Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

+12
Emona
dajti modh
Darius
bobi 10
Anakonda
Arabela
Golden
Єямєℓiиdå
Katniss
Tonii
EMI
kasperi
16 posters

Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga kasperi Sun 18 Sep 2011 - 9:59

Po filloj une i pari

Biologjine e kam pelqyer shumee Matematika sme ka pelqyer e kam urrejtur
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga EMI Sun 18 Sep 2011 - 10:01

gjografia me ka pelqyer gjithmone....dhe fizika ma ka heq trunin...se prekja me dor...me acaronte nervin.....me ikte s.n.q-ja me pushime kur vinte ora fizikes.... geeegge
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Tonii Sun 18 Sep 2011 - 10:05

kam pelqyer lendet e profilit shoqeror
ndersa nga lendet shkencore me ka pelqyer biologjia dhe fizika e vitit te katert
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Katniss Sun 18 Sep 2011 - 10:13

Lendet natyrore me kane pelqyer gjithmone ,Matematika e Informatika sidomos.
Shoqeroret gjithashtu, sidomos Historine.
Ne fakt, ska pasur ndonje lende qe sme ka pelqyer, ndoshta per shkak te ligjeruesit me ka shkaktu ndonjera pertese per ta mesuar...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 19 Sep 2011 - 10:48

Matematiken e kam adhuru gjithmoneeeeeeeeee.
Fiskulturen e urreja...se pertoja 00027003
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Golden Mon 19 Sep 2011 - 10:54

Lendet natyrore me shume i kam pelqyer ! Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 3189159776

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Arabela Wed 21 Sep 2011 - 23:05

matematiken e kam tmerr,,,,Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 870231gjuhen dhe letersine i duaCilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 3189159776 Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 555339
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Anakonda Sat 18 Feb 2012 - 4:37

Matematiken dhe italishten i urrej.Histori,gjeografi,biologji etj..........i pelqej.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Arabela Sat 18 Feb 2012 - 6:50

statistiek e ekonomi nuk i dua,,,psikologjine shume me qejf e degjoj,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga bobi 10 Sat 18 Feb 2012 - 6:53

Kur flitej per formula H2O BOBOJ=0

Histori gjeografi Boboj shembullCilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 3189159776


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Darius Sat 18 Feb 2012 - 6:54

Kimine dhe frengjishten ato kisha inate Pff mos me merz se te tjerat i kam nxjerre 10 te gjitha [724516]
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Arabela Sat 18 Feb 2012 - 6:56

pelqej biologji,,

jo fizike
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Anakonda Sat 9 Jun 2012 - 18:58

matematiken dhe italishten lendet qe urrej

biologjin;edhe qytetarin i kam qef

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga dajti modh Sat 9 Jun 2012 - 19:30

kimine vdekje e kam pas..

pelqej letersine
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Emona Sat 16 Jun 2012 - 2:17

Kimine & Fizike...hiq smi ka dashte me msu nga keto...

Te tjerat i kam Pelqy te gjitha....Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 3666372071

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Arabela Sat 16 Jun 2012 - 2:19

matematika me kushton shume mund ,,ndaj e kom marre inat,, Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 436224 Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 436224 Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 436224
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Anakonda Sat 16 Jun 2012 - 2:27

matematiken e urrej;ndersa biologjin dhe historin i mesoj me shum deshire

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Leo_uk Sat 16 Jun 2012 - 5:33

Ate Kimin dhe Fiziken njer sikur me torturonin gjate oreve te mesimit.. nuk e di as vete se si kalova...
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Anakonda Sat 16 Jun 2012 - 6:26

kam qef fiskulturen se dal te luaj futboll

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga bobi 10 Sat 16 Jun 2012 - 7:10

Urreja kimine,edhe isha me i miri ne histori.

Si erdhen vitet keshtu??


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Ariel Sat 16 Jun 2012 - 8:50

Kimine e kam pas vdekje...nuk e doja hic...te tjerat i kam pas mesu me qejf...


Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Leo_uk Sat 16 Jun 2012 - 8:57

ne fillim e kam pas qejf shkollen ne fakt, nuk kam qene dhe aq keqe..pastaj na u ngriten hormonet dhe .........
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 16 Jun 2012 - 9:04

Fiskulturen e urreja shume...tjerat i dojaCilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 300953036
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Leo_uk Sat 16 Jun 2012 - 9:05

hhahaahahhah imagjinoj ermelinden ne fiskulture.... Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 1644352394 Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 1644352394
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 16 Jun 2012 - 9:15

Leo_uk shkruajti:hhahaahahhah imagjinoj ermelinden ne fiskulture.... Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 1644352394 Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 1644352394

Nuk e doja ngaqe skam pas nevoje kurre per te..Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 4004368385 Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 4004368385 Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 3417117136
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Anakonda Sat 16 Jun 2012 - 17:01

aapapaap kur fillon ora a matematikes ne shum raste pij paracetamol se me fillon nje dhimbje koke e tmerrshme

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Golden Sun 10 Mar 2013 - 12:49

Informatika m'ka pelqy gjithehere (:


Nuk e kam mesu me qejf Filozofine, e padurueshme :@

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 11 Mar 2013 - 1:14

Golden shkruajti:Informatika m'ka pelqy gjithehere (:


Nuk e kam mesu me qejf Filozofine, e padurueshme :@
Une e kam qef filozofineCilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 2133634253
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Golden Mon 11 Mar 2013 - 11:34

Єямєℓiиdå shkruajti:
Golden shkruajti:Informatika m'ka pelqy gjithehere (:


Nuk e kam mesu me qejf Filozofine, e padurueshme :@
Une e kam qef filozofineCilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 2133634253

Varet cfare filozofie :P xD

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga WebMaster Tue 12 Mar 2013 - 7:40

Kimin e urreja shum ketu sidomos jan me te veshtira se tek ne
Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 30l12rc Pytje & Përgjigje Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Aristogata Tue 12 Mar 2013 - 11:47

letersin dhe gjuhen franceze e adhuroja, kimia sme pelqente shume


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni? Empty Re: Cilen lende e urreni gjate shkollimit dhe cilen lende mesimore e pelqeni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi