Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Molle te skuqura ........... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Molle te skuqura ........... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Molle te skuqura ...........

2 posters

Shko poshtë

 Molle te skuqura ........... Empty Molle te skuqura ...........

Mesazh nga Darius Thu 13 Oct 2011 - 2:22

Nje embelsire e shpejte me molle!
 Molle te skuqura ........... I20486_Frittelledimele600x398

Perberesit per 4 persona:

4 moll
1 vez
5 lug miell
1 lug maja
10 gram gjalp
1 filxhan qumesht
vaj kikiriku
krip
sheqer

Per perberjen duhet te shkrini gjalpin dhe ti perzieni te gjitha bashk me 2 lug sheqer, qumshtin, vezen, miellin dhe pak krip dhe majan.
Pasi ta keni pregatit qeroni mollet dhe prijini ne feta. Vendosini sheqer ne fillim dhe perhapni perberjen e pregatitur ne cdo ane te fetave te molleve.
Vendosni nje tigan ne zjarr me vaj dhe skuqni fetat e molleve.

Sherbeni kete embelsire te ngrohte!

Ju befte mire!
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Molle te skuqura ........... Empty Re: Molle te skuqura ...........

Mesazh nga Anakonda Sat 25 Feb 2012 - 19:45

Ket gatim tashme po e marr vesh.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi