Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

+45
mister.albania
bekimi
Sasha
Gladiola
Eriku
Leo_uk
Erii
CuN@BosS/
Shkembi
Space
Daku
EMI
Labja
tipi engjellor
Єямєℓiиdå
Anakonda
T_o_n_i
Poeti Dhimbjes
Free spirit
Next
leona
il conte
Alisa
bobi 10
Kukulla vogel
esmerina
Emona
Maksi
Arabela
EpiKada
Amazone
dajti modh
Ariel
Durrsaku
kasperi
Albert
lezhjani
Binni
Ambra
Vellai
matty
Te-Li
Aristogata
anetar
WebMaster
49 posters

Faqja 6 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga WebMaster Sun 23 Aug 2009 - 1:36

First topic message reminder :

Pershendetje tema eshte shum e thjesht tek e cila mund te tregonit gjerat qe i kishit menduar me pare ....
por me kalimin e kohes e shihni qe ato [You must be registered and logged in to see this image.] kan ndryshuar...
psh/Dikur mendoja .... qe kur te rritesha jeta eshte me e bukur...Ndersa tash mendoj .... qe femijria eshte gjeja me e bukur ..meqe nuk ka brenga dhe halle si tash qe jam e rritur...


Edituar për herë të fundit nga Klea@Love në Sun 14 Nov 2010 - 7:33, edituar 2 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Maksi Fri 13 Jul 2012 - 7:52

Te besoja ndersa sot me ben te dyshoj
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Anakonda Sat 14 Jul 2012 - 21:47

dikur mendoja se smund te jetoja pa tilin,ndersa tani mendoj se ai esht thjesht nje idiot qe jeta e vet do hakmerret me te

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga WebMaster Tue 14 Aug 2012 - 7:56

Dikur mendoja qe ska tradheti ne shoqeri ..Po tani mendoj se shumica e shoqeris e kan me te futur po gjithmon ja fusin vetes [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga bekimi Tue 14 Aug 2012 - 8:59

dikur mendoj se nuk do i humbi kurr shoqerin e vjeter

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Anakonda Fri 21 Sep 2012 - 22:25

dikur mendoja se shoqeria ne realitet na nevojitej;ndersa sot mendoj se jo pasi te duan vetem per interes...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga WebMaster Sat 22 Sep 2012 - 8:54

Dikur mendoja qe hapin ta hedh shum shpejte ..Ndersa tani mendoj qe duhet te mendosh shum qe te besh hapin e pare ne gjithcka
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Anakonda Sat 22 Sep 2012 - 17:52

se te jesh perfekt/e je gjithkushi;ndersa sot mendoj se ska asnje njeri perfekt ne ket bot

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga WebMaster Sat 22 Sep 2012 - 23:24

Sikur te e cim para edhe ta shohim boten me nje sy tjeter domethene ashtu sikur eshte sepse ska ndryshim nese njeriu nuk ndryshon bota do te jete gjithmon keshte.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Anakonda Sun 23 Sep 2012 - 0:14

se cdo gje do rregullohet me kalimin e kohes;ndersa tashi mendoj se cdo gje po veshtirsohet

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Arabela Sun 23 Sep 2012 - 7:05

Gangsterja shkruajti:se cdo gje do rregullohet me kalimin e kohes;ndersa tashi mendoj se cdo gje po veshtirsohet
jo,,,mos permend negativitet,,,, Perqafffimeee Perqafffimeee
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Anakonda Mon 24 Sep 2012 - 1:23

se te jesh vajz esht gjeja me e bukur ne bot,ndersa tashi mendoj se te jesh vajz esht tmerr

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga WebMaster Wed 17 Oct 2012 - 2:41

Dikur besoja ne shoqerin e sinqert ...Tani hesht edhe analizoj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Anakonda Wed 17 Oct 2012 - 2:55

dikur mendoja se bukuria esht gjithshka ne ket jet,ndersa sot mendoj se bukuria ste hyn npun per asgje

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Arabela Thu 18 Oct 2012 - 8:14

dikur mendoja se cdo veshtiresi kalohet,,ndersa tani po ashtu mendoj,,, je farewww je farewww
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Arabela Thu 18 Oct 2012 - 8:51

tua lija bishtat gjate,,ndersa tani tua pres shkurt,,, [QeSh] [QeSh]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga il conte Thu 18 Oct 2012 - 8:54

Mendoja se kishte dhe zogj me te bukur se arabelat ... po tani mendoj se arabela eshte zogu me i bukur dhe qe me pelqen shume... :p
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Arabela Thu 18 Oct 2012 - 8:56

il conte shkruajti:Mendoja se kishte dhe zogj me te bukur se arabelat ... po tani mendoj se arabela eshte zogu me i bukur dhe qe me pelqen shume... :p
je kujtuar vone,,iku arabeli ne imigrim shpendore,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga il conte Thu 18 Oct 2012 - 8:59

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Mendoja se kishte dhe zogj me te bukur se arabelat ... po tani mendoj se arabela eshte zogu me i bukur dhe qe me pelqen shume... :p
je kujtuar vone,,iku arabeli ne imigrim shpendore,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]

Do kthehesh prape ti... kur te vije i ngrohti..(vera) :5454787:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Arabela Thu 18 Oct 2012 - 9:02

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Mendoja se kishte dhe zogj me te bukur se arabelat ... po tani mendoj se arabela eshte zogu me i bukur dhe qe me pelqen shume... :p
je kujtuar vone,,iku arabeli ne imigrim shpendore,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]

Do kthehesh prape ti... kur te vije i ngrohti..(vera) :5454787:
si ta shoh,,, fareleunghie je farewww je farewww je farewww je farewww :p i.l.u
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga il conte Thu 18 Oct 2012 - 9:03

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Mendoja se kishte dhe zogj me te bukur se arabelat ... po tani mendoj se arabela eshte zogu me i bukur dhe qe me pelqen shume... :p
je kujtuar vone,,iku arabeli ne imigrim shpendore,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]

Do kthehesh prape ti... kur te vije i ngrohti..(vera) :5454787:
si ta shoh,,, fareleunghie je farewww je farewww je farewww je farewww :p i.l.u


Apo je zog dimri ti ...do rrish me ne tere dimrin.... Happy Happy Happy Happy
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Arabela Thu 18 Oct 2012 - 9:05

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Mendoja se kishte dhe zogj me te bukur se arabelat ... po tani mendoj se arabela eshte zogu me i bukur dhe qe me pelqen shume... :p
je kujtuar vone,,iku arabeli ne imigrim shpendore,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]

Do kthehesh prape ti... kur te vije i ngrohti..(vera) :5454787:
si ta shoh,,, fareleunghie je farewww je farewww je farewww je farewww :p i.l.u


Apo je zog dimri ti ...do rrish me ne tere dimrin.... Happy Happy Happy Happy
hehehe keshtu mendoj,,keni nevoje per energji diellore,,,, djell djell
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga il conte Thu 18 Oct 2012 - 9:06

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Mendoja se kishte dhe zogj me te bukur se arabelat ... po tani mendoj se arabela eshte zogu me i bukur dhe qe me pelqen shume... :p
je kujtuar vone,,iku arabeli ne imigrim shpendore,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]

Do kthehesh prape ti... kur te vije i ngrohti..(vera) :5454787:
si ta shoh,,, fareleunghie je farewww je farewww je farewww je farewww :p i.l.u


Apo je zog dimri ti ...do rrish me ne tere dimrin.... Happy Happy Happy Happy
hehehe keshtu mendoj,,keni nevoje per energji diellore,,,, djell djell


Hajde ketej nga une se te pervelon akoma dielli ketu... ben nxehte... HUGO
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Arabela Thu 18 Oct 2012 - 9:08

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Mendoja se kishte dhe zogj me te bukur se arabelat ... po tani mendoj se arabela eshte zogu me i bukur dhe qe me pelqen shume... :p
je kujtuar vone,,iku arabeli ne imigrim shpendore,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]

Do kthehesh prape ti... kur te vije i ngrohti..(vera) :5454787:
si ta shoh,,, fareleunghie je farewww je farewww je farewww je farewww :p i.l.u


Apo je zog dimri ti ...do rrish me ne tere dimrin.... Happy Happy Happy Happy
hehehe keshtu mendoj,,keni nevoje per energji diellore,,,, djell djell


Hajde ketej nga une se te pervelon akoma dielli ketu... ben nxehte... HUGO
joooo cscscs
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga il conte Thu 18 Oct 2012 - 9:11

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Mendoja se kishte dhe zogj me te bukur se arabelat ... po tani mendoj se arabela eshte zogu me i bukur dhe qe me pelqen shume... :p
je kujtuar vone,,iku arabeli ne imigrim shpendore,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]

Do kthehesh prape ti... kur te vije i ngrohti..(vera) :5454787:
si ta shoh,,, fareleunghie je farewww je farewww je farewww je farewww :p i.l.u


Apo je zog dimri ti ...do rrish me ne tere dimrin.... Happy Happy Happy Happy
hehehe keshtu mendoj,,keni nevoje per energji diellore,,,, djell djell


Hajde ketej nga une se te pervelon akoma dielli ketu... ben nxehte... HUGO
joooo cscscs


E mire mire ... rri aty pra :P
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Arabela Thu 18 Oct 2012 - 9:17

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Mendoja se kishte dhe zogj me te bukur se arabelat ... po tani mendoj se arabela eshte zogu me i bukur dhe qe me pelqen shume... :p
je kujtuar vone,,iku arabeli ne imigrim shpendore,,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]

Do kthehesh prape ti... kur te vije i ngrohti..(vera) :5454787:
si ta shoh,,, fareleunghie je farewww je farewww je farewww je farewww :p i.l.u


Apo je zog dimri ti ...do rrish me ne tere dimrin.... Happy Happy Happy Happy
hehehe keshtu mendoj,,keni nevoje per energji diellore,,,, djell djell


Hajde ketej nga une se te pervelon akoma dielli ketu... ben nxehte... HUGO
joooo cscscs


E mire mire ... rri aty pra :P
Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 3501610688 flowerss
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga il conte Thu 18 Oct 2012 - 9:21

Do vish apo jo... se tani eshte ngrohte ketu... neser prishet koha... HUGO
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Arabela Thu 18 Oct 2012 - 9:23

il conte shkruajti:Do vish apo jo... se tani eshte ngrohte ketu... neser prishet koha... HUGO
o jo more jo,,, Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 167253520
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga il conte Thu 18 Oct 2012 - 9:24

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Do vish apo jo... se tani eshte ngrohte ketu... neser prishet koha... HUGO
o jo more jo,,, Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 167253520

E mire pra ..aty rri ... ngordh nga te ftohtit... :P :P
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Arabela Thu 18 Oct 2012 - 9:25

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:Do vish apo jo... se tani eshte ngrohte ketu... neser prishet koha... HUGO
o jo more jo,,, Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 167253520

E mire pra ..aty rri ... ngordh nga te ftohtit... :P :P
o po more po stres stres Respekt
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Anakonda Thu 18 Oct 2012 - 17:27

Dikur mendoja se jeta esht kot...e tashi mendoj tnjejten gje

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga mister.albania Thu 18 Oct 2012 - 21:12

Dikur mendoja se s mundesha pa ty......kurse tani te kam shumezuar me 0
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Anakonda Fri 19 Oct 2012 - 4:18

Dikur mendojs se te rritesh esht gje e bukur....ndersa sot mendoj se tjesh femij esht ma bukur....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Jan 2013 - 10:55

Dikur me verte mendoja ndryshe per disa tani mendoj ndryshe edhe me kan ndryshuar shum
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Malsori Sun 6 Jan 2013 - 10:57

Dikur mendoja si te kem nje te ardhme te lumtur ,tani mendoj si ta gjej nje nuse te bukur
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Arian 123 Sun 6 Jan 2013 - 10:59

Dikur mendoja pse ka varferi ne bote tani mendoj si te pasurohem vete.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Neta E Sun 6 Jan 2013 - 13:55

Dikur mendoja qe cdo gje qe une dua do e kem,ndersa tani e kam kuptuar se jo cfare une kerkoj mund t'a kem
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga WebMaster Thu 10 Jan 2013 - 8:25

Dikur mendoja se gjerat do ndryshonin ..Tani mendoj asgje nuk ka ndryshuar .thjesht do mundohem ti ndryshoj un ne menyren time .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga WebMaster Tue 29 Jan 2013 - 12:32

Dikur mendoja ndryshe ...Sot mendoj ndryshe

Mendoj se njerëzit më të mirë, janë ata për të cilët ja vlen gjithmonë, janë ata të cilët për fat të keq humbasin pas dashurive të pamundura, që çmenden për dikë që nuk do t'i dojë kurrë, që për të qenë të lumtur e kanë provuar një ose dy herë dhe pastaj kanë hequr dorë, sepse lumturia nuk bën për ta. Njerëzit më të mirë janë ata që janë të bindur, janë ata që nuk i besojnë kurrë të parës"Të dua", janë ata që e dinë se të dashuruarit nuk është për të gjithë dhe për një orë dashurie do të sakrifikonin vite jete. Njerëzit më të mirë janë ata që nuk ju bëjnë përshtypje komplimentet, nga gjinia tjetër, nga gjestet e mëdha. Njerëzit më të mirë bien në dashuri për arsye absurde,"ndërsa rrëfejnë, ju duket për të qeshur".
Unë mendoj se njerëzit më të mirë vuajnë shumë për të qenë ata që janë.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Neta E Wed 30 Jan 2013 - 12:47

Se te jesh e sinqert me cdo kend eshte miresi,por tani e kam kuptuar qe eshte zhgenjim
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Arabela Thu 31 Jan 2013 - 9:57

dikur mendoja se nuk me prek dot gje buzeqeshjen,,,por jeta dashje padashje gjen menyrat e veta te te pjek dhe ndryshe nga cje mesuar,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/ - Faqe 6 Empty Re: Dikur mendoja...ndersa tani.. mendoj???/

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi