Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jetë me plane apo me fat ?? Cilen preferoni ju ?? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jetë me plane apo me fat ?? Cilen preferoni ju ?? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jetë me plane apo me fat ?? Cilen preferoni ju ??

2 posters

Shko poshtë

Jetë me plane apo me fat ?? Cilen preferoni ju ?? Empty Jetë me plane apo me fat ?? Cilen preferoni ju ??

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Jan 2013 - 6:14

Pavraresisht se ne qysh deshirojme e sigurt qe jeta do te zhvillohet me planin e Zotit qe Ai e beri per ne, e neve qe na duket qe eshte fat ...

Marr ne forumin Virtual
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jetë me plane apo me fat ?? Cilen preferoni ju ?? Empty Re: Jetë me plane apo me fat ?? Cilen preferoni ju ??

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Jan 2013 - 6:46

Besoj se eshte me fat te jetosh .Se te besh plane asnjehere ste dalin ashtu si duhet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jetë me plane apo me fat ?? Cilen preferoni ju ?? Empty Re: Jetë me plane apo me fat ?? Cilen preferoni ju ??

Mesazh nga An0nim Wed 9 Jan 2013 - 7:43

Ka dy variante arsyetimi nse ben planifikim te jetes si e mendon apo enderron ti ne deshiren tende me te thelle, nuk duhet te lesh pa permendur dhe te papriturat, pengesat qe mund te dalin perpara dhe qe nuk i parashikon dot, nuk mund te thuash se ke realizuar nje planifikim perfekt por te perafert, nse jeten tende e le ne duart e fatit, ath e pranon gjithçka qe te sjell fati, adaptohesh sipas kushteve dhe menyrave te tij dhe nuk perpiqesh ta ndryshosh fatin, pasi thjesht e pranon gjithcka te servir fati!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jetë me plane apo me fat ?? Cilen preferoni ju ?? Empty Re: Jetë me plane apo me fat ?? Cilen preferoni ju ??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi