Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Albani: Si fëmijë, mendoja si të gjeja para për bilardo   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Albani: Si fëmijë, mendoja si të gjeja para për bilardo   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albani: Si fëmijë, mendoja si të gjeja para për bilardo

2 posters

Shko poshtë

Albani: Si fëmijë, mendoja si të gjeja para për bilardo   Empty Albani: Si fëmijë, mendoja si të gjeja para për bilardo

Mesazh nga Alberti Sun 13 Jan 2013 - 7:05

Albani: Si fëmijë, mendoja si të gjeja para për bilardo   5b4ls0

Edhe pse famën e tij në muzikë e ka komentuar si një fat që nuk e priste, Alban Skënderaj në përgjithësi është treguar i rezervuar për të zbuluar anë të fshehta të jetës së tij.
Mirëpo, ndërkohë që ndodhet në jurinë e ‘X Factor’, për të trajnuar dhe gjykuar artistët e rinj në këtë garë, ai ka shfaqur një moment sinqeriteti për lidhjen e tij me muzikën, transmeton Panorama.

“Kur isha unë në moshën tënde, pra 13-14 vjeç, mendoja vetëm se ku dhe si të gjeja ndonjë 500 lekësh që të mund të luaja bilardo”, ka thënë Albani pasi në skenë këndoi një 14-vjeçar, të cilin e koplimentoi dhe la të kuptohej se nuk e kishte imagjinuar se një ditë do të merrej me muzikë.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Albani: Si fëmijë, mendoja si të gjeja para për bilardo   Empty Re: Albani: Si fëmijë, mendoja si të gjeja para për bilardo

Mesazh nga Anakonda Tue 28 May 2013 - 19:51

Albani: Si fëmijë, mendoja si të gjeja para për bilardo   3784912568 Albani: Si fëmijë, mendoja si të gjeja para për bilardo   3784912568 Albani: Si fëmijë, mendoja si të gjeja para për bilardo   3784912568un me ngju ket ma mir haj naj plumb ballit sesa me ngju ketttt

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi