shoqe?!

Mesazh nga Anakonda Sat 18 Feb 2012 - 19:29

Shoqe e vertete eshte atehere kur te ndihmon ne veshtiresi,ta thote te miren dhe te keqen ne sy.Kur te kupton dhe nuk ben lojera me ty.Me mire te kesh nje shok,sepse shoqet te konsiderojne dhe moter dhe rivale njekoheshist.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje shok/shoqe?! Empty Re: Cfare eshte nje shok/shoqe?!

Mesazh nga Arabela Sun 19 Feb 2012 - 21:29

e sinqerte,,,ti thote gjerat ne sy,,,cfare flet me te mbetet mes nesh,,,t endihmon kur ehs nevoja,,,te respekton dhe ben per ty,,,mos presesh vetem te te jap por jep dhe ti,,,zemermire,,,jo ziliqare,,,shpirtpaster,,,jo genjeshtare,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje shok/shoqe?! Empty Re: Cfare eshte nje shok/shoqe?!

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Jan 2013 - 8:10

Shoqe apo shok i them ati qe i hap zemren qe i dhuroj besim ne gjithcka


Edituar për herë të fundit nga Klea në Wed 9 Jan 2013 - 8:28, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje shok/shoqe?! Empty Re: Cfare eshte nje shok/shoqe?!

Mesazh nga Gjilanasi Wed 9 Jan 2013 - 8:24

ne dit te sodit ska shok as shoqe
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte nje shok/shoqe?! Empty Re: Cfare eshte nje shok/shoqe?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi