Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje kenge per nje antare... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje kenge per nje antare... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nje kenge per nje antare...

+11
WebMaster
era85
Kinxhi
Maksi
Anakonda
Daku
il conte
Aristogata
LaDescarada
leta
kasperi
15 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga kasperi Fri 23 Sep 2011 - 10:28

Nje kenge per LetushenNje kenge per nje antare... 947108
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga kasperi Fri 23 Sep 2011 - 10:38

per KleaNje kenge per nje antare... 947108
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga leta Fri 23 Sep 2011 - 10:46per Kaspon kthyese kjo instrumentale
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga kasperi Fri 23 Sep 2011 - 11:13per dy kunatat
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga kasperi Sat 24 Sep 2011 - 9:52

per Leten
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga LaDescarada Sat 24 Sep 2011 - 21:24per quren time emonen Te kam xhan
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga kasperi Tue 27 Sep 2011 - 8:35

sent to LetaNje kenge per nje antare... 1349115030
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga leta Tue 27 Sep 2011 - 8:48

kasperi shkruajti: sent to LetaNje kenge per nje antare... 1349115030

Flm Kaspo ..kthyese e njejta kenge per ty
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Aristogata Sat 14 Jan 2012 - 10:42per conten [TePuC]


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Nje kenge per nje antare... Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga il conte Sat 14 Jan 2012 - 10:44

Aristogata shkruajti:

per conten [TePuC]


Atani po kenga qe me pelqen mua Grazie 432965
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Aristogata Sat 14 Jan 2012 - 10:45

hhearts [TePuC] [TePuC]


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Nje kenge per nje antare... Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga il conte Sat 14 Jan 2012 - 10:49

Aristogata shkruajti: hhearts [TePuC] [TePuC]

Bo bo po mjaft moj se do na besh xheloze me te tjerat pastaj ngela beqar une ahahahah :541221: :541221:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Aristogata Sat 14 Jan 2012 - 10:50

il conte shkruajti:
Aristogata shkruajti: hhearts [TePuC] [TePuC]

Bo bo po mjaft moj se do na besh xheloze me te tjerat pastaj ngela beqar une ahahahah :541221: :541221:

hahahaha me mir po bejm sikur nuk njihemi ateher [QeSh] [QeSh]


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Nje kenge per nje antare... Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Daku Sat 14 Jan 2012 - 23:15

Per Ariel e kam une.

Ka qene konge e vjeter

O moj minushe
O top sheqere
O ty te zgjodhen
O brigadiereeeeeee
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga LaDescarada Wed 1 Feb 2012 - 10:22per klean Nje kenge per nje antare... 947108
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Anakonda Sat 4 Feb 2012 - 9:23


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Maksi Sun 5 Feb 2012 - 1:32


per dike larg shume nga ktu dhe e cila po e degjon tani kte dhe mendohet
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Kinxhi Sun 26 Feb 2012 - 7:41

Për Rahovecaliken [smile_1]
Kinxhi
Kinxhi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Fittness & Skijimi ( Snowboard )

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Maksi Sun 26 Feb 2012 - 7:47


pe nje ish timen nga gjimnazi .....
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Maksi Sun 4 Mar 2012 - 0:36

Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Kinxhi Fri 9 Mar 2012 - 9:03

Me këtë këngë e përshëndes njanen prej Presheve !
...edheee i thom shihum nesër prap [724516]

Kinxhi
Kinxhi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Fittness & Skijimi ( Snowboard )

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga era85 Fri 9 Mar 2012 - 10:43


era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Labi & Flori - S`të mbaj inat

Mesazh nga Kinxhi Sat 10 Mar 2012 - 6:11

Kinxhi
Kinxhi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Fittness & Skijimi ( Snowboard )

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga WebMaster Sat 10 Mar 2012 - 6:20

Nje kenge per nje antare... 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Nje kenge per nje antare... 30l12rc Pytje & Përgjigje Nje kenge per nje antare... 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Maksi Sat 10 Mar 2012 - 6:50

Marino shkruajti:
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga kasperi Mon 26 Mar 2012 - 9:34

Ku je Ladescarada,edhe nese sje ketu te pret kenga ketu

te pershendesNje kenge per nje antare... 668312
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Anakonda Tue 17 Apr 2012 - 18:08


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga kasperi Sat 21 Apr 2012 - 2:14

Kjo kenge shkon per KleanNje kenge per nje antare... 761447
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga LaDescarada Fri 27 Apr 2012 - 23:02

ooo thnx kasper :|

nje kenge per ty

LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga An0nim Fri 27 Apr 2012 - 23:26

An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 19:11


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga LaDescarada Wed 16 May 2012 - 2:59per maksin :h.u.g.o:
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Anakonda Wed 16 May 2012 - 17:13


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Aristogata Fri 18 May 2012 - 10:27per il conte akulloree akulloree akulloree


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Nje kenge per nje antare... Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Arabela Wed 6 Jun 2012 - 23:33

Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Anakonda Sat 9 Jun 2012 - 17:14


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga mister.albania Sun 7 Oct 2012 - 9:24

Per Klean
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga mister.albania Sat 3 Nov 2012 - 8:46


per dike e lotoj kur e degjoj
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Aristogata Sat 3 Nov 2012 - 11:18

https://www.youtube.com/watch?v=juqyzgnbspY

per klean dhe il conte hahahah


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Nje kenge per nje antare... Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga WebMaster Sat 3 Nov 2012 - 11:20

Pulcino pio hahahahahahahahahahaah
Nje kenge per nje antare... 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Nje kenge per nje antare... 30l12rc Pytje & Përgjigje Nje kenge per nje antare... 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi