Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Drenusha Latifi, e zhgënjyer me “Kënga magjike”  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Drenusha Latifi, e zhgënjyer me “Kënga magjike”  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drenusha Latifi, e zhgënjyer me “Kënga magjike”

2 posters

Shko poshtë

Drenusha Latifi, e zhgënjyer me “Kënga magjike”  Empty Drenusha Latifi, e zhgënjyer me “Kënga magjike”

Mesazh nga Binni Thu 22 Sep 2011 - 2:39

Drenusha Latifi, e zhgënjyer me “Kënga magjike”  F.0921142426189_m


Shumë këngëtarë nuk janë duke e pëlqyer mënyrën e aplikimit në festivalin “Kënga Magjike”. Sipas tyre pengesa kryesore është “njoftësia”, gjë e cila është duke i irrituar shumë këngëtarët, në mesin e tyre edhe Drenusha Latifin.

Kënga “Future Love” e përgatitur nga Florent Boshnjaku dhe me tekst të Big Bastës, e interpretuar nga Drenusha Latifi, nuk do të hyjë në garë në festivalin “Kënga Magjike”. Këtë vendim Drenusha e mori menjëherë pas bisedimeve që kishte me organizatorët e këtij festivali, nga të cilët është zhgënjyer.

“Tani kam përshtypjen se edhe në festivalin ‘Kënga Magjike’ po manipulohen këngëtarët. Për herë të dytë desha të marr pjesë në këtë festival për të cilin kam pasur përshtypje të mira deri më tani, mirëpo tash jam e zhgënjyer”.

“Këtë vit konkurrova me këngën ‘Future Love’, një këngë mjaft e mirë për nga kritikët e këngës dhe në momentin e fundit më lajmëruan nga stafi i ‘Këngës Magjike’ se kënga për të kaluar më tej në finale fillimisht duhet t’i plotësojë disa kritere, që për mua kjo është absurde”.

“Sipas tyre, kënga duhet të testohet mirë dhe më pas të vazhdojë më tutje. Me të kuptuar qëllimin e organizatorëve jam tërhequr nga gara dhe tani nuk do të jem pjesë e “Këngës Magjike”, ka thënë ajo për “Zëri.

Sipas Drenushës, kënga tani së shpejti do ta ketë edhe videoklipin, të cilin do ta realizojë Top Chanel.

“I falënderohem Top Chanel-it, i cili ka marrë përsipër realizimin e videoklipit të kësaj kënge. Ata e kanë vlerësuar se kënga ka nevojë edhe për një videoklip, të cilin do ta përgatisim në Shqipëri ose diku jashtë vendit”, shton ajo./
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Drenusha Latifi, e zhgënjyer me “Kënga magjike”  Empty Re: Drenusha Latifi, e zhgënjyer me “Kënga magjike”

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 18:03

cti bejsh ndahen me hile cmimet..............
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi