Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lexova Diku.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lexova Diku.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lexova Diku..

+69
Gjilanasi
Nella
rajana
LaDescarada
Bukurosh-Djal
fioll
Ariel
Malsori
Esba
Princ
Xhan
Lazdrane
valtori
pexha
Neta E
mister.albania
Arian 123
Americco
Samuela
il conte
Almira
Ludmilla
An0nim
Free spirit
Sasha
Besa
Tonii
era85
Shuke
Erii
CuN@BosS/
Next
Anakonda
Aristogata
Space
Leo_uk
Shkembi
Aяtємιѕα
Labja
tipi engjellor
ENZO
Alberti
Klio
kasperi
Durrsaku
Medina
Poeti Dhimbjes
leta
Golden
Emona
Katniss
T_o_n_i
Eliz
Docteur
Ajo goca
Daku
Arabela
Selda
Darius
Maksi
dajti modh
enigma
Yll Qielli
Єямєℓiиdå
Albert
Anila
Gjeto Gjetani
bobi 10
WebMaster
73 posters

Faqja 1 e 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Vetem nje Mesazh..

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Feb 2011 - 8:05

Nje Dashuri E Sinqerte Dhe E Fituar Me Dhimbje E Pritje Te Stergjatur Eshte Prova Me E Forte E 2 Zemrave Te Dashuruara,por Dhe Qe Zgjat Sa Dhe Vete Dhimbja E Nuk Shuhet Kurre.......... 0000000
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Feb 2011 - 8:07

Bota do të bëhet e vërtetë vetëm kur njeriu do të dijë të dashurojë: deri atëherë, do të jetojmë duke besuar se e njohim dashurinë, por pa e patur kurrë guximin ta përballojmë ashtu sic është në realitet lot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Feb 2011 - 14:12

Nese bota do te shuhej,kjo per mua ska rendesi....se dashuria ime per ty do te jetonte,e bota ime do te ishe ti.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Fri 4 Feb 2011 - 2:36

Magjia e dashurise qendron ne virtytet e shpirtit...
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Feb 2011 - 2:42

cfare ndertohet me mund dhe sinqeritet mbrohet me zemer luletyyyyy
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga bobi 10 Fri 4 Feb 2011 - 4:40

Vetem nje Mesazh..bobos mos i cekni nick


sepse mbjell flake 00027003


nje mesazh


ju pershendes kalamoja e serioze

kala rere edhe kala furtune qe rri mbi bjeshke e male. [smile_1]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga bobi 10 Fri 4 Feb 2011 - 6:58

bobi 10 shkruajti:Vetem nje Mesazh..bobos mos i cekni nick


sepse mbjell flake 00027003


nje mesazh


ju pershendes kalamoja e serioze

kala rere edhe kala furtune qe rri mbi bjeshke e male. [smile_1]
724516 724516
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga bobi 10 Fri 4 Feb 2011 - 6:59

Kush rri duke llustruar kepuce ngelet gjithmone i tille.

Ka pazari sa te duash te tille celebrate005
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Fri 4 Feb 2011 - 7:15

[smile_1] Mos me prek ne seder sepse te vret
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga bobi 10 Fri 4 Feb 2011 - 7:16

vra e pre koka si sulltani se pas une celebrate005
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Feb 2011 - 13:29

Dashuria fillon me nje shikim,
vazhdon me nje buzeqeshje,
zmadhohet me nje puthje,
dhe perfundon me dy pika lot.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Vizitor Mon 7 Feb 2011 - 21:42

do vish njehere te bisedojme???
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Gjeto Gjetani Mon 7 Feb 2011 - 21:52

....eja te shkembi ne lendine,
te rrisim lule dashurine......
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Vizitor Mon 7 Feb 2011 - 21:59

eja ne msn time
qe ti sqarojme keto keqkuptime
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Mon 7 Feb 2011 - 22:26

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anila Mon 7 Feb 2011 - 22:29

Gjej kohe per te qeshur sepse te qeshurit eshte muzika e shpirtit..
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Albert Mon 7 Feb 2011 - 22:45

e qeshura te zgjat jeten
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 9 Feb 2011 - 2:35

E mbyta dashurine ne thellesine e pafund, sdoja loti i saj shpirtin te ma prek..kur mendova se gjithcka per ne mori fund, vala e pare e nxorri ne breg..paprit foli deti me shi dhe ere, mos i mbyt ndjenjat ne thellesite e mia..se ne bote nje oqean i tere, nuk eshte me i thelle se vet dashuria..


Edituar për herë të fundit nga Ermelinda në Wed 9 Feb 2011 - 2:42, edituar 1 herë gjithsej
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Vizitor Wed 9 Feb 2011 - 2:40

me pelqej kjo qe shkrovi ermelinda,,,te tilla mesazhe duket sikur duan te te thone dicka
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Feb 2011 - 2:41

Vetem ty......
do kaloj dhe ky cast dhe ky moment
dhe ne prane me skemi per te qene
do te mbes une tek ty kujtim
do te mbetesh ti tek une vec enderr!
vec enderr e shpirtit tim

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Vizitor Wed 9 Feb 2011 - 2:47

sa mendime mbajme brenda,,,,pafund,,sa nje bote me vete,,aty flene te gjitha ne mbremje per tu ngritur prape ne mengjes dhe vazhduar dhe njehere rrugen e tyre,,,aty brenda ecin mendimet e deshirave,endrrave,gezimeve,trishtimeve ,,,,cdo gje qe krijon ate cka neve jemi ,,aty brenda,,
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Yll Qielli Sat 12 Feb 2011 - 4:00

REMEMBER ME :485636:
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga enigma Sat 12 Feb 2011 - 7:24


Zemra nuk vonohem,
jam me delin ne kafe
veç po e pim ka nje got
dhe erdha.

Hamomin delija snalet me ni got
e Caushi i ban gara.
enigma
enigma
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : N'dreqen
Postime Postime : 850
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/02/2011
Mosha Mosha : 72
Hobi Hobi : forumi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Wed 16 Feb 2011 - 2:35

Diqka me ben te ndihem si engjell

Edhe te hap Krahet drejt teje te fluturoj

Dhe te me shterngosh aq fort prane vetes

Edhe un ngadal te pershperise TE DASHUROJ.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Gjeto Gjetani Wed 16 Feb 2011 - 3:29

Dil moj dil te dalte rrenja
hape penxheren nga lema
te degjosh si mbahet kenga
mos ki frik se nuk vij brenda
dhe ne ardhsha s behet gjema,
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 28 Feb 2011 - 12:17

Nuk kam fjale
inate..trishtime..lot
nuk kam asgje se per cfar te shkruaj sot.
Nuk kam muze..ndjenje ..pasion..dashuri
jam thjesh i lodhur ,shpirterisht ne agoni.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Mon 28 Feb 2011 - 14:07

Mos luani me fatkeqesite e semundjeve sepse nga ajo loje mundet te kthehet realitet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga bobi 10 Tue 1 Mar 2011 - 1:31

Largimi sigurisht me jep merzitine
ne syte e tu shoh deshperimin
ikin ditet tona ikin e s'vijne
kur jam me ty njoh vetem gezimin

Ndihesh si princeshe me thua ti
ashtu sikurse une s'ngelem pas
kur me thua qe te dy jemi ''NJE,,
qe jam me fat asnjehere s'te thash.

Faleminderit i ngel te them vec ty

aq sa here ma thua c'do dite TI.
Leter
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Yll Qielli Tue 1 Mar 2011 - 1:34

Te dua
me etjen e zjarrit
qe pervelon gjithcka
n’pyjet e shpirtit tim
neteve me hene te eksploduar
kur ndizen flaket ne gjitonit
e yjeve
dhe shperthen pasioni im

Te dua!!
me cmendurine e rrufese
qe trondit filizat
n’pemet e fantazis time
kur dashuria fshehurazi
luan muzike
ne tastjerat e shpirtit tim

Te dua
me vershimin qe drita
shperndan
shkendija te tejdukshme
ne skutat e trupit tend

Te dua
Ne nje nate pambarim
kur piqet boshti i pasionit
ne perqafimin e kopshteve sekrete
dhe haperohen krahet e engjejve
ne sokaket e endrrave.
:00bY053IohF:
:00bY053IohF:
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga dajti modh Tue 1 Mar 2011 - 14:29

mos luaj ti kaq shume..
se cdo gje e derdhe ne lume ..
............................................... merzitje shume
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Maksi Tue 1 Mar 2011 - 22:36

edhe mbas teje.......... jeta egziston .....
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Darius Wed 2 Mar 2011 - 22:36

...Edhe pas 1000 vjetesh kur pluhuri i harreses te na kete mbuluar ti do te jesh gjithmon engjelli im i preferuar...
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Yll Qielli Thu 3 Mar 2011 - 0:26

lot lot lot lot lot
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Maksi Thu 3 Mar 2011 - 0:35

:884615: :884615: :884615:
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga bobi 10 Thu 3 Mar 2011 - 0:35

Pse gjithe ky pesimizem.

C'do dite qe iken na perket neve.
Beje diten tende te bukur,,,,,,,,,,,,,,???
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Yll Qielli Thu 3 Mar 2011 - 0:41

ndihem se me kan braktisur forcat dhe nuk mund ta perballoj te tashmen
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Maksi Thu 3 Mar 2011 - 1:08

kurajo EMA
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Selda Fri 11 Mar 2011 - 11:26

jam ktu dhe kjo majfton
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga bobi 10 Fri 11 Mar 2011 - 11:30

mos e thente zoti qe te vish te me shohesh cfare shkruaj,se me piu e zeza qesh 00027003
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Arabela Fri 11 Mar 2011 - 22:38

te perqafoj shume shume fort,,jo nga brinjet por nga qafa geeegge Te kam xhan Te kam xhan
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi