Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

+4
Arabela
Durrsaku
Emona
Maksi
8 posters

Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga Maksi Fri 2 Sep 2011 - 4:38

ndeshje per eleminatoret ne grupe per EURO 2012
un mendoj 2-1 per ne
ndeshja luhet sot te tirane ora 21 ora shqiptare
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga Emona Fri 2 Sep 2011 - 4:43

Shqipriaaaaaaaaaaa...1:0 tifosi19

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga Durrsaku Fri 2 Sep 2011 - 4:44

EmoNa shkruajti:Shqipriaaaaaaaaaaa...1:0 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 406922
ishalla te del fjala emona po te doli te kam borxh nje puthje
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga Arabela Fri 2 Sep 2011 - 4:52

une them pese me zero,,per shqiperine,,,SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga Maksi Fri 2 Sep 2011 - 4:53

Arabela shkruajti:une them pese me zero,,per shqiperine,,,SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776
yyyyyyyy sa shum po e luaj over una hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga Arabela Fri 2 Sep 2011 - 4:54

Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:une them pese me zero,,per shqiperine,,,SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776
yyyyyyyy sa shum po e luaj over una hahahmbaje mend po nuk fituam neve,,,,SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 51319
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga Albert Fri 2 Sep 2011 - 4:54

1-1
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 77
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga WebMaster Fri 2 Sep 2011 - 4:55

Edhe un kam kete ide 1-1
SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 30l12rc Pytje & Përgjigje SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga Albert Fri 2 Sep 2011 - 4:56

ec klea ta vem lloto se do fitojm
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 77
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga Maksi Fri 2 Sep 2011 - 4:56

Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:une them pese me zero,,per shqiperine,,,SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776
yyyyyyyy sa shum po e luaj over una hahahmbaje mend po nuk fituam neve,,,,SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 51319
fjala jote ne veshin e perendise
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga WebMaster Fri 2 Sep 2011 - 4:57

Alberti shkrimin me levizzje duhet ta heqesh
SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 30l12rc Pytje & Përgjigje SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga Arabela Fri 2 Sep 2011 - 4:57

Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:une them pese me zero,,per shqiperine,,,SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776
yyyyyyyy sa shum po e luaj over una hahahmbaje mend po nuk fituam neve,,,,SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 51319
fjala jote ne veshin e perendise

nuk ja kam idene une maks,,,por po ndjell mire,,,SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 682485 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 682485
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga Durrsaku Fri 2 Sep 2011 - 4:58

Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:une them pese me zero,,per shqiperine,,,SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776
yyyyyyyy sa shum po e luaj over una hahahmbaje mend po nuk fituam neve,,,,SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 51319
fjala jote ne veshin e perendise

nuk ja kam idene une maks,,,por po ndjell mire,,,SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 682485 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 682485
arabela moj xhan sa mire i njihke over dhe under ti qenke per baste
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga Albert Fri 2 Sep 2011 - 5:00

Klea@Love shkruajti:Alberti shkrimin me levizzje duhet ta heqesh
ok yll po pse ne se eshte e mundur te ma thuash :|
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 77
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga Arabela Fri 2 Sep 2011 - 5:01

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 1388203807
elvisi dr shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:une them pese me zero,,per shqiperine,,,SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776
yyyyyyyy sa shum po e luaj over una hahahmbaje mend po nuk fituam neve,,,,SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 3189159776 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 51319
fjala jote ne veshin e perendise

nuk ja kam idene une maks,,,por po ndjell mire,,,SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 682485 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 682485
arabela moj xhan sa mire i njihke over dhe under ti qenke per baste

ku i di une ato mo,,,,SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 1388203807 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 1388203807 ja fus kot me kot,,,SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 1533221348 SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 1533221348
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga Durrsaku Fri 2 Sep 2011 - 5:02

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 1533221348
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga WebMaster Fri 2 Sep 2011 - 5:03

Albert shkruajti:
Klea@Love shkruajti:Alberti shkrimin me levizzje duhet ta heqesh
ok yll po pse ne se eshte e mundur te ma thuash :|

Sepse te gjitha shkrimet me levizje peshojne portalin edhe hapet me veshtersi
SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 30l12rc Pytje & Përgjigje SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga Albert Fri 2 Sep 2011 - 5:04

Klea@Love shkruajti:
Albert shkruajti:
Klea@Love shkruajti:Alberti shkrimin me levizzje duhet ta heqesh
ok yll po pse ne se eshte e mundur te ma thuash :|

Sepse te gjitha shkrimet me levizje peshojne portalin edhe hapet me veshtersi
e hoqa 432965
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 77
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga WebMaster Fri 2 Sep 2011 - 5:15

flm per mirkuptim lali
SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 30l12rc Pytje & Përgjigje SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga Leo_uk Fri 2 Sep 2011 - 5:18

Zemra ma thote nje barazim... mendja nje fitore per Francen.
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Mar 2012 - 19:21

Franca,sepse futbollistat tan sia thon per loje.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!! Empty Re: SHQIPERI -FRANCE ... mendimi juaj per rezultatin e ndeshjes !!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi