Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tuna dhe Blerimi te dashuruar, aktori e therret “nuse” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tuna dhe Blerimi te dashuruar, aktori e therret “nuse” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuna dhe Blerimi te dashuruar, aktori e therret “nuse”

2 posters

Shko poshtë

Tuna dhe Blerimi te dashuruar, aktori e therret “nuse” Empty Tuna dhe Blerimi te dashuruar, aktori e therret “nuse”

Mesazh nga WebMaster Wed 5 Oct 2011 - 6:41

Duket se ka lindur diçka më tepër sesa shoqëri mes aktorit tetovar Blerim Destani dhe këngëtares nga Shkupi Tuna, sepse dyshja është parë sërish duke u argëtuar në shoqërinë e njëri-tjetrit gjatë festivalit të filmit që po mbahet këto ditë në Prishtinë, “PriFilmFest”.Në tapetin e Kuq të kësaj ngjarje këngëtarja e divorcuar së fundmi nga bashkëshorti nuk është parë, por në “after party-n” e organizuar pas ceremonisë së hapjes së këtij festivali, Tuna ishte e pranishme dhe jo vetëm aq …
Sipas disa burimeve, në club-in ku u zhvillua kjo festë dëgjohej nga aktori Blerim Destani shprehja “Ku është nusja ime”, që i referohej Tunës. Këtë shprehje aktori 30-vjeçar i “Koha e kometës” ia drejtonte si me shaka koleges së tij, ndërsa ajo largohej.
Duke qenë se kohët e fundit shtypi rozë ka “zier” nga thashetheme për lidhje të ndryshme të Blerim Destanit (të cilat ai vetë i ka mohuar!), ndoshta dyshja e ka sajuar këtë lojë si për të tallur gazetat.
Sido që të jetë, populli thotë “ku ka zë nuk është pa gjë”, aq më tepër që ata janë parë duke u dëfryer së bashku, ndërsa si dëshmi kanë edhe foto të mëparshme ku shihen të përqafuar. Se si ka vijuar historia pas kësaj feste, për këtë mund të flasin vetëm dy artistët… Tuna pak kohë më parë ka thënë se nuk është e lidhur me Blerimin, pro kjo nuk do të thotë se ndonjë histori dashurie nuk ka lindur së fundmi.
Vetë aktori simpatik, i pyetur për këto thashetheme, ka komentuar: “Për momentin nuk ka asgjë konkrete, unë njoh shumë këngëtare, kaloj shumë mirë, do t’ju them vetë nëse do ketë ndonjë gjë më tepër”. Pra, e ka lënë evazive marrëdhënien e tij të hapur me Tunën!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tuna dhe Blerimi te dashuruar, aktori e therret “nuse” Empty Re: Tuna dhe Blerimi te dashuruar, aktori e therret “nuse”

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 17:47

shpresoj tju ece dashuria,mos te jete aventuriere kesaj here...........
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi