Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cili shtet është më i forti në seks? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cili shtet është më i forti në seks? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cili shtet është më i forti në seks?

4 posters

Shko poshtë

Cili shtet është më i forti në seks? Empty Cili shtet është më i forti në seks?

Mesazh nga kasperi Fri 7 Oct 2011 - 11:44

Cili shtet është më i forti në seks?


[You must be registered and logged in to see this image.]Ndoshta shumë herë mund ta keni pyetur veten se meshkujt e cilit shtet janë më të mirët për seks. Deri më tani kanë ekzistuar mendime për italianët dhe francezët.

Por, sipas një studimi durex.com tregon se shteti më i fortë për seks është Nigeria.Sipas këtij studimi, niegrianët janë të aftë që të kryejnë seks mesatarisht 24 minuta.

Në vendin e dytë renditen grekët, të cilët mund të kryejnë 22.3 minuta seks rresht.Në vendin e tretë është Meksika me 22.1 minuta, më pas vjen Brazlili me 21.4, Italia me 20.4, Afrika e jugut me 20, Kina dhe Malajzia me 19.9 etj.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili shtet është më i forti në seks? Empty Re: Cili shtet është më i forti në seks?

Mesazh nga kasperi Fri 7 Oct 2011 - 11:45

po ne shqiptaret ku ndodhemi ne cilin vend[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili shtet është më i forti në seks? Empty Re: Cili shtet është më i forti në seks?

Mesazh nga dajti modh Fri 7 Oct 2011 - 11:46

po ALBANIA cfare vendi zen Kasper celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili shtet është më i forti në seks? Empty Re: Cili shtet është më i forti në seks?

Mesazh nga kasperi Fri 7 Oct 2011 - 11:47

dajti modh shkruajti:po ALBANIA cfare vendi zen Kasper [You must be registered and logged in to see this image.]

edhe une po pyes
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili shtet është më i forti në seks? Empty Re: Cili shtet është më i forti në seks?

Mesazh nga CuN@BosS/ Fri 7 Oct 2011 - 11:52

Ja paskan fut kot renditjen ! ne shqiptaret si permbahemi minutave te lejme me barre me fryme jo me sex [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili shtet është më i forti në seks? Empty Re: Cili shtet është më i forti në seks?

Mesazh nga kasperi Tue 25 Oct 2011 - 10:31

djema duhet te punojme qe te mberrijme rezultate kah vendi i pare,se per ndryshe e moren rrugen e mergimit femrat tona[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili shtet është më i forti në seks? Empty Re: Cili shtet është më i forti në seks?

Mesazh nga Tonii Tue 25 Oct 2011 - 10:41

kasperi shkruajti:djema duhet te punojme qe te mberrijme rezultate kah vendi i pare,se per ndryshe e moren rrugen e mergimit femrat tona[You must be registered and logged in to see this image.]


hahahaha o sa kam qesh hahaha : duhet te punojme ...
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili shtet është më i forti në seks? Empty Re: Cili shtet është më i forti në seks?

Mesazh nga dajti modh Tue 25 Oct 2011 - 11:05

besoj Kina ose India se keto vende kane popullsi me te madhe ne bote [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili shtet është më i forti në seks? Empty Re: Cili shtet është më i forti në seks?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi