Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kenge shqipe! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kenge shqipe! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenge shqipe!

+80
ENZO
Almira
Anila
Klio
Next
leona
Intriganti
il conte
Free spirit
Alisa
Dori_sweet
ak-47
esmerina
Daku
noris
Aяtємιѕα
Eliz
mixer
Durrsaku
Docteur
exploreri
Gjeto Gjetani
Emigranti
tironse
naploni
CuN@BosS/
Dardania
Selda
Arabela
Katniss
T_o_n_i
Yll Qielli
enigma
arjeta
dajti modh
Maksi
Darius
Dita
Єямєℓiиdå
Leo_uk
Golden
Ariel
bobi 10
Edi7
"KengaIme"
f1ssy
Dua
Hera
kasperi
xhoni_bravo
AniiSaa.!
[M!mO]
Albert
Endry
Ajo goca
genaro gattuso
Poeti Dhimbjes
krushku
Alberti
Gangsta
Doktori
Lolita
Edina
Elisaaa
Xrisa
Erza
Bukurosh-Djal
Grejza
/:UserCode"
Aristogata
Americco
Emona
**Jeta**
LaDescarada
Tonii
Prada
Ardii
WebMaster
Binni
leta
84 posters

Faqja 1 e 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Kenge shqipe!

Mesazh nga leta Sun 25 Apr 2010 - 4:40Edituar për herë të fundit nga leta në Sun 25 Apr 2010 - 6:54, edituar 1 herë gjithsej
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga Binni Sun 25 Apr 2010 - 6:43

Kenge shqipe! 61998
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga Binni Sun 25 Apr 2010 - 6:51

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga leta Tue 27 Apr 2010 - 6:56

leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga WebMaster Wed 28 Apr 2010 - 5:16

Mohamed Hamaki - We Aftakrt /
محمد حماقى - وإفتكرت
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga WebMaster Wed 28 Apr 2010 - 6:21

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga Prada Wed 28 Apr 2010 - 6:27

leta shkruajti:


uh sa shum me pelqen kjo këng


flm leta qe naesolle ket këng ketu
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga WebMaster Wed 28 Apr 2010 - 22:27

haha po pershendes tonii se qenka ne linj mirmengjes tonii Kenge shqipe! 61998 Kenge shqipe! 61998 Kenge shqipe! 61998 Kenge shqipe! 61998
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga Tonii Wed 28 Apr 2010 - 22:34


gjithashtu po pershendes klean qe me pershendeti mesiper me kte keng me ritem si per mengjes
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga leta Thu 29 Apr 2010 - 3:20

T'pershendes Klea me kete kenge shpresoj te pelqen....
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga WebMaster Thu 29 Apr 2010 - 3:21flm leta eshte e bukur shume ..te pershendes edhe un ty
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga Ardii Thu 29 Apr 2010 - 4:18


[b]Per Klean dhe Leten[/b]
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga WebMaster Thu 29 Apr 2010 - 4:35

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga leta Thu 29 Apr 2010 - 4:41
FLM edhe une te pershendes ActionCode me kete kenge...
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga WebMaster Fri 30 Apr 2010 - 5:36

Kenge shqipe! 94251 Kenge shqipe! 94251 Kenge shqipe! 94251 pershendes kushtrimin edhe leten qe jan ne linj Kenge shqipe! 59915
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga leta Fri 30 Apr 2010 - 6:18
Flm Klea per kengen ...edhe une pershendes ty me kete kenge Kenge shqipe! 8723
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga LaDescarada Fri 30 Apr 2010 - 7:35

LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga Ardii Fri 30 Apr 2010 - 10:32


Pershendes Klean Aristogaten Dhe**Jeta**
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga **Jeta** Fri 30 Apr 2010 - 10:38

ActionCode shkruajti:
Pershendes Klean Aristogaten Dhe**Jeta**


Flm shum nga ty ACTION CODE.... Kenge shqipe! 8723 Kenge shqipe! 8723
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga Prada Fri 30 Apr 2010 - 10:43

vajz mos tmarrsha ty umshkelt autobusi

qe kam harruar emrin e kengtarit

per aristogaten
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga WebMaster Fri 30 Apr 2010 - 10:50

pershendes ata qe jan te dashuruar Kenge shqipe! 61998
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga leta Sat 1 May 2010 - 3:02

leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga WebMaster Sat 1 May 2010 - 3:12

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga Binni Sat 1 May 2010 - 3:16

LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga LaDescarada Thu 6 May 2010 - 2:47per te gjith antar qe menzi spo presin me ja nis pushimet verore ;)
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga Vizitor Thu 6 May 2010 - 3:48

Klea.Love shkruajti:pershendes ata qe jan te dashuruar Kenge shqipe! 61998


Kenge shqipe! 61998 Kenge shqipe! 61998 thnx motrushe Kenge shqipe! Icon_wink Kenge shqipe! Icon_wink
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga Emona Thu 6 May 2010 - 6:37


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga WebMaster Thu 6 May 2010 - 6:39pershendes te gjithe ata njerez qe jan me nje thjeshtesi te pa pare ne shpirte Kenge shqipe! 52173
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga **Jeta** Sat 8 May 2010 - 7:20

Per te gjith ata qe e quajn veten romantik....

https://www.youtube.com/watch?v=Lnttuq_zCc8&feature=related
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga Americco Sat 8 May 2010 - 12:03

Americco
Americco
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : MIAMI
Postime Postime : 641
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/11/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Bartender

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga **Jeta** Sat 8 May 2010 - 12:07

Americco shkruajti:per JETEN

[url=https://www.youtube.com/watch?v=vbCWOC5szfk&feature=fvst
https://www.youtube.com/watch?v=vbCWOC5szfk&feature=fvst[/quote[/url]]


Flm Ricco...esht shum keng e bukur... Kenge shqipe! 8723
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga Americco Sat 8 May 2010 - 12:18

https://www.youtube.com/watch?v=NEOem7U2LPE


per jeten Kenge shqipe! 144669 Kenge shqipe! 144669 Kenge shqipe! 144669 Kenge shqipe! 144669 Kenge shqipe! 144669 Kenge shqipe! 144669 Kenge shqipe! 144669 Kenge shqipe! 144669 Kenge shqipe! 144669 Kenge shqipe! 144669 Kenge shqipe! 144669 Kenge shqipe! 144669 Kenge shqipe! 144669 Kenge shqipe! 144669 Kenge shqipe! 144669 Kenge shqipe! 144669 Kenge shqipe! 144669
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kenge shqipe! Empty Re: Kenge shqipe!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 25 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi