Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lexova Diku.. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lexova Diku.. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lexova Diku..

+69
Gjilanasi
Nella
rajana
LaDescarada
Bukurosh-Djal
fioll
Ariel
Malsori
Esba
Princ
Xhan
Lazdrane
valtori
pexha
Neta E
mister.albania
Arian 123
Americco
Samuela
il conte
Almira
Ludmilla
An0nim
Free spirit
Sasha
Besa
Tonii
era85
Shuke
Erii
CuN@BosS/
Next
Anakonda
Aristogata
Space
Leo_uk
Shkembi
Aяtємιѕα
Labja
tipi engjellor
ENZO
Alberti
Klio
kasperi
Durrsaku
Medina
Poeti Dhimbjes
leta
Golden
Emona
Katniss
T_o_n_i
Eliz
Docteur
Ajo goca
Daku
Arabela
Selda
Darius
Maksi
dajti modh
enigma
Yll Qielli
Єямєℓiиdå
Albert
Anila
Gjeto Gjetani
bobi 10
WebMaster
73 posters

Faqja 2 e 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Vetem nje Mesazh..

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Feb 2011 - 8:05

First topic message reminder :

Nje Dashuri E Sinqerte Dhe E Fituar Me Dhimbje E Pritje Te Stergjatur Eshte Prova Me E Forte E 2 Zemrave Te Dashuruara,por Dhe Qe Zgjat Sa Dhe Vete Dhimbja E Nuk Shuhet Kurre.......... 0000000


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Selda Sat 12 Mar 2011 - 0:29

kur te thuash erdha menoj se dera do jete mylle kur te thush te du do them se njoh ate fjale kur te vush per mu do jem e lumtun ne krahet e dikujt tjeter dhe atehere do kuptosh cdo te thote te tallesh me dike ashtu sic u tallen me ty lot
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Fri 22 Apr 2011 - 6:05

Bera keq qe te lash, tani zemra ime po vuan. E vura re shume vone qe te desha kaq shume. Qe kur nuk jemi me bashke e kuptova qe jeta pa ty eshte e pamundur. Mendoj gjithmone per ty. Ne cdo moment te dites je ne zemren time. Kujtoj momentet e bukura qe kemi kaluar bashke, por kam frike se nuk do te kthehen me kurre. Me mungon. Une di vetem nje gje qe zbulova ngadale ngadale duke te njohur dhe desha ta thoja me te madhe, ta degjonin te gjithe, te duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Daku Fri 22 Apr 2011 - 6:15

Kur te kam prane , grindemi , qeshim , kur te kam larg me mungon , grindemi.Eh keto permbysje ndjenjash i sjell vetem dashuria.Cdo gje qe bej je dhe ti dhe pse jo fizikisht, me mungon aroma jote , se shpejti do jemi bashke perhere te pandare, por kjo do zgjase dhe pak , e urrej momentin e ndarjes , ndihem bosh, sme behet asgje, behem i plogesht.Te perqafoj fort lepurushja ime
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga dajti modh Fri 22 Apr 2011 - 6:23

:tel: ke nderru nr telefoni
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga bobi 10 Fri 22 Apr 2011 - 6:44

Bobi iku,,,,,,,,

Nje mesazh


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Selda Fri 22 Apr 2011 - 9:40

Erdhe teper thjeshte ashtu sic e anrroja pa fjale te medha dhe pa komplimente ne xhepat e tu, njofe bukurine teme kur asnji nuk e dinte dhe ti e ndave menjane si nji gur te cmum, erdhe per mos me ik kurre se me bane me provu njenjen ma te forte te njerzimit dashnine me e njofte at njeje me e provu me kja per at njenje kur asnji nuk mujti me e ba, erdhe ashtu pa fjale te medha vec me nji shprehje te amel te du dhe zemra dhe kur e nigjoj at fjale hupi ne boten e saj te pafunme, nji fjale ne telefon dhe bota asht e jemja dhe pse largsia ban punen e saj une dhe ti kena boten tone, jetojme ne rrealitetin e ketij njerzimi qe na fali dashnine jetojme ne rrealitetin e njenjave te pastra ashtu thjesht pa fjale te medha dhe duke te thane e duke me thane JE JETA JEME
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Ajo goca Fri 22 Apr 2011 - 21:14

te dua forttttttttt dhe te kam zemer
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Arabela Fri 22 Apr 2011 - 22:44

[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Ajo goca Sat 23 Apr 2011 - 20:58

Me ty po jetoj endrren me te bukur,
kufijte e casteve me te lumtura i kapercej cdo here qe te shoh,
flas me ty dhe horizontin arrij, prek qiellin me dore...
Te dua!
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Mon 25 Apr 2011 - 6:12

Plagë Dashurie

Gjendesh diku larg,
qe as vete s’mund ta paramndoj,
se kur do te kthehesh
fati do ta percaktoj.

Si mund te jetosh pa mua
kur te mundon vetmia
njeriu me gjysem shprese
kur i mungon dashuria.

Ndoshta ke gjetur dike
per te mposhtur vetmine
per te luftuar jeten
te kujtosh dashurine.

Te frenosh shpresen
e nje te riu ne lulezim
Zoti do te dhuroj
me te madhin denim

Ndoshta do te kthehesh
po ku ta di i shkreti
edhe nese vdes
nuk behet kijameti

Te gjitha qe i permenda
s’jan aq me rendesi
por desha ta sheroj
plagen per dashuri


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Arabela Mon 25 Apr 2011 - 6:17

[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga bobi 10 Mon 25 Apr 2011 - 6:25

Beso,,,,,,,


qe c'do gje qe quhet pozitive e mesojme eshte sikur ke shkelmuar nje dritare erresire,,,,,,,


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Arabela Mon 25 Apr 2011 - 9:23

[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Selda Mon 25 Apr 2011 - 9:57

kush din te dashuroje , ka force cdo dhimje ta perjetoje... !!!!!
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Lexova Diku..

Mesazh nga Docteur Wed 22 Jun 2011 - 19:53

cila gjera ju bene pershtypje sot qa keni lexuar mund ti postoni ketu
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Docteur Wed 22 Jun 2011 - 19:53

..BROKOLI: un dukem si nje peme...ARRA:un dukem si nje tru....KERPUDHA.:un dukem si nje cader." BANANJA:"O cuna nderroni teme "
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Docteur Wed 22 Jun 2011 - 20:07

Seksi eshte si nje llogari bankare. Ju e fusni ate brenda, e nxirrni jashte, dhe ne fund humbisni interesin...e forte kjo qesh qesh qesh
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Docteur Thu 23 Jun 2011 - 11:05

Faleminderit" të gjithë atyre që më kanë goditur me gurë pas shpine,sepse falë këtyre gurëve ndërtova kështjellën time..!
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Eliz Thu 23 Jun 2011 - 11:07

Psikologu_wolf shkruajti:Faleminderit" të gjithë atyre që më kanë goditur me gurë pas shpine,sepse falë këtyre gurëve ndërtova kështjellën time..!

Like
Eliz
Eliz
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 388
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/02/2011
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 23 Jun 2011 - 19:20

Une..dhe armiqt e mi kemi nje te perbashkt...merremi dy palt me punt e mia.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Docteur Thu 23 Jun 2011 - 20:28

sharjen e eger kush futi ne shpi
genjeshtren dhe shpifjet kush futi ne shpi
armen qe vret kush futi qe shpi .............................

o ma o mami jo lot ne sy
o ma jo ti sje vetem ne jemi dy ...
O ma ne preher me ler te te mbaj... krahet nuk munden A eshte ky faj ???!!

Sa me preku ky shkrim lot
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 24 Jun 2011 - 4:22

Nje fjale, te dua, nuk mjafton,
Te mbyse deshperimin brenda meje .
Nder kthetrat e veta helmi me ka mberthyer,
Ngasherimat dergjen e nuk ka prehje.

Eh ,i dashur ,shpresat tek ti i vara,
Si femije i ushqeva me gji ,
Dashurine ne zemer e mbolla,
Ta shihja peme nje dite.

E kote te te kerkoje,
Ku mund te te gjej kur ti nuk je,
Neper xhungla malli fshihesh,
Si shiu brenda ne re.

Tani, humnere le ne shpirtin tim .
Jam e pafuqishme te dashuroj perseri .
E di . Gjithmone brenda meje,
Xixellonje ne heshtje do digjet malli PER TY.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Docteur Fri 24 Jun 2011 - 4:57

Kush me flet pas shpine, dua ti them se kam ngrene sot FASULE
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Docteur Fri 24 Jun 2011 - 10:38

Ej o goce, sa tbukra i paske komet me...-uaa rrofsh me cuni..-ej a ta boj ene i pytje?
-po...? -n'ca ore hapen?.. geeegge
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Docteur Sat 25 Jun 2011 - 8:55

Puna eshte per gomeret thone gomeret
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga T_o_n_i Sat 25 Jun 2011 - 9:03

si vizatohet nje katror me 3 vija
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Docteur Sun 26 Jun 2011 - 6:31kush e pelqen Mirush Kabashin degjojeni eshte i madh i pa arritshem
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Katniss Sun 26 Jun 2011 - 6:42

Psikologu_wolf shkruajti:

kush e pelqen Mirush Kabashin degjojeni eshte i madh i pa arritshem
E kam pare shume here kete, bile, e kam degjuar recitimin live nga Mirushi..

Mirushi te ben ta perjetosh Poemin Kosovar, aq mire e interpreton....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Katniss Sun 26 Jun 2011 - 6:45

Një profesor e filloi mësimin duke mbajtur në dorë një gotë uji.
Ai i pyeti nxënësit se sa peshonte gota dhe të gjithë dhanë mendimin e tyre.
Profesori tha se nuk dinte të pergjigjej për këtë nëse nuk do ta peshonte goten.
Gjithsesi, pyetja vijoi:
- Cfarë do të ndodhte nëse do ta mbaja gotën disa minuta në dorë ?
-Asgjë-u pergjigjen nxenësit.
-Po sikur ta mbaja një orë?
-Atëherë do të kishit dhimbje krahu.
-Po sikur ta mbaja një ditë ?
-Krahu do t'ju mpihej, do të kishit dhimbje muskujsh dhe ndoshta paralize dhe do t'ju duhej të shkonit në spital.
-A ndryshon pesha e gotës ndërkohë ?
-Jo.
-Po cfarë e shkaktoi paralizen dhe dhimbjen ?
-Mbajtja e gotës. Duhet ta lini atë në tavolinë !
Pikërisht!
Problemet e jetës janë të tilla.
Nëse i mban për disa minuta, nuk ka problem.
Nëse mendon për to një kohë të gjatë, të shkaktojnë dhimbje.
Nëse i mendon për një kohe edhe më të gjatë, të paralizojnë.. atëherë nuk mund të bësh asgjë...!!!
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Docteur Sun 26 Jun 2011 - 8:33

Gjysma e botës dëshiron të dobësohet , ndërsa gjysma tjetër ka URI .
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Maksi Sun 26 Jun 2011 - 8:39

[You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.] nga [You must be registered and logged in to see this link.] Today at 22:25[You must be registered and logged in to see this link.]
----
[You must be registered and logged in to see this link.]

Maks shkruajti:veriu dru me pre
jugu ec bab jasht shtetit per nje jete me te mire

Aman mer sa i "trashe" je ne pergjigje edhe ti..jashte shteti dalin edhe verioret lool. [You must be registered and logged in to see this image.] ..plus qe ka plot jugor qe as buke skane Maks.
Une
per vete nuk bej kete lloj dallimi/paragjykimi....pse nje te jete i keq
ne veri nuk ben qe te gjithe ne futen ne nje thes bashk me te..po ashtu
edhe ne jug.
I vetmi ndryshim per mua eshte theksi i te folurit.

ky po ja vlen
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Docteur Sun 26 Jun 2011 - 8:49

Maks shkruajti:[You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.] nga [You must be registered and logged in to see this link.] Today at 22:25[You must be registered and logged in to see this link.]
----
[You must be registered and logged in to see this link.]

Maks shkruajti:veriu dru me pre
jugu ec bab jasht shtetit per nje jete me te mire

Aman mer sa i "trashe" je ne pergjigje edhe ti..jashte shteti dalin edhe verioret lool. [You must be registered and logged in to see this image.] ..plus qe ka plot jugor qe as buke skane Maks.
Une
per vete nuk bej kete lloj dallimi/paragjykimi....pse nje te jete i keq
ne veri nuk ben qe te gjithe ne futen ne nje thes bashk me te..po ashtu
edhe ne jug.
I vetmi ndryshim per mua eshte theksi i te folurit.

ky po ja vlen
qesh qesh qesh qesh qesh
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 26 Jun 2011 - 8:52

Te pelqeu mer kaq shume uaaa none.. 00027003
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Docteur Mon 27 Jun 2011 - 4:43

Isha i/e merzitur qe s'kisha kepuce,derisa ne rruge takova dike qe s'kishte kembe !!
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Katniss Mon 27 Jun 2011 - 4:46

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ai qesh... dhe ska ''asgjë'' ... Ndërkohë ti qan... dhe ke ''gjithçka'' ...???


Edituar për herë të fundit nga Calliope në Tue 28 Jun 2011 - 10:03, edituar 1 herë gjithsej
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Emona Mon 27 Jun 2011 - 6:24

Ta shohësh të drejtën dhe mos ta veprosh është i pa guximtë.(Konfiçyus)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Docteur Tue 28 Jun 2011 - 9:57

Mos qaj..Sepse tualeti jot eshte me i rendesishem se sa nje idjot !!!
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 28 Jun 2011 - 10:06

Psikologu_wolf shkruajti:Mos qaj..Sepse tualeti jot eshte me i rendesishem se sa nje idjot !!!

Marilyn Monroe 00027003
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Docteur Tue 28 Jun 2011 - 10:08

Ermelinda shkruajti:
Psikologu_wolf shkruajti:Mos qaj..Sepse tualeti jot eshte me i rendesishem se sa nje idjot !!!

Marilyn Monroe 00027003
00027003 e imja nuk eshte nje here 724516
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Golden Tue 28 Jun 2011 - 11:32

Psikologu_wolf shkruajti:..BROKOLI: un dukem si nje peme...ARRA:un dukem si nje tru....KERPUDHA.:un dukem si nje cader." BANANJA:"O cuna nderroni teme "

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] sa kam Qeshur me kete LoooL [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 2 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi