Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lexova Diku.. - Faqe 19 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lexova Diku.. - Faqe 19 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lexova Diku..

+69
Gjilanasi
Nella
rajana
LaDescarada
Bukurosh-Djal
fioll
Ariel
Malsori
Esba
Princ
Xhan
Lazdrane
valtori
pexha
Neta E
mister.albania
Arian 123
Americco
Samuela
il conte
Almira
Ludmilla
An0nim
Free spirit
Sasha
Besa
Tonii
era85
Shuke
Erii
CuN@BosS/
Next
Anakonda
Aristogata
Space
Leo_uk
Shkembi
Aяtємιѕα
Labja
tipi engjellor
ENZO
Alberti
Klio
kasperi
Durrsaku
Medina
Poeti Dhimbjes
leta
Golden
Emona
Katniss
T_o_n_i
Eliz
Docteur
Ajo goca
Daku
Arabela
Selda
Darius
Maksi
dajti modh
enigma
Yll Qielli
Єямєℓiиdå
Albert
Anila
Gjeto Gjetani
bobi 10
WebMaster
73 posters

Faqja 19 e 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Vetem nje Mesazh..

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Feb 2011 - 8:05

First topic message reminder :

Nje Dashuri E Sinqerte Dhe E Fituar Me Dhimbje E Pritje Te Stergjatur Eshte Prova Me E Forte E 2 Zemrave Te Dashuruara,por Dhe Qe Zgjat Sa Dhe Vete Dhimbja E Nuk Shuhet Kurre.......... 0000000
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Tue 26 Mar 2013 - 8:02

Cfare bejne meshkujt pasi kane bere dashuri ?
- 5% kthehet ne anenn tjeter e flene.
- 9% ngrihen e shkojne te pijne nje gote uje.
- 15% ndezin nje cigare.-Pjesa e mbetur,
-71 % ngrihen,vishen,e kthehen ne shtepi te gruaja. :P
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:31

-Nuk mund te qash mbi shpatullen e c'do kujt!
-Pse?!
-Sepse per disa vlen me shume kemisha se sa dhimbja jote...!

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Thu 11 Jul 2013 - 6:49

Ajo e deshi ate ne heshtje,ai heshti per dashurine ndaj saj.... Dashuria i bashkoi ne heshtje,por Heshtazi i u ndane gabimisht... Ne heshtje qendruan ca ndjenja per njeri tjetrin dhe heshtazi i ngacmuan ato. Ai asaj i shprehu se akoma e do...heshti dhe sktheu pergjigje ajo....statuset gjithmone shkruheshin per te...ajo i lexonte por smund te bente asgje...kur ne nje rast ai shperndau se u lodh dhe gjithcka mbaroi....ajo u permblodh dhe nje sms i shkroi....ai e mohoi se kishte qene per te...ajo se besoi aspak kete gje....ne heshte filloi dhe u shua cdo gje....biseda u mbyll dhe s'shkruajten me...
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Sat 13 Jul 2013 - 5:49

Je Shum N3vriKe por serish te dua ashtu sic je...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Sat 13 Jul 2013 - 9:26

- Cfare ben ? Jam Sali Berisha , me ler te hyj
Duhet te te shikoj dokumentin e indetifikimit , se ka shume veta qe i ngjajne Sali Berishes
- Por nuk e kam me vete
Ahh,me vjen keq , nuk mund t'ju le te hyni
- Po tallesh ti ? A s'me ke pare ndonjehere ne televizor ?
Te kam pare dhe i ngjani shume Saliut,por nuk mund t'ju le te hyni , Nqs je Sali Berisha duhet ta vertetosh
Prsh - Po te vinte Erion Bodgani do ti jepja topin te luante dhe nqs luante mire , do ta merrja vesh qe ishte ai
Nqs vjen Artjola Toska do ta lija te kendonte e keshtu me rradhe
- Por une nuk di te bej asgje...
ooohh,hyni brenda zoti Kryeminister...hahahahahahah
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga LaDescarada Sun 14 Jul 2013 - 6:48

Dyshimi nuk është i bukur, por siguria është qesharake. Vetëm budallenjtë janë të sigurtë në atë që thonë.

Voltaire 
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Sun 14 Jul 2013 - 10:36

Qe  njerezit nuk ndryshojne
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Wed 17 Jul 2013 - 3:32

Te duash do te thote Te vuash...Te vuash do te thote Te luftosh...Te Luftosh Do te Thote Te Fitosh...Sepse Ai qe Lufton Gjithmone Fiton...!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Tue 30 Jul 2013 - 10:31

Shpellë e kristaltë ndodhet në Meksikë
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Wed 31 Jul 2013 - 4:27

Ndihesh i zhgenjyer me veten, me të tjerët, i lodhur nga monotonia, i mërzitur me kotësirat e pamjaftueshmërisë së plotësimit të tekave dhe kënaqësive të momentit, i paaftë për një fillim të ri? Pa mendo njëherë për ata që janë duke luftuar me vdekjen, për ata që e presin nga çasti në çast atë momentin e fundit dhe nuk kanë asnjë mundësi për të menduar për një të nesërme...
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Arian 123 Wed 31 Jul 2013 - 9:10

Takat e larta u shpiken nga femer te ciles puthjen e pare ia dhane ne balle.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga LaDescarada Wed 31 Jul 2013 - 9:25

Janë shumë mënyra për të komunikuar, por asgjë nuk do të jetë e krahasueshme me shikimin.
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Thu 1 Aug 2013 - 21:19

Gjithmone duhet te mendojm para se te flasim, ndoshta ne nuk jemi ne dijeni dhe flasim diqka qe per ne eshte asgje, por per dikend tjeter ajo mund te mbaj pesh me te rend se plumbi...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Sat 3 Aug 2013 - 8:19

Dashuria dhe Rrespekti-Schopenhauer.."La Rroshfuco ka vezhguar me mprehtesi se;eshte e veshtire te rrespektosh shume nje njeri dhe ta duash po aq-ne te njejten kohe.Pra duhet te zgjedhim lirisht mes dashurise dhe rrespektit per njerzit.Dashuria e tyre eshte gjithnje me interes,edhe pse ne menyra te ndryshme kjo.Mbi te gjitha,do ta duam dike ne masen me te cilen ai do kufizoj kerkesat e veta né gjithe cka ka te beje me zemren dhe shpirtin tone,seriozisht e pa u shtirur,e jo ne virtyt te ati perdellimi qe zakonisht kthehet ne percmim.Dhe le te kujtojm shprehjen e drejte te Helvetiusit:"Shkalla e nevojshme e shpirtit qe na pelqen-eshte nje masé e sakte e shpirtit qe Ne kemi".Ndersa me rrespektin,per njerzit ndodh e kunderta:ai merret kunder deshires dhe prandaj eshte i fshehur ne shumicen e rasteve.Ai na jep né intimitetin e zemres nje gezim te madh,sepse lavdia eshte e lidhur drejtpérsédrejti me vlerat tona.Kjo nuk ndodh me dashurine per njerzit,qe eshte subjektive ; nderkohe qe rrespekti del,eshte objektiv..Megjithate,per Ne dashuria eshte me e nevojshme.." 


Autori Dimal Dukagjini
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Aug 2013 - 23:39

Kam mesuar se sytë e tu janë me të bukurit në botë!
Je shumë e re më thoshin dhe do çmendesh kot.
Por kur sytë e tu i panë në të vërtetë,
ata që thanë do çmendesh, tani janë çmendur vete!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Majnola Fri 7 Mar 2014 - 8:17

 Nuk është i fortë ai që i mund njerëzit, por i fortë është ai që përmban veten e tij kur është i hidhëruar"
Majnola
Majnola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 55
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2014
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga LaDescarada Sat 22 Mar 2014 - 4:59

Askush nuk mund të ndryshojë një person, por një person mund të jetë arsyeja pse dikush ndryshon.
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Mon 24 Mar 2014 - 10:03

Një person i tretë asnjëherë nuk krijon problem midis dy njerëzve. Është një problem midis të dyve që krijon hapësirë për personin e tretë
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga LaDescarada Mon 21 Apr 2014 - 22:35

“Ka ndjenja që të tjerët s’t’i kuptojnë, e që duhet t’i fshehësh në zemër.”
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Sat 3 May 2014 - 8:20

Kulmi i dashurise:
- Grua, me lyej nje buke me ndonje gje aty...
Gruaja: - s'ka asnje gje zemer...
-Ok, puthe siper dhe ma sill! hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi 
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Fri 30 May 2014 - 0:59

Jeta nuk te jep kurre siguri.. Te jep vetem mundesi..!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Shkembi Sun 3 Feb 2019 - 8:06

Se në jet asgjë nuk dhurohet, por luftohet për ta fituar atë...

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Fri 8 Feb 2019 - 4:56

Sa keq që fjalët e duhura më vijnë ndër mend pasi debati mbaron....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 19 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 19 e 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi