Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Mendimi juaj per bixhozin! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Mendimi juaj per bixhozin! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mendimi juaj per bixhozin!

+8
dajti modh
Maksi
Ariel
Tonii
Daku
Durrsaku
WebMaster
Darius
12 posters

Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Darius Sat 4 Jun 2011 - 5:04

Si ka mundesi qe disa njerez arin deri ne ate faze saqe arijne deri ne humbjen e personalitetit te tyre,shoqerise dhe te jetes per hir te bixhozit?
Si luftohet ky fenomen,nese mund te luftohet?

Mua personalisht me vjen shume keq per keto njerez,sepse do vi nje moment qe do te pendohen,por atehere do te jete shume vone per ta dhe nuk ka me kthim mbrapa!
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga WebMaster Sat 4 Jun 2011 - 5:32

Hmm eshte nje loje qe eshte rrezik jete te mer gjithcka te heq njerezit qe te rrethojne ..Te luash bixhoz do te thote te vdesesh
 Mendimi juaj per bixhozin! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj   Mendimi juaj per bixhozin! 30l12rc Pytje & Përgjigje  Mendimi juaj per bixhozin! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Durrsaku Sat 4 Jun 2011 - 6:49

te puneson
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Daku Sat 4 Jun 2011 - 8:12

Bixhozi ka lindur si forme argetimi e aristokraterve neper oborret mbreterore.Por pas Viteve 70 me indrustrializimin e ekonomise ne Amerike filluan te ndertoheshin Kazinote e Para , Kansas City , Vegas etj.Dhe me perhapjen e internetit filluan lojrat Online , Turne pokeri , llotot etj.Tani eshte bere indrustri mjaft e rende dhe ka te ardhura gjigande.

Si hiqet dore:

Sh e veshtire, eshte nje mikrob mjaft i keq qe do vullnet te madh, te rrish larg ketyre ambjenteve, te frekuentosh nje shoqeri qe nuk luan, te mos shikosh ca kohe futboll-etj mos te mbash leke neper duar, ate kohe qe ta merrte bixhozi te mundohesh ta plotesosh , me nje pune tjeter, nje aktivitet sportiv, Kulturor ( Kinema-teater) ose te lexosh .
Ne Bixhox fiton vetem ai qe e ka , ai qe luan perhere do i lere se i fiton sot neser serish do vije te luaje dhe aty do i lej.

Ne Tirane sa kalon kthesen e LUNDRES eshte nje lokal Shesh-Besh (dhe pasi ha darke-dreke , te sjell kamarieri zarat dhe po hodhe 5:6 ti nuk paguan ) thone qe pronari atij lokali ka lene lesht ne bixhoz.
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Durrsaku Sat 4 Jun 2011 - 8:17

Daku shkruajti:Bixhozi ka lindur si forme argetimi e aristokraterve neper oborret mbreterore.Por pas Viteve 70 me indrustrializimin e ekonomise ne Amerike filluan te ndertoheshin Kazinote e Para , Kansas City , Vegas etj.Dhe me perhapjen e internetit filluan lojrat Online , Turne pokeri , llotot etj.Tani eshte bere indrustri mjaft e rende dhe ka te ardhura gjigande.

Si hiqet dore:

Sh e veshtire, eshte nje mikrob mjaft i keq qe do vullnet te madh, te rrish larg ketyre ambjenteve, te frekuentosh nje shoqeri qe nuk luan, te mos shikosh ca kohe futboll-etj mos te mbash leke neper duar, ate kohe qe ta merrte bixhozi te mundohesh ta plotesosh , me nje pune tjeter, nje aktivitet sportiv, Kulturor ( Kinema-teater) ose te lexosh .

Ne Bixhox fiton vetem ai qe e ka , ai qe luan perhere do i lere se i fiton sot neser serish do vije te luaje dhe aty do i lej.
e ke thene tamam une u bera 8 vjet duke punuar cdo dite por kurre nuk ja kam futur vetes ne gjak dhe jo per mburrje por ne durres me njohin dhe kurre nuk kam mbetur pa pune se sapo nje pike eshte mbyllur me eshte bere oferte nga dikush tjeter se e dine qe une nuk luaj dhe jane te sigurte derisa fillova direkt e nga firma po luajte je i humbur
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Tonii Sat 4 Jun 2011 - 8:18

bixhozi duhet te ndalohet me ligj, pasi eshte burim i fenomeneve negative te shoqeris , a jan vrar per bixhoz ?! Po
a jan shkatrruar familje per bixhoz?! Po
a kan degraduar personat qe luajn bixhoz ?! po
kta jan te shumt apo numer i pa perfillashem
pa dyshim qe jan te shumt
ateher paska shum arsye pse negativja dominon pozitiven ne kte loj
ndaj bixhozi me ligj duhet ndaluar

Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Durrsaku Sat 4 Jun 2011 - 8:19

o cun do te me lesh pa pune ti mua hahahaha
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Daku Sat 4 Jun 2011 - 8:33

Nuk ndalohet dot me ligj
- Ste detyron njeri me loz
- Paguan shume taksa
- Puneson shume njerez

Ne Shqiperi te behet kjo po, kazinote /makinetat te cohen larg ne DAJT psh dhe ai qe do me lujt te shkoj me paramendim , jo me qene tu pi kafe dhe ke lokali ka makinete e te lesh lesht .
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Tonii Sat 4 Jun 2011 - 8:40

po po mir e ke then punsohen shum njerez madje dhe shum avokat po punsohen shum pasi kashum gjyqe pikerisht lidhur me kte ceshtje , ndaj kam vendos ti hyj studimeve per avokati
ndersa sa per punen e detyrimit me zor do te thosha se reklama esht ber per nje qellim, nje petagog me pat then njeher :
reklama eshte shpirti i tregtis
kjo thenja jote daku se nuk kan faj bixhozi pasi njerezit shkojne vet me kujton
lojen e peshkatarit me peshkun, vet e ka fain peshku qe genjehet nga karremi ndaj na mbetet vec te themi:
peshkatar gosti te mbar .
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Ariel Sat 4 Jun 2011 - 9:38

Amon se eshte vesi me i keq sot....
Kam degjuar qe ne angli nji rob ka kerku me i vu cip ne tru se nuk mund te perballonte tundimin ndaj lojrave te fatit...


 Mendimi juaj per bixhozin! 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Maksi Sat 4 Jun 2011 - 9:49

bixhozi te jep borxh po nuk ti fal ato lek .........
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Tonii Sat 4 Jun 2011 - 10:02

ti vihet flaka cdo kazinoje
nuk kam luajtur ndonjeher dhe nuk e kam ne plane per ta luajtur
por te gjith ju qe luani mos harroni llogaria eshte ber qart me laps asgje nuk eshte ber per te fituar ju por per te fituar ai
cke o njeri qe i heq paret pre shtepis sate dhe ja jep atij qe ben pallate
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Ariel Sat 4 Jun 2011 - 10:19

Shyqyr qe skam asnji qe merret me bixhoz se njk di cdo kisha bere...
Pse o lal tu qen se i kam ke xhepi im per kalamojt e mi...pse duhet me ja fal tjetrit kot...ti bon dhe zoti harram ato qe ke.


 Mendimi juaj per bixhozin! 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Darius Sat 4 Jun 2011 - 10:23

un po them ate qe eshte kam luajtur disa here ne kazino e kuptova qe po lija L**** dhe u betova qe nuk do shkel mo 00027003
se ikja me lek kur u kthehesha ne shtepi kisha vetem breket geeegge geeegge
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Ariel Sat 4 Jun 2011 - 10:30

A ke vu men t'pakten ... 00027003


 Mendimi juaj per bixhozin! 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Darius Sat 4 Jun 2011 - 10:33

Ariel shkruajti:A ke vu men t'pakten ... 00027003
tani jesss geeegge
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Ariel Sat 4 Jun 2011 - 10:48

Paske shpetu se do ngelshe beqar qesh


 Mendimi juaj per bixhozin! 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Darius Sat 4 Jun 2011 - 10:52

Ariel shkruajti:Paske shpetu se do ngelshe beqar qesh
111111 111111 geeegge
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Ariel Sat 4 Jun 2011 - 11:12

Sha ke ri dreq 111111
Se me qen bixhozci kandidati per dhonder si jap gocen une Habitur
qesh qesh qesh qesh qesh qesh
Po ty tka moma flori ri :puthje:


 Mendimi juaj per bixhozin! 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga dajti modh Sat 4 Jun 2011 - 12:26

uufff .. nje here qe kam fitu ene mezi kam marre gjysmat e lekeve ...
u prish makina edhe dha pa ndalu 1,2 milion mezi me dhane nja 600 mije te vjetra ...
por edhe ne amerike me bixhoz kam ardh se me ra llotaria amerikone .. mire eshte po deshe te fitosh mos u fut me lujt 724516 dhe del i fitum
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Tonii Mon 13 Jun 2011 - 10:30

djallii kundra bixhozit
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Darius Mon 13 Jun 2011 - 10:34

Ariel shkruajti:Sha ke ri dreq 111111
Se me qen bixhozci kandidati per dhonder si jap gocen une Habitur
qesh qesh qesh qesh qesh qesh
Po ty tka moma flori ri :puthje:
ce ke mo pse me bie lot lot 111111 111111 111111
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 14 Jun 2011 - 5:44

Kunder
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Durrsaku Tue 14 Jun 2011 - 5:47

pro se punoj ne bixhoz po u mbyll mbes pa pune
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Dori_sweet Tue 14 Jun 2011 - 5:48

une jam kunder
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Durrsaku Tue 14 Jun 2011 - 5:49

she she kjo kunder e pse kunder?
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Dori_sweet Tue 14 Jun 2011 - 5:50

Aleks shkruajti:she she kjo kunder e pse kunder?

jo sinqerisht te flas eshte dicka qe e urrej shum njerez harxhojne leket ne bixhoz
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Durrsaku Tue 14 Jun 2011 - 5:51

e rrespektoj mendimin tend une i urrej vete por punoj ne bixhoz prandaj jam pro
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Dori_sweet Tue 14 Jun 2011 - 5:52

Aleks shkruajti:e rrespektoj mendimin tend une i urrej vete por punoj ne bixhoz prandaj jam pro

po normale qe pro duhet te jesh perderisa punon aty
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Tonii Wed 15 Jun 2011 - 10:22

lexovadiku se 40% e Shqiptareve luajn Bixhoz
miliona euro shpenzohen ne lojra fati
lojrat e fatit duhen te ndalohen me ligj se ngli rinia duke len para neper bixhoze
bixhozi duhet te ndalohet me ligj se po degjenerohen dhe 15 vjecaret
stop bixhozit te digjen cdo kazino e qender lojra fati
:pushkatim:
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Anakonda Sun 26 Feb 2012 - 18:12

Bixhozi eshte nje ves nga e cila nuk largohesh dot,shume cifte jane ndare nga ky fenomen.Eshte shume e veshtire te dalesh,nga kjo ngaterrese.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Nella Sat 19 Jan 2013 - 8:42

Eshte shkaterrimi i jetes tuaj edhe te atyre qe keni rreth
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 24 Jan 2013 - 5:00

E urrej. Shyqyr nuk kam asnje te aferm qe merret me te.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Mendimi juaj per bixhozin! Empty Re: Mendimi juaj per bixhozin!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi